Begraafplaats Achterveld

Overl.dat. Geb.dat. Akte Begr.dat. Naam Voornaam Lftd. Nr. Alg. Nr.II klas Nr. I klas Info Plaats overlijden
04-01-1917 05-01-1917 2 08-01-1917 Pouls Roelof 4jr 274 19.00 uur Avereest
07-01-1917 08-01-1917 4 11-01-1917 Koops Hendrik 10mnd 274 10.30 uur Avereest
12-01-1917 13-01-1917 7 17-01-1917 Sikkelbein Willem 26jr 278 22.30 uur Avereest
12-01-1917 13-01-1917 6 17-01-1917 Smeding Janna wed.van 71jr 275 22.30 uur Avereest
x       Kosters Willem  
13-01-1917 13-01-1917 8 18-01-1917 Schotkamp Geert  55jr 276 08.30 uur Avereest
17-01-1917 17-01-1917 9 20-01-1917 Karsten Hendrikje wed.van 72jr 277 04.30 uur Avereest
x       Zomer  Hendrik  
18-01-1917 18-01-1917 10 22-01-1917 Steenbergen  Geessien wed.van 84jr 279 04.00 uur Avereest
x       Nuis Johannes  
20-01-1917 20-01-1917 12 23-01-1917 Eggeraat Alida Johanna 40jr 280 00.30 uur Avereest
21-01-1917 22-01-1917 13 25-01-1917 Stobbe Willem 22jr 281 11.30 uur Avereest
22-01-1917 23-01-1917 15 26-01-1917 Heet Jan 67jr   95   15.30 uur Avereest
26-01-1917 27-01-1917 16 31-01-1917 Snoijer Siena 12dg 281 13.00 uur Avereest
30-01-1917 31-01-1917 19 03-02-1917 Boerties Folker 72jr   96   10.30 uur Avereest
31-01-1917 01-02-1917 20 03-02-1917 Gort Centje 16mnd 282 05.00 uur Avereest
03-02-1917 05-02-1917 21 08-02-1917 Weide van der Aaltje e.v 53jr   97   22.00 uur Avereest
x       Metselaar Koert  
07-02-1917 07-02-1917 22 10-02-1917 Knol Hendrik 20mnd 282 05.00 uur Avereest
07-02-1917 08-02-1917 24 12-02-1917 Meijer Jan 2jr 283 16.00 uur Avereest
13-02-1917 13-02-1917 25 17-02-1917 Bos Jacoba e.v. 40jr 284 06.00 uur Avereest
x       Krikke Berend   
17-02-1917 17-02-1917 27 21-02-1917 Dozeman Klaas 78jr   98   08.00 uur Avereest
17-02-1917 19-02-1917 28 22-02-1917 Compagne Hendrikje   5mnd 283 16.00 uur Avereest
19-02-1917 20-02-1917 29 23-02-1917 Brinkman  Trientje wed.van 285 22.30 uur Avereest
x       Wieten Roelof  
20-02-1917 21-02-1917 30 24-02-1917 Boerwinkel Lena e.v. 32jr 286 13.00 uur Avereest
x       Bruin de  Hendrik  
24-02-1917 26-02-1917 31 01-03-1917 Winkels Jantien wed.van 70jr 287 18.30 uur Avereest
x       Meijer Hendrik  
02-03-1917 02-03-1917 33 06-02-1917 Nijenhuis Johannes 87jr 288 01.00 uur Avereest
17-03-1917 19-03-1917 36 22-03-1917 Pot Jetske 11mnd 289 14.00 uur Avereest
19-03-1917 20-03-1917 37 23-03-1917 Vogel de Arend en l.l.k. (?) 289 10.00 uur Avereest
x       Wegter Zwaantje      
19-03-1917 20-03-1917 38 23-03-1917 Abbink Hanna Maria 12mnd 289 19.00 uur Avereest
26-03-1917 27-03-1917 43 30-03-1917 Nuijhuis Geesjen e.v. 83jr   99   09.00 uur Avereest
x       Krikke Arend    
30-03-1917 31-03-1917 44 02-04-1917 Kers Grietje wed.van 87jr 290 01.00 uur Avereest
x       Nijenhuis Johannes  
31-03-1917 02-04-1917 47 05-04-1917 Tuin Wiecher 85jr 291 18.30 uur Avereest
15-04-1917 16-04-1917 50 19-04-1917 Meinesz Jelle 82jr   101   05.30 uur Avereest
18-04-1917 19-04-1917 51 21-04-1917 Reurink  Jan 69jr 292 11.00 uur Avereest
19-04-1917 20-04-1917 52 24-04-1917 Stein Hillegonda e.v. 74jr 293 20.00 uur Avereest
x       Drogt Hendrik  
22-04-1917 23-04-1917 53 26-04-1917 Zomer  Steven 3mnd 294 11.00 uur Avereest
27-04-1917 28-04-1917 57 01-05-1917 Winters  Johannes 61jr 295 09.00 uur Avereest
09-05-1917 11-05-1917 59 12-05-1917 Nijhuis Gerrit l.l.k. (?) 294 13.00 uur Avereest
x       Veldman  Jentje  
16-05-1917 18-05-1917 61 21-05-1917 Takken Willem 63jr   103   14.00 uur Avereest
28-05-1917 29-05-1917 63 31-05-1917 Westerhuis Johanna Maria 16mnd 296 04.30 uur Avereest
29-05-1917 29-05-1917 64 31-05-1917 Lange de Fredrik e.v. 75jr 297 03.30 uur Avereest
x       Goor van  Hendrikje  
30-05-1917 31-05-1917 67 04-06-1917 Liest Albertus 7jr 296 08.00 uur Avereest
04-06-1917 04-06-1917 70 08-06-1917 Hoorn Harm 76jr   105   05.30 uur Avereest
16-06-1917 18-06-1917 71 20-06-1917 Prins Jentje 8jr   104   22.00 uur Avereest
16-07-1917 17-07-1917 73 20-07-1917 Kooij Lambertus 50jr   107   17.00 uur Zuidwolde/Aver.
28-07-1917 30-07-1917 76 31-07-1917 Vogelzang Jan 64jr 298 16.00 uur Avereest
28-07-1917 28-07-1917 75 31-07-1917 Dekker Aaltje   58jr 301 03.00 uur Avereest
08-08-1917 08-08-1917 78 10-08-1917 Otter Geesje  4mnd 299 03.30 uur Avereest
13-08-1917 13-08-1917 80 15-08-1917 Paters Derk Jan 28jr 300 06.30 uur Avereest
13-08-1917 14-08-1917 81 18-08-1917 Compagne Mannus 69 jr 302 20.00 uur Avereest
16-08-1917 16-08-1917 83 20-08-1917 Dam Gerrit 3mnd 299 04.00 uur Avereest
31-08-1917 01-09-1917 85 03-09-1917 Kok Jan en l.l.k. (?) 294 02.00 uur Avereest
x       Snoeijer Aaltje  
30-08-1917 30-08-1917 84 04-09-1917 Vegt van der Gijsbert 75jr   109   13.30 uur Avereest
01-09-1917 03-09-1917 86 06-09-1917 Hoekman Roelof 15jr 303 16.00 uur Avereest
08-09-1917 10-09-1917 88 13-09-1917 Smit  Jan 3mnd 299 17.00 uur Avereest
16-09-1917 17-09-1917 91 20-09-1917 Timmerman Hendrik jan 4mnd 304 10.00 uur Avereest
29-09-1917 01-10-1917 95 03-10-1917 Pot Klazina 4mnd 304 04.30 uur Avereest          
07-10-1917 08-10-1917 98 10-10-1917 Wielinga Gerharda Elisabeth 3jr   111   02.00 uur Avereest
08-10-1917 09-10-1917 99 12-10-1917 Troost Roelof 33jr 305 15.00 uur Avereest
14-10-1917 15-10-1917 100 19-10-1917 Tuin Margje 49 jr   112   12.00 uur Avereest
27-10-1917 31-10-1917 106 31-10-1917 Reijne Klaas 81jr 19 08.30 uur Zwolle/Avereest
29-10-1917 29-10-1917 104 02-11-1917 Koezen Jennigje 89jr 306 08.30 uur Avereest
04-11-1917 05-11-1917 107 08-11-1917 Eerkes Berend 11wk   114   16.00 uur Avereest
07-11-1917 08-11-1917 109 10-11-1917 Nijs Albert en l.l.k. (?) 304 01.00 uur Avereest
x       Ganzeboer Zwaantje  
07-11-1917 08-11-1917 108 10-11-1917 Krikke  Geertje 41jr 307 23.00 uur Avereest
09-11-1917 09-11-1917 133 13-11-1917 Stukje Alberta Jantina 18jr   115   03.00 uur A-Hardenberg
14-11-1917 15-11-1917 111 19-11-1917 Vogelzang Klaas 64jr 308 13.30 uur Avereest
17-11-1917 17-11-1917 112 21-11-1917 Bunskoek Jantien 23jr   116   05.00 uur Avereest
18-11-1917 19-11-1917 113 22-11-1917 Kleinlugtenbeld Johanna   79jr 309 00.30 uur Avereest
03-12-1917 04-12-1917 118 07-12-1917 Ganzeboer Zwaantje 33jr 310 09.30 uur Avereest
06-12-1917 06-12-1917 121 10-12-1917 Bos  Jan 68jr   117   10.00 uur Avereest
05-12-1917 06-12-1917 120 10-12-1917 Hansman Gerrit 88jr 311 22.00 uur Avereest
06-12-1917 07-12-1917 122 11-12-1917 Mannes Jan 75jr 312 17.30 uur Avereest
09-12-1917 10-12-1917 126 13-12-1917 Troost Hendrikje 32jr   120   19.00 uur Avereest
11-12-1917 11-12-1917 127 15-12-1917 Scheiuit Derk   46jr 313 01.00 uur Avereest
26-12-1917 27-12-1917 130 28-12-1917 Maas Leendert en l.l.k. (?) 314 16.30 uur Avereest
x       Grams Hertwig Martha  
23-12-1917 29-12-1917 131 28-12-1917 Doodhagen Magdalena Elisabeth e.v. 42jr   317 23.30 uur  Zwolle/Avereest 
x       Boessenkool Jakob  
05-01-1918 05-01-1918 3 08-01-1918 Hamilton of Silvertonhill Louise Dorothea e.v. 42jr   21 00.30 uur Avereest
x       Habermehl Hendrik  
11-01-1918 11-01-1918 4 15-01-1918 Buisman  Jan Jans 75jr 316 05.00 uur Avereest
14-01-1918 15-01-1918 5 18-01-1918 Spijker van  Hendrik 72jr 318 16.00 uur Avereest
26-01-1918 28-01-1918 8 30-01-1918 Snoijer  Siena 6dg 314 14.30 uur Avereest
27-01-1918 28-01-1918 7 01-02-1918 Berner Geesje  8jr 315 14.00 uur Avereest
02-02-1918 04-02-1918 9 07-02-1918 Brand Johanna 3jr 319 14.00 uur Avereest
05-02-1918 06-02-1918 10 09-02-1918 Krikke Roelofje 28jr 320 21.30 uur Avereest
06-02-1918 07-02-1918 11 11-02-1918 Mannes  Arend 16jr 321 21.00 uur Avereest
15-02-1918 16-02-1918 13 20-02-1918 Veldman  Berend Jan 6mnd 319 14.00 uur Avereest
21-02-1918 22-02-1918 14 26-02-1918 Kuijer Bart 3jr 322 16.00 uur Avereest
21-02-1918 22-02-1918 15 26-02-1918 Pol Harm 78jr   121   20.00 uur Avereest           
28-02-1918 01-03-1918 18 04-03-1918 Drogt Albert 16jr 323 05.30 uur Avereest
26-02-1918 27-02-1918 17 04-03-1918 Amstel van Jannetje Johanna Hendrika 41jr 123   13.00 uur Avereest
04-03-1918 04-03-1918 19 08-03-1918 Winkels Jansje  53jr 324 04.00 uur Avereest
05-03-1918 05-03-1918 13 09-03-1918 Prins    Willem 89jr 23 05.00 uur Zuidwolde
09-03-1918 11-03-1918 22 12-03-1918 Blok Egbert en l.l.k. (?) 314 15.00 uur Avereest
