Begraafplaats Achterveld

Overl.dat. Geb.dat. Akte Begr.dat. Naam Voornaam Lftd. Nr. Alg. Nr.II klas Nr. I klas Info Plaats overlijden
29-12-1927 31-12-1927 119 03-01-1927 Balkema August Aimé 84jr 7 20.00 uur Avereest
05-01-1927 05-01-1927 3 07-01-1927 Barels Zwaantje 1dg   188   02.00 uur Avereest
10-01-1927 12-01-1927 4 15-01-1927 Veen van der Gerrit 54jr 628 16.30 uur Avereest            
14-01-1927 15-01-1927 5 18-01-1927 Takken  Albert 2jr   331   05.00 uur Avereest
16-01-1927 18-01-1927 7 20-01-1927 Heerschap Jacob Klazes 82jr 629 02.30 uur Avereest
27-01-1927 28-01-1927 9 31-01-1927 Groenewoud Hendrika wed.van 69jr 92 14.30 uur Avereest
x       Schuring Jacob  
17-02-1927 18-02-1927 18 21-02-1927 Stegeman Berendina wed.van79jr 630 22.30 uur Avereest
x       Wolters Gerrit Jan  
19-02-1927 22-02-1927 19 23-02-1927 Reurink Tijme 67jr 631 18.00 uur Avereest
27-02-1927 28-02-1927 21 03-03-1927 Dekker Jan Hendrik 8mnd 632 07.30 uur Avereest
01-03-1927 02-03-1927 22 05-03-1927 Lange de Johanna wed.van 78jr 633 15.00 uur Avereest
x       Bruins Pouwel  
16-03-1927 18-03-1927 26 21-03-1927 Schipper Roelofje wed.van 30 jr 634 22.00 uur Avereest
x       Vogel de Jannes  
02-04-1927 04-04-1927 30 06-04-1927 Drost Jan 7mnd x107 11.00 uur Avereest
05-04-1927 07-04-1927 44 08-04-1927 Tigelaar Mannes en l.l.k. (?) 632 16.00 uur Ommen (Arriërveld)
x       Beek van der  Lubbigje  
18-04-1927 20-04-1927 34 22-04-1927 Jonker Berend 77jr   332   17.00 uur Avereest
19-04-1927 21-04-1927 35 23-04-1927 Liest Roelofje 15jr 635 21.00 uur Avereest
24-04-1927 26-04-1927 37 29-04-1927 Petter Geertje   64jr 636 17.00 uur Avereest
11-05-1927 11-05-1927 42 13-05-1927 Ester  Albert en l.l.k. (?) 637 14.00 uur Avereest
x       Veerbeek Hendrika Theodora
10-05-1927 12-05-1927 43 14-05-1927 Schippers Gerrigje 81jr 638 16.00 uur Avereest
14-05-1927 16-05-1927 44 16-05-1927 Veldman  Leendert en l.l.k. (?) 637 12.30 uur Avereest
x       Otter  Lena  
18-05-1927 02-06-1927 49 23-05-1927 