x       Westerveld Maria  
08-03-1918 09-03-1918 20 12-03-1918 Winters  Trijntje 53jr. 325 09.00 uur Avereest
12-03-1918 12-03-1918 24 15-03-1918 Michel Hendrikje 4dg 315 05.00 uur Avereest
14-03-1918 15-03-1918 26 19-03-1918 Lange de Johanna   15jr 326 21.30 uur Avereest
24-03-1918 28-03-1918 32 28-03-1918 Os van Jan 20jr 327 01.00 uur Zwolle/Avereest
23-03-1918 25-03-1918 29 28-03-1918 Kremer Karst Jacobus 4mnd   124   23.00 uur Avereest
26-03-1918 26-03-1918 31 30-03-1918 Krikke Henderkien e.v. 35jr 328 08.00 uur Avereest
x       Brand Gerrit Jan  
31-03-1918 02-04-1918 33 04-40-1918 Lubberts Aaltjen 76jr 329 11.00 uur Avereest
04-04-1918 04-04-1918 35 06-04-1918 Gort Hendrik en  l.l.k. (?) 330 10.30 uur Avereest
x       Dorgelo Wilhelmina  
04-04-1918 04-04-1918 34 08-04-1918 Scholten Geert  80jr 331 11.00 uur Avereest
06-04-1918 06-04-1918 36 10-04-1918 Krikke Evertje wed. van 92jr 332 10.00 uur Avereest
x       Oelen Jan  
10-04-1918 10-04-1918 37 12-04-1918 Moraal Jacobus Johannes en l.l.k. (?) 41   07.30 uur Avereest
x       Kraaikamp van Woutera Gesina
06-05-1918 06-05-1918 43 10-05-1918 Drogt Hendrik 18mnd 333 10.00 uur Avereest
05-05-1918 06-05-1918 34 10-05-1918 Reurink  Gerritdina 18mnd 333 14.00 uur Ambt-Ommen
11-05-1918 13-05-1918 44 16-05-1918 Compagne Gerrit 25jr 334 23.00 uur Avereest
17-05-1918 18-05-1918 47 21-05-1918 Veen van Roelofje 11dg 335 19.00 uur Avereest
19-05-1918 21-05-1918 48 22-05-1918 Koster Gerhard en  l.l.k. (?) 335 05.30 uur Avereest
x       Waning Aaltien  
19-05-1918 21-05-1918 49 23-05-1918 Napel ten  Aaltje  23mnd 336 07.30 uur Avereest
29-05-1918 30-05-1918 52 31-05-1918 Doggen  Hilbert 75jr 337 19.30 uur Avereest
06-06-1918 06-06-1918 54 08-06-1918 Veldman  Hendrik Jan 8mnd 336 01.30 uur Avereest
06-06-1918 06-06-1918 55 10-06-1918 Telgen van  Derkje 56jr   125   01.00 uur Avereest
09-06-1918 10-06-1918 57 12-06-1918 Kollen Koop 4jr 338 11.00 uur Avereest
19-06-1918 20-06-1918 58 22-06-1918 Klunder Geesje wed.van 69jr 339 07.00 uur Avereest
x       Schutte Gerrit  
22-06-1918 24-06-1918 59 25-06-1918 Varwijk  Klaas en l.l.k. (?) 338 16.00 uur Avereest           
x       Boer de Martje  
05-07-1918 05-07-1918 62 08-07-1918 Batterink Hendrik Booi en l.l.k. (?) 338 00.30 uur Avereest
x       Batterink  Lubbigje  
03-07-1918 04-07-1918 61 08-07-1918 Niks Bonne 66jr 340 18.00 uur Avereest
05-07-1918 06-07-1918 63 09-07-1918 Krikke Aalderik 6jr   126   16.30 uur Avereest
14-07-1918 15-07-1918 64 17-07-1918 Habermehl Hendrik 44jr 22 11.30 uur Avereest
25-07-1918 25-07-1918 68 29-07-1918 Ester Katharina Sophia 55jr 32 09.00 uur Avereest
25-07-1918 26-07-1918 69 29-07-1918 Vriesema Wijtze 28jr 341 12.30 uur Aveeest
26-07-1918 03-08-1918 73 30-07-1918 Franken  Derk  21jr 342 01.00 uur  Ede/Avereest
29-07-1918 29-07-1918 70 01-08-1918 Goot van der Antje e.v. 50 jr   127   07.30 uur Avereest
x       Meindersma  Bokke  
29-07-1918 29-07-1918 71 02-08-1918 Graaf de Catherina 79jr 343 07.00 uur Avereest
01-08-1918 01-08-1918 72 03-08-1918 Bouwman Hendrikje 31jr 344 07.30 uur Avereest
04-08-1918 05-08-1918 74 08-08-1918 Logtenberg Wilhelmina 9jr 345 02.30 uur Avereest
07-08-1918 08-08-1918 76 10-08-1918 Meerholz Johan Friederich 64jr   134   20.00 uur Avereest
26-08-1918 26-08-1918 79 30-08-1918 Oosterveen  Gerard 1jr 346 04.00 uur Avereest
11-09-1918 11-08-1918 81 14-09-1918 Timmerman  Pieter 69jr    129   05.30 uur Avereest
12-09-1918 13-09-1918 82 17-09-1918 Welmers Lijsje e.v. 41jr 347 22.30 uur Avereest
x       Abbink Johannes Marius
01-10-1918 01-10-1918 87 04-10-1918 Zomer Grietje  1jr 346 02.30 uur Avereest
08-09-1918 09-09-1918 88 11-09-1918 Oogjes Harm en l.l.k. (?) 346 15.30 uur Avereest
x       Schokker Hendrikje  
13-09-1918 14-09-1918 89 17-09-1918 Meenks Hendrikje 20jr   131   21.30 uur Avereest
14-09-1918 14-09-1918 90 18-09-1918 Siegers Hendrik 64jr 348 11.30 uur Avereest
15-09-1918 15-09-1918 91 19-09-1918 Batterink Geertje 2jr   132   07.00 uur Avereest
18-09-1918 19-09-1918 93 21-09-1918 Halmingh Johannes   4dg 349 11.00 uur Avereest
20-10-1918 21-10-1918 94 24-10-1918 Siegers Jennigje  1jr 349 19.00 uur Avereest
22-10-1918 23-10-1918 95 26-10-1918 Wielink Gerrit 53jr 350 11.00 uur Avereest
26-10-1918 26-10-1918 96 29-10-1918 Wedeven Klaasje wed. van 81jr   106   00.30 uur Avereest
x       Hoorn Harm    
29-10-1918 25-11-1918 139 02-11-1918 Wessels Jan  23jr   136   01.00 uur Amsterdam/Aver.
02-11-1918 02-11-1918 100 05-11-1918 Schipper Janna 12jr 351 04.00 uur Avereest
01-11-1918 01-11-1918 99 05-11-1918 Oosterveen  Albertus 46jr 354 03.30 uur Avereest
03-11-1918 04-11-1918 103 07-11-1918 Spijkerman  Koop 8wk 352 03.00 uur Avereest
07-11-1918 07-11-1918 105 11-11-1918 Steendam Harm Klaas 3mnd 352 06.30 uur Avereest            
10-11-1918 11-11-1918 108 11-11-1918 Zande van Hendrik en l.l.k. (?) 352 16.00 uur Avereest
x       Jong de  Klaaske  
06-11-1918 07-11-1918 104 11-11-1918 Kolk Jentje 20jr 353 22.00 uur Avereest
08-11-1918 09-11-1918 107 12-11-1918 Heinhuis Johanna wed.van 75jr 355 22.30 uur Avereest
x       Heinen Harm  
08-11-1918 09-11-1918 106 13-11-1918 Mansier Grietje  2jr 356 14.00 uur Avereest
11-11-1918 12-11-1918 110 14-11-1918 Boer de Derk en l.l.k. (?) 356 16.00 uur Avereest
x       Boer  Suzanna  
12-11-1918 12-11-1918 111 15-11-1918 Hoeve ten  Willemina e.v. 59jr   138   04.00 uur Avereest
x       Pol Gerrit  
13-11-1918 14-11-1918 118 16-11-1918 IJmker Roelof 41jr 357 18.00 uur Aver. Wijk D 293a
13-11-1918 13-11-1918 112 16-11-1918 Vogelzang Hinderkien e.v. 46jr   137   02.00 uur Avereest
x       Brugge ter  Anne  
12-11-1918 18-11-1918 125 16-11-1918 Veldman  Jentje 29jr 358 07.00 uur Leeuwarden/Aver.
14-11-1918 14-11-1918 117 18-11-1918 Brinkman  Arend 18jr 359 01.00 uur Avereest
15-11-1918 15-11-1918 119 19-11-1918 Winters  Margje 22mnd  360 01.00 uur Avereest
15-11-1918 16-11-1918 120 19-11-1918 Veldman  Johanna   1jr 360 09.00 uur Avereest
16-11-1918 18-11-1918 121 20-11-1918 Tibben Aaltje 13jr 361 13.00 uur Avereest
16-11-1918 18-11-1918 124 20-11-1918 Doodhagen Jan Hendrik 72jr   140   20.00 uur Avereest
20-11-1918 20-11-1918 134 22-11-1918 Munneke Margaretha 2jr 366 02.00 uur Avereest
18-11-1918 19-11-1918 128 22-11-1918 Smelt Hendrik Jan Gerard 22jr   141   11.30 uur Avereest
18-11-1918 18-11-1918 126 22-11-1918 Snijder Willem 56jr 362 02.00 uur Avereest
20-11-1918 20-11-1918 135 23-11-1918 Olijve Albert 3jr 366 04.00 uur Aver. Wijk D 162
19-11-1918 19-11-1918 127 23-11-1918 Zand van 't Jan 30jr 365 02.30 uur Avereest
19-11-1918 20-11-1918 132 23-11-1918 Pouls Pieter 9mnd 366 19.00 uur Aver. Wijk D 58
23-11-1918 25-11-1918 136 27-11-1918 Tolie van  Willem 29jr 363 15.30 uur Aver. Wijk E 76
23-11-1918 25-11-1918 138 ?2711-1918 Niks Froukje e.v. 29jr 367 11.30 uur Aver. Wijk D 267
x       Veldman  Leendert  
23-11-1918 25-11-1918 137 27-11-1918 Dijk Hendrikje e.v. 32jr   142   18.30 uur Aver. Wijk F 102
x       Prins Rutger  
24-11-1918 30-11-1918 154 28-11-1918 Ganzeboer Lambert 37jr 368 01.00 uur Rotterdam/Aver.
25-11-1918 27-11-1918 142 29-11-1918 Jonkers Diekus 1dg 364 22.00 uur Avereest
25-11-1918 26-11-1918 140 29-11-1918 Kragt Aaldert 2jr 364 11.00 uur Avereest
26-11-1918 26-11-1918 141 30-11-1918 Hagedoorn Zwaantje wed.van 52jr 16 00.30 uur Avereest
x       Kisteman  Jan      
29-11-1918 29-11-1918 147 02-12-1918 Beesten van Arend Jan 25jr 369 00.30 uur Avereest
30-11-1918 30-11-1918 151 04-12-1918 Zoelen van  Christiaan 78jr   144   00.30 uur Avereest
01-12-1918 02-12-1918 156 04-12-1918 Scheper Jan Willem 24jr 370 07.30 uur Avereest
04-12-1918 05-12-1918 160 07-12-1918 Bakker Jan 80jr 371 09.00 uur Avereest
04-12-1918 05-12-1918 161 09-12-1918 Henten van  Johannes   17jr   146   12.30 uur Avereest
05-12-1918 06-12-1918 162 10-12-1918 Zand van 't Lubbegina Hendrina 2jr 372 22.00 uur Avereest
08-12-1918 09-12-1918 165 12-12-1918 Scheper Willem 81jr 373 21.30 uur Avereest
19-12-1918 20-12-1918 167 24-12-1918 Broekroelofs Lambert Johan 2jr 372 22.00 uur Avereest
x     24-12-1918 Jonker Reint 25jr 374overb. naar 156   n.v.t.
21-12-1918 23-12-1918 171 27-12-1918 Evers Hendrik  87 jr   147   21.30 uur Avereest
25-12-1918 27-12-1918 173 28-12-1918 Duinkerken Jan Pieter 32jr   148   03.00 uur Avereest
27-12-1918 28-12-1918 176 31-12-1918 Oogjes Antoon 70jr 375 08.30 uur Avereest
27-12-1918 28-12-1918 175 31-12-1918 Strampel Albert 77jr 378 22.00 uur Avereest
29-12-1918 30-12-1918 177 02-01-1919 Eggink Johanna Hermina 5jr 376 11.00 uur Avereest
13-01-1919 13-01-1919 7 17-01-1919 Veldkamp Aaltje 84jr 377 07.00 uur Avereest
14-01-1919 18-01-1919 9 18-01-1919 Pothoff Aaltje e.v. 54jr   150   04.30 uur  Utrecht/Avereest
x       Drenth Jan  
20-01-1919 21-01-1919 11 25-01-1919 Bruins Pouwel 70jr 379 20.00 uur Avereest
04-02-1919 04-02-1919 18 08-02-1919 Boer de Aleida Jantina 28jr   152   08.30 uur Avereest
13-02-1919 14-02-1919 22 17-02-1919 Evenhuis Harm Klaas 1dg   153   23.00 uur Avereest
14-02-1919 14-02-1919 21 18-02-1919 Keetlapper Harmen 82jr 380 02.00 uur Avereest
16-02-1919 17-02-1919 23 20-02-1919 Vogelzang Arend 10mnd 376 00.30 uur Avereest
24-02-1919 24-02-1919 24 28-02-1919 Snoeijer Jantien 62jr   154   02.00 uur Avereest
26-02-1919 26-02-1919 25 01-03-1919 Noppert  Geesje 83jr 381 08.00 uur Avereest
28-02-1919 28-02-1919 26 04-03-1919 Haitjema Hendrik 69jr    157   08.30 uur Avereest
02-03-1919 03-03-1919 27 06-03-1919 Stegink Hendrikjen 80jr 374 04.30 uur Avereest
17-03-1919 18-03-1919 30 22-03-1919 Vries de Annegien wed.van 58jr 382 20.00 uur Avereest
x       Blom Willem, eerder van Wubbelt Veldhuis
01-04-1919 02-04-1919 34 04-04-1919 Winkel Femmigje wed.van 85jr 384 11.30 uur Avereest
x       Slagter Jan  
01-04-1919 02-04-1919 33 03-04-1919 Maas Leendert en l.l.k. (?) 383 16.00 uur Avereest
x       Grams Hedwig Martha  
03-04-1919 04-04-1919 36 07-04-1919 Lodewijk Jacomijntje 73jr 385 12.00 uur Avereest
20-04-1919 28-04-1919 41 24-04-1919 Pouls Roelof 2mnd 383 02.00 uur Avereest
23-04-1919 25-04-1919 28 28-04-1919 Boessenkool Hendrik 87jr   158   15.00 uur Zuidwolde          
24-04-1919 25-04-1919 38 29-04-1919 Oosterveen  Seine 24jr 389 16.00 uur Avereest
26-04-1919 28-04-1919 40 29-04-1919 Blok Albertinus 15jr 386 11.00 uur Avereest
08-05-1919 08-05-1919 43 12-05-1919 Kap Roelfien 2jr 387 04.00 uur Avereest
10-05-1919 10-05-1919 44 14-05-1919 Mannen Hendrikje 60jr 388 03.00 uur Avereest
26-05-1919 27-05-1919 106 28-05-1919 Hoekman Jan en  l.l.k.(?) 387 07.00 uur A-Hardenberg
x       Loggen Grietje  
28-05-1919 26-06-1919 52 02-06-1919 Meinen Maria 46jr   159   onbekend Doorwerth/Avereest
13-06-1919 14-06-1919 50 16-06-1919 Snoijer Leendert en l.l.k. (?) 390 15.00 uur Avereest
x       Beesten van  Hermina  
25-06-1919 26-06-1919 53 28-06-1919 Bonsink Johanna Margaretha 2dg 390 14.30 uur Avereest
19-07-1919 21-07-1919 56 24-07-1919 Swart Grietje wed.van 73jr 391 16.00 uur Avereest
x       Veen van Willem  
20-07-1919 21-07-1919 57 24-07-1919 Smit  Maria wed.van. 72jr 394 23.30 uur Avereest
x       Evertsen  Mannes  
12-08-1919 12-08-1919 60 15-08-1919 Blokzijl Steven 90jr 392 04.30 uur Avereest
27-08-1919 28-08-1919 62 30-08-1919 Smit  Gerrigje 11mnd 393 13.00 uur Avereest
03-09-1919 12-09-1919 64 06-09-1919 Hulst van der Gerrit 23jr 395 22.00 uur Avereest
03-09-1919 04-09-1919 63 08-09-1919 Kok Barbera 3jr 396 15.00 uur Avereest
14-09-1919 15-09-1919 65 17-09-1919 Leemkule van de Aaltje wed. van 80jr 397 06.00 uur Avereest
x       Veldhuis Gerrit Jan  
22-09-1919 22-09-1919 66 26-09-1919 Dijkstra Neeltje e.v. 47jr 401 04.30 uur Avereest
x       Leeuw de Teunis  
21-09-1919 22-09-1919 67 26-09-1919 Siegers Dirk 51jr 398 19.00 uur Avereest
02-10-1919 02-10-1919 69 06-10-1919 Berends Lambert 2jr   161   01.30 uur Avereest
01-11-1919 03-11-1919 74 04-11-1919 Hulleman Albert l.l.k. (?) 393 22.00 uur Avereest
x       Kollen Fenna  
04-11-1919 04-11-1919 75 07-11-1919 Kooiker Jan 4mnd 396 09.00 uur Avereest
05-11-1919 07-11-1919 77 11-11-1919 Krikke Jan 74jr 399 22.30 uur Avereest
19-10-1919 20-10-1919 70 24-10-1919 Bakker Albert 55jr 34 21.00 uur Avereest
11-11-1919 12-11-1919 78 15-11-1919 Belle Froukje Rinks wed.van 70jr   72   18.00 uur Avereest
x       Winters  Kornelis  
13-11-1919 14-11-1919 80 17-11-1919 Compagnie Hendrik 80jr 402 05.00 uur Avereest
13-11-1919 14-11-1919 79 18-11-1919 Brunink Geessien 76jr   162   17.00 uur Avereest
20-11-1919 20-11-1919 83 24-11-1919 Spithorst Hendrikje 38jr 403 03.00 uur Avereest
25-11-1919 26-11-1919 87 29-11-1919 Bakker Aaltje 18jr 404 19.30 uur Avereest            
26-11-1919 26-11-1919 86 29-11-1919 Krikke Arend 79jr   100   06.00 uur Avereest
27-11-1919 28-11-1919 88 01-12-1919 Veldman  Jacob 69jr    163   22.00 uur Avereest
09-12-1919 09-12-1919 91 13-12-1919 Takken Albert 82jr 36 07.00 uur Avereest
12-12-1919 13-12-1919 93 16-12-1919 Brinks Jan 85jr 405 17.00 uur Avereest
15-12-1919 15-12-1919 94 19-12-1919 Rooijen van Hendrik 77jr 406 02.00 uur Avereest
18-12-1919 18-12-1919 96 20-12-1919 Timmerman Engelina 3mnd 400 06.00 uur Avereest
20-12-1919 22-12-1919 98 24-12-1919 Timmerman  Hendrik Jan  3mnd 400 20.30 uur Avereest
23-12-1919 24-12-1919 99 27-12-1919 Bouwman Klaas 82jr 10 09.00 uur Avereest
01-01-1920 02-01-1920 1 03-01-1920 Michel Everdina 2dg 408 08.00 uur Avereest
03-01-1920 03-01-1920 3 05-01-1920 Maas Arend en  l.l.k. (?) 408 02.00 uur Avereest
x       Wassens  Jantje   
03-01-1920 03-01-1920 2 07-01-1920 Kruithof Johanna   51jr 409 00.30 uur Avereest
13-01-1920 14-01-1920 8 17-01-1920 Hartman Geertje 40jr 410 16.00 uur Avereest
16-01-1920 16-01-1920 9 20-01-1920 Noppers Hendrikje 69jr    133   02.30 uur Avereest
17-01-1920 17-01-1920 10 21-01-1920 Velde van de Johanna Gezina 22jr 411 05.00 uur Avereest
19-01-1920 20-01-1920 11 23-01-1920 Booij Klaas 52jr 38 12.15 uur Avereest
11-02-1920 12-02-1920 13 14-02-1920 Berg van den Aaltjen wed.van 83jr 412 06.00 uur Avereest
x       Lof Jurrie  
11-02-1920 12-02-1920 14 16-02-1920 Ekkel Elsje wed.van 81jr   24   12.00 uur Avereest
x       Winkels  Jan  
19-02-1920 20-02-1920 21 24-02-1920 Meijler Suzanna Cornelia Fijgien 3mnd 413 20.30 uur Avereest
19-02-1920 20-02-1920 20 24-02-1920 Steenbergen Roelof 62jr   164   13.30 uur Avereest
17-02-1920 17-02-1920 17 20-02-1920 Bonsink Dirkje 21mnd 413 05.00 uur Avereest
24-02-1920 25-02-1920 22 28-02-1920 Vries de  Lammegien 68jr 414 09.30 uur Avereest
04-03-1920 04-03-1920 25 08-03-1920 Wielink Aaltje 6jr   168   01.30 uur Avereest
08-03-1920 09-03-1920 27 12-03-1920 Deuzeman Jentien 78jr   165   07.30 uur Avereest
13-03-1920 15-03-1920 30 18-03-1920 Tichelaar Klaas 34jr 419 14.00 uur Avereest
14-03-1920 16-03-1920 32 18-03-1920 Strik Koert 34jr 416 00.30 uur Avereest
17-03-1920 18-03-1920 34 22-03-1920 Bokking  Arend 36jr   167   19.30 uur Avereest
17-03-1920 18-03-1920 33 22-03-1920 Hulleman Jan 29jr 417 18.00 uur Avereest
22-03-1920 23-03-1920 36 26-03-1920 Vrielink Grietje 2jr 418 20.30 uur Avereest
22-03-1920 23-03-1920 37 27-03-1920 Wielink  Johannes 6jr   169   18.30 uur Avereest
25-03-1920 26-03-1920 39 29-03-1920 Mink Jannes l.l.k. (?) 418 23.30 uur Avereest
x       Schipper Roelofje  
27-03-1920 27-03-1920 40 31-03-1920 Velde van de Willem 57jr 420 01.30 uur Avereest            
29-03-1920 01-04-1920 44 01-04-1920 Velsink Albertus 60jr   170   04.00 uur Zwolle/Avereest
29-03-1920 30-03-1920 43 03-04-1920 Meijerink  Jennegien 55jr 39 17.30 uur Avereest
11-04-1920 13-04-1920 45 15-04-1920 Brink Geertje 74jr   173   10.30 uur Avereest
18-04-1920 19-04-1920 47 21-04-1920 Giessel van  Jentje 1mnd 415 20.00 uur Avereest
21-04-1920 22-04-1920 49 26-04-1920 Lol Antje wed. van  79jr   110   23.30 uur Avereest
x       Vegt van de Gijsbert  
23-04-1920 23-04-1920 50 27-04-1920 Aufderhaar Hermanna 4mnd 415 04.30 uur Avereest
22-04-1920 23-04-1920 51 27-04-1920 Snippe Steven 55jr 421 14.00 uur Avereest
13-05-1920 14-05-1920 53 18-05-1920 Mooij Cornelia 70jr 422 15.00 uur Avereest
x       IJmker Frens  
27-05-1920 28-05-1920 57 31-05-1920 Nijman  Marcus 71jr 423 04.00 uur Avereest
19-06-1920 19-06-1920 60 22-06-1920 Rosendal Welmer 86jr 424 11.00 uur Avereest
26-06-1920 28-06-1920 61 29-06-1920 Kamphof Roelof 1jr 425 13.30 uur Avereest
27-06-1920 29-06-1920 62 01-07-1920 Prins Geertje Veijer 83jr 426 15.00 uur Avereest
02-07-1920 03-07-1920 65 05-07-1920 Seinen Harm l.l.k. (?) 425 15.00 uur Avereest
x       Graaf van der Lamberdina  
07-07-1920 07-07-1920 66 10-07-1920 Pluim Derk 84jr 427 02.30 uur Avereest
31-07-1920 02-08-1920 71 03-08-1920 Ganzeboer Klaas en l.l.k. (?) 428 14.00 uur Avereest
x       Lijkendijk Aaltje  
02-08-1920 03-08-1920 56 05-08-1920 Otter Leendert 12dg 428 07.00 uur Ambt-Ommen
06-08-1920 06-08-1920 72 10-08-1920 Tichelaar Hein 67jr 429 05.00 uur Avereest
08-08-1920 09-08-1920 73 13-08-1920 Urk van  Wilhelmina wed.van 46jr 430 21.00 uur Avereest
x       Winters  Johannes  
13-08-1920 13-08-1920 74 17-08-1920 Meijering Aafien e.v. 80jr 41 19.00 uur Avereest
x       Starke Jan Tonkes  
22-08-1920 23-08-1920 76 26-08-1920 Stoffers Roelofje e.v. 55jr   175overb naar  47 15.30 uur Avereest
x       Schotkamp Hendrik    ovb.op12-11-1920
30-08-1920 31-08-1920 78 03-09-1920 Visscher Hilligje Aaltje 20dg 431 23.00 uur Avereest
11-09-1920 14-09-1920 81 16-09-1920 Veldhuis Petronella e.v. 58jr 45 18.30 uur Avereest
x       Wieten  Berend  
24-09-1920 25-09-1920 86 28-09-1920 Jabben  Harmke 4mnd 431 06.00 uur Avereest
29-09-1920 30-09-1920 89 02-10-1920 Oostindien Pietertje 74jr   177   05.00 uur Avereest
29-09-1920 30-09-1920 90 02-10-1920 Tibben  Arend 73jr 432 09.00 uur Avereest
30-09-1920 02-09-1920 91 04-10-1920 Snoijer Leendert en l.l.k. (?) 433 19.00 uur Avereest
x       Beesten van  Hermina      
04-10-1920 04-10-1920 92 08-10-1920 Giessel van  Harmpje 8jr 433 06.00 uur Avereest
05-11-1920 06-11-1920 99 09-11-1920 Bloemendaal v. Dirkje e.v. 55jr   179   11.30 uur Avereest
x       Heinen  Hermanna  
06-11-1920 11-11-1920 100 11-11-1920 Klos Johannes 24jr 434 12.30 uur A-Hardenberg/Aver.
13-11-1920 13-11-1920 101 17-11-1920 Hartmans Cornelia wed. van 79jr   180   03.00 uur Avereest
x       Breeman Johannis  
14-11-1920 15-11-1920 37 18-11-1920 Veldman  Hilligje 90jr 435 06.00 uur Zuidwolde
21-11-1920 22-11-1920 102 25-11-1920 Bekelaar Johannes 67jr 436 22.30 uur Avereest
25-11-1920 25-11-1920 105 29-11-1920 Groenhof Marchien wed.van 78jr 49 04.00 uur Avereest
x       Sloots Hendrik   
30-11-1920 02-12-1920 107 04-12-1920 Timmer Johannes 86jr 437 19.00 uur Avereest
02-12-1920 03-12-1920 108 06-12-1920 Huijgens Albert  61jr   181   05.00 uur Avereest
18-12-1920 20-12-1920 109 21-12-1920 Wieten  Berend 62jr 46 04.00 uur Avereest
20-12-1920 21-12-1920 110 24-12-1920 Kooi  Albertje e.v 72jr   182   16.00 uur Avereest
x       Steenbergen  Albert  
21-12-1920 22-12-1920 111 24-12-1920 Weide van der Aaltje 85jr   184   05.00 uur Avereest
23-12-1920 24-12-1920 168 27-12-1920 Kleis Hilligje   10mnd 438 09.00 uur A-Hardenberg/Aver.
06-01-1921 10-01-1921 2 10-01-1921 Warries Hendrikje 32jr x50 08.00 uur Amsterdam/Aver.
14-01-1921 15-01-1921 4 18-01-1921 Broekman Reina wed.van 77jr 439 16.00 uur Avereest
x       Lenters Hermannus  
14-01-1921 17-01-1921 5 19-01-1921 Os van Klaasje e.v. 28jr 440 21.00 uur Avereest
x       Weterink Gerrit Jan  
21-01-1921 26-01-1921 6 25-01-1921 Solms van Hendricus 2jr + 8mnd 52 21.00 uur Zwolle/Avereest
29-01-1921 29-01-1921 7 31-01-1921 Steendam Klaas en l.l.k. (?) 438 02.00 uur Avereest
x       Bleeker Derkje  
03-02-1921 05-02-1921 9 08-02-1921 Steen  Jan Tonkes 63jr 441 21.00 uur Avereest
07-02-1921 09-02-1921 11 12-02-1921 Dekker  Grietje wed.van 66jr 442 16.00 uur Avereest
x       Oosterveen Arend  
14-02-1921 21-02-1921 16 18-02-1921 Kremer Jentina 8jr 53 11.00 uur Utrecht/Avereest
17-02-1921 17-02-1921 14 21-02-1921 Marissen Wibbegien e.v. 36jr   187   03.30 uur Avereest
x       Barels Freerk  
25-02-1921 26-02-1921 9 02-03-1921 Boer Klaas 6mnd 443 23.00 uur Zuidwolde
05-03-1921 05-03-1921 17 08-03-1921 Vries de  Jentje 3wk 443 06.00 uur Avereest
05-03-1921 05-03-1921 18 09-03-1921 Colmeschate Maria wed.van 81jr   189   08.00 uur Avereest
x       Pothof Hendrik      
14-03-1921 15-03-1921 21 16-03-1921 Smit Allie en l.l.k. (?) 444 07.30 uur Avereest
x       Schipper Gerrigje  
15-03-1921 16-03-1921 22 19-03-1921 Staalduinen van Arij e.v. 75jr 445 01.00 uur Avereest
x       Noordervliet Hermina Cornelia
20-03-1921 21-03-1921 26 22-03-1921 Eggen Albertus 4dg 444 13.00 uur Avereest
17-03-1921 18-03-1921 25 21-03-1921 Boer de Jentien e.v.  69jr  449 07.30 uur Avereest
x       Maat Douwe  
16-03-1921 16-03-1921 23 21-03-1921 Petter Geesje 53jr 446 04.00 uur Avereest
22-03-1921 23-03-1921 27 26-03-1921 Linde Levert Arends 41jr   190   05.15 uur Avereest
29-03-1921 30-03-1921 30 02-04-1921 Kleis Martha 10mnd 447 20.00 uur Avereest
10-04-1921 11-04-1921 32 12-04-1921 Engen van  Marinus Clazinus en l.l.k. 447 04.00 uur Avereest
x       Bakker Jantje  
16-04-1921 18-04-1921 35 19-04-1921 Geenhuizen van Arend en l.l.k. (?) 448 17.00 uur Avereest
x       Vrielink Aaltje  
25-04-1921 26-04-1921 37 28-04-1921 Meijboom Geesje wed.van 81jr 20 03.00 uur Avereest
x       Reijne Klaas  
26-04-1921 27-04-1921 38 30-04-1921 Kruidhof Geertje e.v. 81jr   191   07.00 uur Avereest
x       Dijk van  Geert   
28-04-1921 29-04-1921 39 02-05-1921 Zoelen van Willem 64jr   195   07.00 uur Avereest
02-05-1921 02-05-1921 41 06-05-1921 Broekroelofs Egbert 39jr 450 02.00 uur Avereest
04-05-1921 04-05-1921 42 09-05-1921 Koster Harm 35jr   59   07.00 uur Avereest
07-05-1921 07-05-1921 44 11-05-1921 Willink Anna wed.van 76jr 451 08.00 uur Avereest
x       Bartelds Roelof  
09-05-1921 10-05-1921 45 13-05-1921 Leeuw de Antien e.v. 61jr   194   09.00 uur Avereest
x       Veltman  Poppe  
16-05-1921 17-05-1921 47 19-05-1921 Tijssen  Arie 3mnd 448 00.30 uur Avereest
08-06-1921 09-06-1921 48 11-06-1921 Putter Arend 79jr 452 12.30 uur Avereest
08-07-1921 09-07-1921 50 12-07-1921 Amsink  Geert 9dg 453 21.00 uur Avereest
09-07-1921 11-07-1921 51 13-07-1921 Hollander  Jan 67jr 454 19.00 uur Avereest
15-07-1921 16-07-1921 53 16-07-1921 Remmelts Jan Evert en l.l.k. (?) 453 17.30 uur Avereest
x       Brugge ter  Grietje    
25-07-1921 26-07-1921 55 29-07-1921 Jansen Jantien e.v. 57jr 455 10.00 uur Avereest
x       Kok Kier  
28-07-1921 28-07-1921 56 01-08-1921 Prins Jan 20jr 456 03.00 uur Avereest
09-08-1921 09-08-1921 57 13-08-1921 Wesselink Albert Jan 55jr 457 02.00 uur Avereest           
21-08-1921 22-08-1921 59 25-08-1921 Kreuzen Elizabeth wed.van 90jr 458 16.00 uur Avereest
x       Lingen van  Albert  
29-08-1921 30-08-1921 60 03-09-1921 Koning Femmigje wed.van 67jr   195   23.00 uur Avereest
x       Leusen van Klaas  
27-09-1921 28-09-1921 69 29-09-1921 Tolie van Johannes Hendrikus en l.l.k. (?) 459 14.00 uur Avereest
x       Dieckman Hillegonda  
27-09-1921 28-09-1921 70 29-09-1921 Tolie van Johannes Hendrikus en l.l.k. (?) 459 14.00 uur Avereest
x       Dieckman  Hillegonda  
14-10-1921 14-10-1921 73 15-10-1921 Wieten  Simon en l.l.k. (?) 459 03.00 uur Avereest
x       Engen van  Johanna  
14-10-1921 14-10-1921 74 15-10-1921 Wieten  Simon en l.l.k. (?) 459 03.00 uur Avereest
x       Engen van  Johanna  
14-10-1921 15-10-1921 75 18-10-1921 Pot Jans 10mnd 460 08.00 uur Avereest
17-10-1921 18-10-1921 76 20-10-1921 Holten van  Grietje wed.van 67jr 461 07.30 uur Avereest
x       Wit de  Hendrik  
01-11-1921 03-11-1921 77 05-11-1921 Endemans Geertje e.v. 48jr 462 15.30 uur Avereest
x       Zinger Hendrik  
06-11-1921 08-11-1921 78 11-11-1921 Spijker Arend Jan 49 jr   196   12.30 uur Avereest
08-11-1921 16-11-1921 79 12-11-1921 Kortman Jennigjen wed.van 76jr 463 geen tijd Hoogeveen/Aver.
x       Keuken  Berend  
20-11-1921 21-11-1921 80 24-11-1921 Haeringen van  Hendrik 3mnd 56 14.30 uur Avereest
23-11-1921 24-11-1921 81 26-11-1921 Keesimaat Willemina wed.van 85jr 464 08.00 uur Avereest
x       Rooijen van  Hendrik  
26-11-1921 28-11-1921 82 29-11-1921 Sieben  Teunis 80jr 465 09.00 uur Avereest
26-11-1921 28-11-1921 83 01-12-1921 Oosterkamp Catharina 72jr 466 20.30 uur Avereest
28-12-1921 28-11-1921 84 02-12-1921 Siegers Hendrik 69jr  467 08.00 uur Avereest
01-12-1921 02-12-1921 86 05-12-1921 Wennemers Jantien wed.van 74jr   198   10.00 uur Avereest
x       Nicolai Rudolf  
14-12-1921 14-12-1921 89 17-12-1921 Oosting Grietje 29jr 468 02.30 uur Avereest
16-12-1921 17-12-1921 90 21-12-1921 Goris Jennechien wed.van 79jr   199   20.30 uur Avereest
x       Zweers Jannes  
01-01-1922 02-01-1922 2 03-01-1922 Rumph Pieter en l.l.k. (?) 469 11.30 uur Avereest
x       Tolie van Johanna Mietje  
05-01-1922 06-01-1922 1 09-01-1922 Martena Harm Marten 55jr   200   09.00 uur Zuidwolde
10-01-1922 10-01-1922 5 14-01-1922 Seine Jentje 24jr 470 08.30 uur Avereest           
23-01-1922 24-01-1922 10 27-01-1922 Scholtens Hilje e.v. 55jr 471 13.00 uur Avereest
x       Bosman  Hilbrand  
25-01-1922 26-01-1922 11 28-01-1922 Michel Hilbert 76jr 472 04.00 uur Avereest
25-01-1922 27-01-1922 12 30-01-1922 Schokker Antje wed.van 72jr 475 22.00 uur Avereest
x       Zagers Douwe Tjerks  
28-01-1922 30-01-1922 17 02-02-1922 Scheper Arend   29jr 473 17.00 uur Avereest
31-01-1922 01-02-1922 20 04-02-1922 Kok  Jan 72jr   202   08.30 uur Avereest
31-01-1922 01-02-1922 19 04-02-1922 Westerhuis  Grietje 85jr   122   06.00 uur Avereest
03-02-1922 06-02-1922 22 07-02-1922 Jabben Jan l.l.k. (?) 469 15.00 uur Avereest
x       Sassen  Jantje  
04-02-1922 06-02-1922 21 08-02-1922 Jonkers Jantje wed.van 72jr   51   09.00 uur Avereest
x       Veldman Lucas  
04-02-1922 06-02-1922 24 09-02-1922 Strijker Geesje e.v 49jr 474 22.00 uur Avereest
x       Peters Fredrik  
05-02-1922 06-02-1922 23 09-02-1922 Jonge de Harm   70 jr 476 14.00 uur Avereest
08-02-1922 09-02-1922 27 11-02-1922 Voordenhout Jan 79jr 477 06.00 uur Avereest
10-02-1922 13-02-1922 30 14-02-1922 Boezeman  Jan 79jr 478 14.30 uur Avereest
14-02-1922 15-02-1922 32 18-02-1922 Tuin Anna Maria 41jr   113   15.00 uur Avereest
14-02-1922 16-02-1922 34 18-02-1922 Timmer Grietje e.v. 59jr 479 13.00 uur Avereest
x       Wunnink Albertus  
22-02-1922 22-02-1922 35 25-02-1922 Danes Leendert 5wk 460 01.00 uur Avereest
22-02-1922 01-03-1922 38 27-02-1922 Booij Aaltje Hendrika 18jr 480 20.30 uur Zwolle/Avereest
04-03-1922 06-03-1922 40 07-03-1922 Hendriksen  Marinus 2mnd 481 08.00 uur Avereest
05-03-1922 06-03-1922 41 07-03-1922 Bunskoeken Frederik Jan en l.l.k. (?) 481 01.00 uur Avereest
x       Klos Jentien  
08-03-1922 09-03-1922 42 10-03-1922 Veen van der Jennigje  18dg 481 09.00 uur Avereest
10-03-1922 11-03-1922 47 14-03-1922 Evers Jennegien 82jr 482 01.00 uur Avereest
10-03-1922 11-03-1922 46 14-03-1922 Horstra Albertus 19jr 483 08.30 uur Avereest
10-03-1922 11-03-1922 45 15-03-1922 Veldhuis Anna Maria 85jr   204   22.00 uur Avereest
26-03-1922 28-03-1922 50 31-03-1922 Schotkamp  Vrouwgien 80jr 484 17.00 uur Avereest
28-03-1922 29-03-1922 51 01-04-1922 Kleis Albert  1mnd 453 13.00 uur Avereest
31-03-1922 01-04-1922 53 04-04-1922 Tijhuis Hendrikje e.v. 81jr   145   11.30 uur Avereest
x       Zoelen van  Christiaan  
02-04-1922 03-04-1922 54 06-04-1922 Veeneman Hendrikje e.v. 48jr 485 17.00 uur Avereest
x       Jonge de Jan      
07-04-1922 07-04-1922 56 10-04-1922 Kelder Hendrik 4mnd 486 03.00 uur Avereest
26-04-1922 26-04-1922 62 01-05-1922 Menzo Meine 10wk 486 01.30 uur Avereest
28-04-1922 01-05-1922 64 03-05-1922 Timmer Klaasje e.v.  57jr 487 21.00 uur Avereest
x       Snoeijer Willem  
01-05-1922 02-05-1922 65 05-05-1922 Schuler Jan 81jr 488 14.00 uur Avereest
04-05-1922 05-05-1922 66 08-05-1922 Oosterveen Gerard 3mnd 486 03.30 uur Avereest
08-05-1922 08-05-1922 67 12-05-1922 Koning Adolf 88jr   30   01.30 uur Avereest
22-05-1922 23-05-1922 68 26-05-1922 Sloots Geert 1jr+9mnd 59 13.30 uur Avereest
25-05-1922 26-05-1922 70 29-05-1922 Bernardus Thijs 1½jr 489 09.00 uur Avereest
25-05-1922 26-05-1922 69 29-05-1922 Spoelder Johanna Cornelia 73jr 490 03.00 uur Avereest
05-06-1922 06-06-1922 71 08-06-1922 Spithorst Oeds 70jr 491 11.30 uur Avereest
09-06-1922 10-06-1922 72 13-06-1922 Meenks Willem 61jr   206   15.30 uur Avereest
24-06-1922 24-06-1922 75 28-06-1922 Wassens Wicher 1½jr 492 09.30 uur Avereest
08-07-1922 10-07-1922 76 12-07-1922 Vecht van der Gerritdina 1jr+11mnd 492 11.30 uur Avereest
11-07-1922 12-07-1922 77 14-07-1922 Harwig Christiaan 54jr   208   09.30 uur Avereest
18-07-1922 19-07-1922 61 22-07-1922 Leeuw de  Roelof 8jr 493 20.00 uur Ambt-Ommen
22-07-1922 22-07-1922 79 26-07-1922 Gritter Jentje wed.van 59jr 494 06.00 uur Avereest
x       Rijkeboer  Jan  
25-07-1922 27-07-1922 80 29-07-1922 Koop Janna wed. van 80jr 495 21.00 uur Avereest
x       Poolman  Klaas   
28-07-1922 29-07-1922 81 02-08-1922 Snoijer Peter 68jr 496 16.00 uur  Avereest
04-08-1922 05-08-1922 83 09-08-1922 Kok Albertje e.v. 67jr 497 12.30 uur Avereest
x       Dijk van  Klaas  
12-08-1922 14-08-1922 84 15-08-1922 Seinen Harm en l.l.k. (?) 489 17.00 uur Avereest
x       Graaf de Lamberdina  
11-08-1922 12-08-1922 121 16-08-1922 Calker van Nijsina 66jr   205   17.00 uur A-Hardenberg
29-08-1922 29-08-1922 86 01-09-1922 Vries de Alberdina 18dg 498 05.30 uur Avereest
29-08-1922 29-08-1922 87 01-09-1922 Vries de Jentje   18dg 498 12.30 uur Avereest
02-09-1922 04-09-1922 88 06-09-1922 Vrieling Femmigje 3jr 499 19.00 uur Avereest
02-09-1922 04-09-1922 67 07-09-1922 Peters Hendrik 46jr 500 20.00 uur Ambt-Ommen
08-09-1922 09-09-1922 91 11-09-1922 Wesselink Roelof en l.l.k. (?) 498 14.00 uur  Avereest
x       Dieckman  Neeltje  
16-09-1922 18-09-1922 93 19-09-1922 Hein  Albert 4dg 493 22.00 uur Avereest
23-09-1922 25-09-1922 94 27-09-1922 Hoekman  Grietje   6mnd 499 21.00 uur Avereest
27-09-1922 28-09-1922 96 02-10-1922 Kolk van der Derk 79jr   210   15.00 uur Avereest            
06-10-1922 07-10-1922 141 10-10-1922 Padding Johannes 84jr   4   14.00 uur A-Hardenberg
07-10-1922 07-10-1922 100 11-10-1922 Keuken  Berend 6jr 501 07.30 uur Avereest
07-10-1922 07-10-1922 99 11-10-1922 Haar ter Grietje   17mnd 501 07.00 uur Avereest
08-10-1922 09-10-1922 101 12-10-1922 Starke  Jan Tonkes 84jr 42 13.30 uur Avereest
09-10-1922 10-10-1922 72 14-10-1922 Robaard Roelof 75jr 30 17.00 uur Zuidwolde
14-10-1922 16-10-1922 102 18-10-1922 Compagne Arend 63jr 502 04.00 uur Avereest
01-11-1922 03-11-1922 105 04-11-1922 Straten van Geertruida e.v. 45jr 211 05.00 uur Avereest
x       Jansen  Albertus  
02-11-1922 03-11-1922 104 06-11-1922 Bieze  Hindrik  67jr 504 09.00 uur Avereest
01-11-1922 02-11-1922 103 06-11-1922 Aufderhaar Herman 13mnd 503 19.00 uur Avereest
04-11-1922 06-11-1922 106 08-11-1922 Vogelzang Klaas 68jr 505 04.30 uur Avereest
10-11-1922 10-11-1922 110 13-11-1922 Meijler Jacobus Marinus en l.l.k. (?) 503 07.00 uur Avereest
x       Weinreich Roelofje  
11-11-1922 12-11-1922 113 16-11-1922 Raak Grietje wed.van 96jr   213   15.00 uur Avereest
x       Petter Harm    
14-11-1922 16-11-1922 114 19-11-1922 Westerbaan Jeltje e.v. 60jr   214   23.00 uur Avereest
x       Postuma Aldert  
18-11-1922 18-11-1922 115 20-11-1922 Kist Alida 12jr 506 04.00 uur Avereest
22-12-1922 22-12-1922 116 27-12-1922 Lange de Jan 58jr 507 01.00 uur Avereest
26-12-1922 27-12-1922 120 30-12-1922 Strijker Grietien e.v. 60jr   215   17.00 uur Avereest
x       Troost Klaas  
28-12-1922 03-01-1923 2 02-01-1923 Kiewiet Sjoerd 7jr   217   15.30 uur Zwolle/Avereest
11-01-1923 11-01-1923 4 15-01-1923 Veen van der Jan 54jr   218   00.30 uur Avereest
13-01-1923 15-01-1923 6 17-01-1923 Breman  Wilhelmina 83jr   220   00.30 uur Avereest
15-01-1923 16-01-1923 7 17-01-1923 Tiegelaar Johannes en l.l.k. (?) 508 20.30 uur Avereest
x       Hulst van der Trijntje  
16-01-1923 20-01-1923 9 20-01-1923 Hazenberg Jan 54jr   221   13.00 uur Zwolle/Avereest
17-01-1923 18-01-1923 8 22-01-1923 Slaat Gerrit Jan 56jr 509 15.30 uur Avereest
17-02-1923 19-02-1923 14 21-02-1923 Vriesema Marten 62jr 510 00.30 uur Avereest
28-01-1923 01-03-1923 17 05-03-1923 Lankhorst Hobbe 86jr   222   20.00 uur Avereest
15-03-1923 15-03-1923 19 19-03-1923 Gort Albert 81jr 511 07.00 uur Avereest
18-03-1923 19-03-1923 22 21-03-1923 Struik Aaltje e.v. 74jr   223   07.00 uur Avereest
x       Spijker  Jan  
19-03-1923 20-03-1923 23 23-03-1923 Bijl Hendrikje wed. van 68jr 512 13.00 uur Avereest
x       Oosting Lambertus Wilhelmus    
22-03-1923 05-04-1923 27 26-03-1923 Weterink Klaas 23jr 513 geen tijd Hoogeveen/Aver.
02-04-1923 03-04-1923 25 06-04-1923 Oosterveen Berend 77jr 514 06.00 uur Avereest
12-04-1923 13-04-1923 28 14-04-1923 Olijve  Aaltje e.v. 2dg 508 01.00 uur Avereest
14-04-1923 16-04-1923 30 16-04-1923 Kuik Geertje 2jr 518 01.00 uur Avereest
13-04-1923 16-04-1923 29 18-04-1923 Horst ter Margje e.v.  74jr   227   15.00 uur Avereest
x       Boer Pieter  
11-05-1923 12-05-1923 37 16-05-1923 Haveman  Meindert 58jr 516 16.00 uur Avereest
16-05-1923 17-05-1923 42 18-05-1923 Os van  Steven en  l.l.k. (?) 518 06.00 uur Avereest
x       Kap Hinderkien  
25-05-1923 31-05-1923 46 29-05-1923 Oosterveen  Koop 44jr   225   07.00 uur Groningen/Aver.
29-05-1923 31-05-1923 45 02-06-1923 Kezemaat Willemina wed.van 85jr 519 13.30 uur Avereest
x       Bokking Geert  
31-05-1923 02-06-1923 48 05-06-1923 Seinen  Aaltje e.v. 57jr 520 21.30 uur Avereest
x       Strampel Hendrikje wed. van 68jr
13-06-1923 14-06-1923 51 15-06-1923 Batterink Ali 12dg 517 11.00 uur Avereest
20-06-1923 21-06-1923 52 23-06-1923 Jabben  Aike 4mnd 517 04.30 uur Avereest
28-06-1923 28-06-1923 53 02-07-1923 Groen Dirkje 19mnd 515 04.30 uur Avereest
03-07-1923 05-07-1923 55 07-07-1923 Oogjes Hilligje 3jr 521 23.30 uur Avereest
08-07-1923 11-07-1923 56 11-07-1923 Linge van Arent 53jr 71 08.00 uur Zwolle/Avereest
12-07-1923 12-07-1923 58 14-07-1923 Brinkgreve Maria Hendrikjen 89jr 72 03.00 uur Avereest
15-07-1923 16-07-1923 62 16-07-1923 Snel Hendrik Jan en l.l.k. (?) 515 04.30 uur Avereest
x       Tent Roelofje  
13-07-1923 14-07-1923 61 17-07-1923 Veldhuis Jan 59jr 522 17.30 uur Avereest
12-07-1923 13-07-1923 60 17-07-1923 Boer Berend 59 jaar   228   23.30 uur Avereest
23-07-1923 23-07-1923 65 25-07-1923 Velde van de Andreas Hendrik en l.l.k. (?) 521 05.00 uur Avereest
x       Schokker Hendrikje    
23-07-1923 24-07-1923 66 27-07-1923 Koster Hilligje 88jr 523 09.00 uur Avereest
28-07-1923 30-07-1923 68 01-08-1923 Zijlstra Hendrik 5jr x73 06.00 uur Avereest
03-08-1923 03-08-1923 69 06-08-1923 Scholtens Saartje 12jr 524 06.00 uur Avereest
05-08-1923 06-08-1923 71 09-08-1923 Koudijs Albertus 79jr 525 05.00 uur Avereest
07-08-1923 08-08-1923 72 11-08-1923 Bersma Tjitske 67jr 526 00.30 uur Avereest
22-08-1923 23-08-1923 77 24-08-1923 Wesselink Roelof en l.l.k. (?) 527 11.00 uur Avereest
x       Dieckman  Neeltje  
22-08-1923 23-08-1923 37 27-08-1923 Sok Grietje 6mnd 527 11.00 uur Ambt-Ommen
27-09-1923 28-09-1923 83 29-09-1923 Veen van  Klaas en l.l.k. (?) 528 08.00 uur Avereest          
x       Troost Henderina  
05-10-1923 06-10-1923 123 10-10-1923 Bos  Jan 47jr   229   14.30 uur A-Hardenberg
06-10-1923 13-10-1923 84 11-10-1923 Bruin de  Jacob 11jr   230   13.30 uur  Zwolle/Avereest
18-10-1923 20-10-1923 88 23-10-1923 Gort  Jantje 44jr 529 16.00 uur Avereest
24-10-1923 25-10-1923 91 29-10-1923 Soer Roelofje e.v. 48jr 530 23.00 uur Avereest
x       Tuin Geert  
03-11-1923 05-11-1923 93 07-11-1923 Koops Albertje wed.van 79jr   81   09.00 uur Avereest
x       Lijst Fredrik  
21-11-1923 21-11-1923 95 26-11-1923 Kamphuis  Elisabeth e.v. 38jr 75 03.30 uur Avereest
x       Homan  Pieter Antoon Adriaan
24-11-1923 26-11-1923 99 28-11-1923 Schans Jantje e.v.  71jr   231   06.00 uur Avereest
x       Veltman  Jan  
28-11-1923 29-11-1923 100 03-12-1923 Zand van 't Albertje e.v. 67jr 531 15.00 uur Avereest
x       Nijhuis Koop  
30-11-1923 01-12-1923 101 05-12-1923 Poest Bartha 2jr 528 22.00 uur Avereest
09-12-1923 11-12-1923 106 13-12-1923 Maathuis Trijntje e.v. 60jr 78 08.00 uur Avereest
x       Louwdijk Christiaan  
09-12-1923 11-12-1923 105 13-12-1923 Groeneveld  Marchinus 16jr 532 06.00 uur Avereest
11-12-1923 12-12-1923 107 15-12-1923 Linde  Arend 64jr   233   16.30 uur Avereest
15-12-1923 17-12-1923 108 19-12-1923 Buter  Tiemen 78jr 79 01.00 uur Avereest
24-12-1923 24-12-1923 110 28-12-1923 Timmerman Hendrik e.v. 30 jr 533 07.00 uur Avereest
x       Nijhuis Jantien  
26-12-1923 27-12-1923 111 29-12-1923 Steenbergen Aaltje e.v. 63jr 534 18.00 uur Avereest
x       Minekus  Jan  
06-01-1924 08-01-1924 4 10-01-1924 Gruppen  Albertje wed.van  69jr 535 08.00 uur Avereest
x       Maat Matthijs  
08-01-1924 09-01-1924 6 11-01-1924 Herssevoort Marinus 3jr 536 12.00 uur Avereest
10-01-1924 11-01-1924 10 14-01-1924 Haasjes Jan 29jr   236   07.00 uur Avereest
09-01-1924 11-01-1924 8 14-01-1924 Piek Geeske e.v. 49jr   234   19.00 uur Avereest
x       Vries de Hendrik  
10-01-1924 11-01-1924 9 15-01-1924 Marle van  Albert 78jr 537 07.30 uur Avereest
24-01-1924 25-01-1924 15 28-01-1924 Pot Jans 2wk 538 16.00 uur Avereest
01-02-1924 02-02-1924 17 05-02-1924 Possel Jan 85jr 539 19.00 uur Avereest
06-02-1924 08-02-1924 19 11-02-1924 Kuijer Hendrik 23jr 540 16.30 uur Avereest
18-02-1924 19-02-1924 26 22-02-1924 Nijman Egberdina e.v. 86jr   237   17.00 uur Avereest            
x       Wessels Jan  
01-03-1924 03-03-1924 29 06-03-1924 Peters Fennigje 41jr 541 23.30 uur Avereest
10-03-1924 11-03-1924 30 14-03-1924 Rozendal Roelofje   55jr 542 12.30 uur Avereest
12-03-1924 13-03-1924 31 15-03-1924 Krale Albert 57jr 543 00.30 uur Avereest
15-03-1924 15-03-1924 33 17-03-1924 Duiven Johannes en l.l.k. (?) 538 08.00 uur Avereest
x       Graven de Liberta  
13-03-1924 14-03-1924 32 17-03-1924 Hovius Annechien e.v. 66jr   240   07.00 uur Avereest
x       Kuipers Roelof  
25-03-1924 26-03-1924 38 27-03-1924 Klos Gerrit en l.l.k. (?) 536 07.30 uur Avereest
x       Snoeijer Grietje  
27-03-1924 01-04-1924 42 31-03-1924 Kruit Geert 10mnd   242   06.30 uur Groningen/Aver.
28-03-1924 29-03-1924 41 01-04-1924 Waning Pieter   50jr 544 07.30 uur Avereest
04-04-1924 04-04-1924 49 07-04-1924 Steen  Albert en l.l.k. (?) 545 04.00 uur Avereest
x       Herder Helena  
03-04-1924 04-04-1924 48 07-04-1924 Strampel Aaltje   2mnd 545 07.30 uur Avereest
12-04-1924 15-04-1924 55 12-04-1924 Onbekend kind (m) verm.1dg 545 10.30 uur Avereest
12-04-1924 14-04-1924 53 16-04-1924 Tuik Jeltje 64jr 546 07.00 uur Avereest
21-04-1924 23-04-1924 57 25-04-1924 Marsman Stientje wed.van 82jr 547 20.00 uur Avereest
x       Haasjes Klaas, eerder weduwe van Gerrit Jan Bolhoeve  
25-04-1924 28-04-1924 58 30-04-1924 Bouwhuis Alberdina wed.van 85jr 11 22.30 uur Avereest
x       Bouwman Klaas  
27-04-1924 28-04-1924 59 01-05-1924 Wassens Harm 87jr 35 16.00 uur Avereest
29-04-1924 29-04-1924 60 03-05-1924 Kraal Hermina wed.van 77jr 548 04.00 uur Avereest
x       Bakker Jannes  
01-05-1924 02-05-1924 61 06-05-1924 Vermeulen IJgram 68jr   243   14.00 uur Avereest
05-05-1924 06-05-1924 64 10-05-1924 Brinkman Roelina Gezina   549 14.00 uur Avereest
25-05-1924 26-05-1924 67 30-05-1924 Duiven  Jacob 5jr 550 18.30 uur Avereest
27-05-1924 27-05-1924 68 31-05-1924 Withaar Hilligje 74jr 551 07.00 uur Avereest
29-05-1924 30-05-1924 69 02-06-1924 Haeringen van Klaasje e.v. 60jr   244   06.00 uur Avereest
x       Rooseboom Gerrit Hendrik  
31-05-1924 02-06-1924 70 05-06-1924 Lange de Jantje 12jr 551 14.00 uur Avereest
04-06-1924 05-06-1924 71 06-06-1924 Graaf van de Willem en l.l.k. (?) 549 04.00 uur Avereest
x       Broersma  Baukje  
04-06-1924 05-06-1924 72 06-06-1924 Graaf van de Willem en l.l.k. (?) 549 04.30 uur Avereest
x       Broersma  Baukje      
10-06-1924 10-06-1924 73 13-06-1924 Groeneveld  Joestinus 20jr 553 06.00 uur Avereest
10-06-1924 11-06-1924 75 14-06-1924 Stobbe Aleida Geertuida 23jr 554 15.00 uur Avereest
14-06-1924 14-06-1924 78 16-06-1924 Krale Gerard 4dg 555 13.00 uur Avereest
26-06-1924 27-06-1924 82 28-06-1924 Krale Klaas 17dg 555 20.00 uur Avereest
01-07-1924 02-07-1924 83 04-07-1924 Hartman Gerrit 9dg 555 16.00 uur Avereest
08-07-1924 09-07-1924 46 12-07-1924 Rolleman  Willem   11mnd 556 05.00 uur Ommen (Stegeren)
13-07-1924 15-07-1924 84 18-07-1924 Steenbergen  Hillegje wed.van 82jr 557 17.00 uur Avereest
x       Dunning Jan   
15-07-1924 15-07-1924 85 19-07-1924 Sieben Aaltje e.v. 21jr 558 03.00 uur Avereest
x       Tuin  Evert  
22-07-1924 30-07-1924 86 25-07-1924 Meijer Albert 57jr 81 14.30 uur Zwolle/Avereest
11-08-1924 13-08-1924 88 15-08-1924 Menzo Johannes Marinus 72jr 559 23.00 uur Avereest
12-08-1924 13-08-1924 90 15-08-1924 Kruithof Femmigje e.v. 69jr 562 06.30 uur Avereest
x       Hoeve Jan, eerder wed. van Hendrik Bijker 
12-08-1924 13-08-1924 89 16-08-1924 Apeldoorn van Hendrik 76jr 560 04.30 uur Avereest
23-08-1924 25-08-1924 91 27-08-1924 Oosterveen Geradus Hendrikus 6mnd 556 08.00 uur Avereest
24-08-1924 25-08-1924 92 28-08-1924 Bruins Jacob Johan 3jr 561 03.00 uur Avereest
27-08-1924 28-08-1924 93 01-09-1924 Boterman Klaas 69jr 563 15.00 uur Avereest
07-09-1924 08-09-1924 94 11-09-1924 Hartman  Hendrikus 81jr 82 05.00 uur Avereest
12-09-1924 13-09-1924 98 16-09-1924 Giethoorn  Arend 1jr+10mnd 564 10.00 uur Avereest
03-10-1924 04-10-1924 99 07-10-1924 Kort Jan 81jr 565 09.00 uur Avereest
06-10-1924 06-10-1924 100 09-10-1924 Meiberg Janna 18mnd 566 05.00 uur Avereest
06-10-1924 08-10-1924 101 11-10-1924 Pouls  Jan 68jr   155   17.00 uur Avereest
08-10-1924 10-10-1924 105 12-10-1924 Koning  Annigje e.v. 64jr   246   08.30 uur Avereest
x       Zuiden van  Jan Willem  
24-10-1924 25-10-1924 107 26-10-1924 Edelkoort Hendrikus Jacobus 89jr   248   03.30 uur Avereest
23-10-1924 25-10-1924 109 27-10-1924 Pool  Klazina 90jr 567 03.00 uur Avereest
23-11-1924 25-11-1924 1586 28-10-1924 Wieten Jantje Hendrikje 30jr 85 18.30 uur Utrecht
01-12-1924 02-12-1924 113 05-12-1924 Kleis Roelof 19jr   249   16.00 uur A-Hardenberg
13-12-1924 15-12-1924 123 17-12-1924 Danes Harmke 75jr 87 03.00 uur A-Hardenberg
13-12-1924 15-12-1924 113 17-12-1924 Siegers Jan 80jr   250   10.00 uur Avereest
13-12-1924 15-12-1924 114 18-12-1924 Hoeve Femmigje e.v. 75jr 568 10.00 uur Avereest
x       Spijker van  Jan  
23-12-1924 24-12-1924 117 27-12-1924 Wielink Willem 95jr 569 18.30 uur Avereest
31-12-1924 31-12-1924 118 03-01-1925 Liest Jan 42jr 570 08.00 uur Avereest          
03-01-1925 05-01-1925 3 06-01-1925 Gombert Jan en  l.l.k. (?) 561 19.00 uur Avereest
x       Bovenhof Geesje  
02-01-1925 03-01-1925 1 06-01-1925 Kamphof Jantje 35jr 571 18.00 uur Avereest
03-01-1925 03-01-1925 2 07-01-1925 Schalen Grietje 69jr 572 01.00 uur Avereest
30-01-1925 30-01-1925 7 02-02-1925 Schokker  Hendrikje en l.l.k. (?) 564 7.30 uur Avereest
x       Oogjes  Harm   
30-01-1925 30-01-1925 8 03-02-1925 Haar van der Gerrit 69jr   251   09.00 uur Avereest
05-02-1925 05-02-1925 9 09-02-1925 Lubbers David 3dg 566 04.30 uur Avereest
10-02-1925 11-02-1925 11 13-02-1925 Jonge de Catharina Gozine 1jr   253   00.30 uur Avereest
13-02-1925 16-02-1925 14 18-02-1925 Pol  Johannes   75jr   254   22.00 uur Avereest
18-02-1925 21-02-1925 18 21-02-1925 Dorgelo Femmigje wed. van 67jr   55   01.30 uur Zwolle/A.H.berg 
x       Jonker Reint  
20-02-1925 20-02-1925 16 24-02-1925 Drogt Hendrik 81jr 573 09.00 uur Avereest
23-02-1925 24-02-1925 18 27-02-1925 Oostenbrink Willem 53jr 3 20.00 uur Avereest
26-02-1925 27-02-1925 19 03-03-1925 Oldejans Jans 57jr 574 13.00 uur Avereest
28-02-1925 02-03-1925 20 04-03-1925 Bouwknegt Johan Adam 24jr 575 03.00 uur Avereest
21-03-1925 23-03-1925 23 24-03-1925 Strik  Gerrit Jan 1jr  576 08.00 uur Avereest
21-03-1925 23-03-1925 24 25-03-1925 Jabben  Harm 7mnd 576 09.00 uur Avereest
25-03-1925 25-03-1925 25 28-03-1925 Dijk van  Geert wed.nr. van 80jr   192   01.00 uur Avereest
x       Kruithof Geertje  
27-03-1925 27-03-1925 26 31-03-1925 Reijne Harmen 57jr   257   05.00 uur Avereest
31-03-1925 02-04-1925 27 04-04-1925 Bos Antje e.v. 29jr   259   19.00 uur Avereest
x       Haeringen van Klaas  
04-04-1925 06-04-1925 28 09-04-1925 Rooseboom Gerrit Hendrik 68jr   245   07.30 uur Avereest
18-04-1925 18-04-1925 31 20-04-1925 Wieten Simon en l.l.k. (?) 577 07.00 uur Avereest
x       Engen van  Johanna  
16-04-1925 17-04-1925 30 21-04-1925 Giethoorn Arendje 1dg 577 21.00 uur Avereest
21-04-1925 21-04-1925 32 23-04-1925 Strik  Gerrit en l.l.k. (?) 577 05.00 uur Avereest
x       Nuis Hendrika  
21-04-1925 21-04-1925 33 23-04-1925 Strik  Gerrit en l.l.k. (?) 577 05.00 uur Avereest
x       Nuis Hendrika  
30-04-1925 30-04-1925 35 30-04-1925 Hoving Ties en l.l.k. (?) 578 05.00 uur Avereest
x       Lantenga Henderika Jantina
27-04-1925 08-05-1925 40 01-05-1925 Berg van den  Hilbert 58jr   261   10.00 uur Hoogeveen/Aver.
02-05-1925 04-05-1925 37 06-05-1925 Kat Berendina 2mnd 578 08.00 uur Avereest          
08-05-1925 09-05-1925 41 11-05-1925 Weener Aaltje 3dg 579 14.30 uur Avereest
15-05-1925 16-05-1925 43 19-05-1925 Loggen Frida 7mnd 579 08.00 uur Avereest
15-05-1925 16-05-1925 43 19-05-1925 Winters Johannes   47jr 580 20.00 uur Ommen (Stegeren)
16-05-1925 16-05-1925 42 20-05-1925 Akkerman  Trijntje 6wk 581 04.00 uur Avereest
19-05-1925 20-05-1925 44 22-05-1925 Tiegelaar Trijntje 15mnd 581 07.00 uur Avereest
22-05-1925 29-05-1925 46 27-05-1925 Brinks Gerrit Jan 64jr 582 23.30 uur  Zwolle/Avereest
29-05-1925 30-05-1925 47 03-06-1925 Mulder Klaasje  8mnd 583 18.00 uur Avereest
04-06-1925 05-06-1925 48 08-06-1925 Welmers Annetje wed.van 78jr 584 00.30 uur Avereest
x       Krikke Jan Reindert     Avereest
08-06-1925 09-06-1925 49 12-06-1925 Moed Klaasje Jacobs wed.van 67jr 585 13.30 uur Avereest
x       Schipper
11-06-1925 12-06-1925 50 15-06-1925 Besselsen Aaltje e.v. 49jr 586 15.30 uur Avereest
x       Veldhuis  Fredrik Jan  
21-06-1925 22-06-1925 52 26-06-1925 Winters Jacoba 7jr 587 23.30 uur Ommen (Stegeren)
07-07-1925 08-07-1925 54 11-07-1925 Meesters Maria Hendrika 19jr   263   08.00 uur Avereest
11-07-1925 13-07-1925 57 13-07-1925 Elburg van Hendrika Hermina l.l.k. (?) 583 22.00 uur Avereest
x       Ongehuwd
10-07-1925 11-07-1925 55 14-07-1925 Veninga Roelefien e.v. 74jr   266   17.00 uur Avereest
x       Mulder  Gerrit  
13-07-1925 14-07-1925 58 17-071925 Lok Roelofje e.v. 82jr   268   12.00 uur Avereest
x       Smit Jan  
15-07-1925 17-07-1925 60 20-07-1925 Vogelzang Hendrik 62jr   270   23.30 uur Avereest
17-07-1925 17-07-1925 61 21-07-1925 Verhoeff Jitze Fokke 65jr   272   00.30 uur Avereest
17-07-1925 18-07-1925 36 21-07-1925 Klein Janna 92jr 24 09.00 uur Zuidwolde
23-07-1925 27-07-1925 65 27-07-1925 Ester Albert en l.l.k. (?) 587 09.00 uur Avereest
x       Veerbeek Hendrika Theodora
31-07-1925 01-08-1925 70 04-08-1925 Bruin de Willem 45jr 588 16.00 uur Avereest
31-07-1925 01-08-1925 69 05-08-1925 Bloemendal Johanna e.v. 71jr   275   13.15 uur Avereest
x       Blanken van Hendrik  
14-08-1925 15-08-1925 73 18-08-1925 Hell van Dirkje 18jr   274   11.00 uur Avereest
17-08-1925 18-08-1925 75 20-08-1925 Maat Douwe 90jr 589 16.30 uur Avereest
16-08-1925 17-08-1925 74 21-08-1925 Kroon Fokkina e.v. 39jr   277   16.30 uur Avereest
x       Batterink Harm  
20-08-1925 20-08-1925 77 24-08-1925 Koning  Jacob  52jr 590 05.00 uur Avereest
28-08-1925 29-08-1925 81 01-09-1925 Mansier Willemina 3mnd 591 13.00 uur Avereest                         
02-09-1925 03-09-1925 73 07-09-1925 Winters Johanna Hendrika 8 mnd  18.00 uur Ommen (Stegeren)
04-09-1925 05-09-1925 82 09-09-1925 Drenth Arend  43jr   279   15.00 uur Avereest
05-09-1925 07-09-1925 83 10-09-1925 Faassen van  Jennigje e.v. 68jr   280   23.30 uur Avereest
x       Brand  Roelof   
17-09-1925 18-09-1925 85 21-09-1925 Bree van  Anton 78jr   282   12.30 uur Avereest
20-09-1925 21-09-1925 86 29-09-1925 Joling Mans en l.l.k. (?) 592 18.00 uur Avereest
x       Folkers Immina  
24-09-1925 25-09-1925 87 29-09-1925 Meinders Hendrik Harm 3jr   284   16.00 uur Avereest
30-09-1925 01-10-1925 88 05-10-1925 Frantsen Jan 21jr 88 23.00 uur Avereest
04-10-1925 05-10-1925 89 09-10-1925 Vrielink Aleida e.v. 43jr 593 15.00 uur Avereest
x       Vecht van der Arend Jan  
14-10-1925 15-10-1925 93 19-10-1925 Meenks Egbertdina e.v. 43jr   285   22.00 uur Avereest
x       Jalink Gerardus Henricus
13-10-1925 14-10-1925 92 19-10-1925 Wesselink Roelof 81jr 594 14.00 uur Avereest
29-11-1925 30-11-1925 98 03-12-1925 Wielenga Johannes wed.nr.van 81jr   287   13.30 uur Avereest
x       Ploeg van der  Akke, eerder van Elisabeth van der Schoot  
07-12-1925 08-12-1925 100 11-12-1925 Bouwhuis  Geertje 51jr   288   21.30 uur Avereest
18-12-1925 18-12-1925 103 22-12-1925 Bijker Aaltje wed.van 73jr   291   03.00 uur Avereest
x       Krikke  Roelof  
19-12-1925 21-12-1925 104 23-12-1925 Stoffers Wobbigje wed. van 89jr   175   21.00 uur Avereest
x       Jonge de Klaas, eerder van Lambert Koop, daarvoor van Harm Bril
23-12-1925 24-12-1925 108 26-12-1908 Hartholt Bastiaan en l.l.k. (?) 592 20.00 uur Avereest
x       Poel  Elisabeth  
22-12-1925 22-12-1925 106 26-12-1925 Berends  Derkje e.v. 41jr   292   00.30 uur Avereest
x       Berends  Hendrik  
26-12-1925 28-12-1925 110 29-12-1925 Kraak Tiemen 80jr 595 10.00 uur Avereest
10-01-1926 12-01-1926 1 14-01-1926 Veldhuis  Gerritdina 65jr 596 04.30 uur Avereest
13-01-1926 13-01-1926 2 16-01-1926 Oldejans Lambert 52jr 597 07.30 uur Avereest
16-01-1926 18-01-1926 3 19-01-1926 Blaakhart Jacobus 83jr 598 07.30 uur Avereest
20-01-1926 20-01-1926 4 22-01-1926 Hiemstra Artje Ieke 1mnd   294   03.00 uur Avereest
25-01-1926 25-01-1926 6 27-01-1926 Veerman  Berendtjen wed.van 87jr  599 06.30 uur Avereest
x       Brand  Tijmen  
27-01-1926 28-01-1926 7 01-02-1926 Moes Berend e.v. 41jr 600 14.00 uur Avereest
x       Hulleman Hermina  
04-02-1926 05-02-1926 11 09-02-1926 Bontius Gerrit Hendrik e.v. 62jr   295   13.30 uur Avereest          
x       Pol  Alberta  
10-02-1926 10-02-1926 13 13-02-1926 Schuring Jacob 75jr 91 01.30 uur Avereest
13-02-1926 13-02-1926 16 17-02-1926 Houwen Nella e.v. 77jr 93 03.00 uur Avereest
x       Danes Hinderk  
17-02-1926 18-02-1926 20 22-02-1926 Rodermond Roelof 48jr 601 12.00 uur Avereest
20-02-1926 22-02-1926 22 25-02-1926 Schotkamp Hendrik 2mnd 48 18.00 uur Avereest
24-02-1926 25-02-1926 24 03-03-1926 Peetsma  Fredrika e.v. 68jr   297   02.00 uur Avereest
x       Nuis Gerrit Jan  
13-03-1926 15-03-1926 26 17-03-1926 Berg van den  Geertje e.v. 68jr   60   09.00 uur Avereest
x       Weenink Bernardus, wed.van Jan Koster
15-03-1926 16-03-1926 12 20-03-1926 Vogelzang Jentje 68jr   299   21.00 uur Zuidwolde
22-03-1926 22-03-1926 27 25-03-1926 Beek van der Willem  86jr 602 03.00 uur Avereest
22-03-1926 24-03-1926 29 26-03-1926 Bakker  Barteld 1jr  603 16.30 uur Avereest
22-03-1926 22-03-1926 28 26-03-1926 Ruijf Hendrik Jan 19jr   301   03.30 uur Avereest
29-03-1926 29-03-1926 30 31-03-1926 Hoekman  Jan en l.l.k. (?) 603 04.00 uur Avereest
x       Loggen  Grietje  
29-03-1926 29-03-1926 31 02-04-1926 Krooi Hendrika Klazina 7jr   302   00.30 uur Avereest
30-03-1926 31-03-1926 34 03-04-1926 Loggen  Grietje e.v. 33jr 605 02.00 uur Avereest
x       Hoekman  Jan  
30-03-1926 31-03-1926 35 03-04-1926 Hoekman  Roelof 1jr  607 17.00 uur Avereest
01-04-1926 01-04-1926 36 05-04-1926 Schokker Hendrik 1jr  604 04.00 uur Avereest
05-04-1926 06-04-1926 38 09-04-1926 Jansen Grietje wed.van 73jr 606 06.00 uur Avereest
x       Loggen  Frederik  
10-04-1926 12-04-1926 40 14-04-1926 Wanders Jantje wed.van 68jr   303   11.00 uur Avereest
x       Hommes Jan  
10-04-1926 12-04-1926 41 15-04-1926 Graven de Hermannus 70jr   304   18.00 uur Avereest
11-04-1926 12-04-1926 42 15-04-1926 Hartskamp van Jannetje 43jr   306   05.00 uur Avereest
15-04-1926 16-04-1926 44 20-04-1926 Wessels Jan wed.nr van 88jr   238   23.00 uur Avereest
x       Nijman  Egberdina  
18-04-1926 19-04-1926 45 22-04-1926 Steenbergen Albert wed.nr.van 82jr   183   04.00 uur Avereest
x       Kooi Albertje  
20-04-1926 21-04-1926 19 24-04-1926 Nijwening Willem  63jr   307   15.00 uur Zuidwolde
21-04-1926 27-04-1926 46 26-04-1926 Zwiers Roelof 67jr 95 18.30 uur Zutphen/Meppel
27-04-1926 27-04-1926 48 01-05-1926 Nijboer Femmigje e.v. 62jr   308   03.30 uur Avereest
x       Klinge  Hendrik      
26-04-1926 27-04-1926 49 01-04-1926 Mulder Geertje e.v. 14jr   310   20.00 uur Avereest
04-05-1926 05-05-1926 52 07-05-1926 Abbink Gerrit 7jr 607 10.30 uur Avereest
09-05-1926 10-05-1926 55 14-05-1926 Smit Jan e.v. 62jr   311   20.00 uur Avereest
x       Kuiper Hendrikje  
10-05-1926 11-05-1926 57 14-05-1926 Zomer Martha 8jr 608 22.00 uur Avereest
  14-05-1926 60 18-05-1926 Veen van Boele e.v 83jr 609 07.00 uur Avereest
x       Tijmes Albertje  
14-05-1926 15-05-1926 61 18-05-1926 Koster Roelofje e.v. 38jr   313   22.00 uur Avereest
x       Lange de Johannes  
14-05-1926 15-05-1926 62 18-05-1926 Lange de Johannes l.l.k. (?)   313   20.00 uur Avereest
x       Koster Roelofje    
27-05-1926 28-05-1926 65 29-05-1926 Os van  Frouwkje 1dg 610 17.00 uur Avereest
26-05-1926 27-05-1926 28 31-05-1926 Bos Jantina Klazina e.v. 44jr   314   16.00 uur  Zuidwolde
x       Poepe Harm  
27-05-1926 28-05-1926 63 31-05-1926 Bos Wolter Jans wed.nr. van 82jr 611 11.00 uur Avereest
x       Lodewijk Jacomijntje  
27-05-1926 28-05-1926 64 01-06-1926 Brinkman Albertien wed.van 85jr 612 16.30 uur Avereest
x       Kelder Egbert  
27-05-1926 28-05-1926 66 01-06-1926 Nieuwenhuis Geesje 9mnd 610 19.00 uur Avereest
07-06-1926 11-06-1926 69 11-06-1926 Martens Marten 58jr 613 09.00 uur Zuidwolde/Aver.
16-06-1926 17-06-1926 71 17-06-1926 Veldman  Leendert en l.l.k. (?) 614 17.00 uur Avereest
x       Otter Lena  
26-06-1926 28-06-1926 51 28-06-1926 Oosterhuis Frens en l.l.k. (?) 614 21.00 uur Ommen (Arriën)
x       Hoeve Hendrikje  
25-06-1926 26-06-1926 72 29-06-1926 Weinreich Klaasje 81jr 99 23.30 uur Avereest
x       Klos  Jan  
26-06-1926 06-07-1926 75 01-07-1926 Veen van der Johanna 47jr   316   19.30 uur Utrecht/Avereest
29-06-1926 30-06-1926 73 03-07-1926 Ester  Klasina wed.van 72jr   102   21.30 uur Avereest
x       Meinesz Jelle  
09-07-1926 10-07-1926 76 13-07-1926 Roozendal Jan 64jr 615 04.00 uur Avereest
09-07-1926 10-07-1926 77 14-07-1926 Reurink Klaasje 3mnd 616 19.00 uur Avereest
24-07-1926 26-07-1926 78 29-07-1926 Tolie van Johanna Mietje e.v. 45jr   317   21.00 uur Avereest
x       Rumph  Pieter  
26-07-1926 27-07-1926 79 30-07-1926 Liest Jan 3jr 616 14.30 uur Avereest
27-07-1926 27-07-1926 80 30-07-1926 Brand  Roelof 9jr 617 06.00 uur Avereest           
29-07-1926 30-07-1926 81 31-07-1926 Pouls Arend en l.l.k. (?) 618 16.00 uur Avereest
x       Winters  Jacoba  
01-08-1926 02-08-1926 82 04-08-1926 Semmelink Hendrika Willemina w.v. 80jr   101 12.30 uur Avereest
x       Semmelink Willem   
12-08-1926 15-08-1926 83 16-08-1926 Tol van Gesina Johanna 62jr   171   05.00 uur  Helmond/Avereest
19-08-1926 20-08-1926 84 23-08-1926 Hakkert Karel Adrianus 86jr 102 05.00 uur  Avereest
21-08-1926 23-08-1926 85 26-08-1926 Bouwman Femmigje e.v. 60jr   318   19.00 uur Avereest
x       Jonkers Jan  
08-09-1926 08-09-1926 86 11-09-1926 Jonker  Jan Klaas 68jr   320   05.00 uur Avereest
13-09-1926 14-09-1926 87 17-09-1926 Muis Geesje e.v. 67jr 619 17.30 uur Avereest
x       Kuijer Barth  
20-09-1926 21-09-1926 88 25-09-1926 Fransen Luitje e.v. 33jr 620 22.00uur Avereest
x       Dolfsma  Reint  
04-10-1926 04-10-1926 91 07-10-1926 Jonge de Alberdina 8mnd   322   01.00 uur Avereest
05-10-1926 06-10-1926 93 08-10-1926 Oogjes Harm en l.l.k. (?) 618 10.30 uur Avereest
x       Schokker Hendrikje  
07-10-1926 08-10-1926 94 12-10-1926 Egten van Grietje 62jr 621 13.30 uur Avereest
20-10-1926 21-10-1926 98 25-10-1926 Reurink Jan 66jr 622 16.00 uur Avereest
20-10-1926 21-10-1926 97 25-10-1926 Struijk Klaas  23jr   323   23.30 uur Avereest
22-10-1926 22-10-1926 99 26-10-1926 Tol van Johannes Albertus 64jr   326   00.30 uur Avereest
27-10-1926 28-10-1926 103 30-10-1926 Swankhuisen Gerrit 69jr   327   18.00 uur Avereest
14-11-1926 18-11-1926 107 19-11-1926 Vogel de Jannes 31jr 623 17.00 uur Zwolle/Avereest
18-11-1926 19-11-1926 108 22-11-1926 Engen van  Johanna Roelina wed.v. 79jr 83 07.30 uur Avereest
x       Hartman  Hendrikus  
30-11-1926 03-11-1926 109 04-12-1926 Bakker  Hendrikus 43jr   329   21.00 uur Zwolle/Avereest
06-12-1926 07-12-1926 112 11-12-1926 Wieten Johannes  6jr 624 21.00 uur Avereest
09-12-1926 10-12-1926 115 14-12-1926 Stobbe Jan 73jr 625 21.00 uur Avereest
14-12-1926 16-12-1926 116 18-12-1926 Dekker Mettien e.v. 70jr   330   21.30 uur Avereest
x       Kremer Karst  
17-12-1926 18-12-1926 117 21-12-1926 Lange de Roelofje e.v 51jr 626 05.00 uur Avereest
x       Egten van  Jan  
24-12-1926 24-12-1926 118 28-12-1926 Veen van der  Hiltje 91jr 627 04.30 uur Avereest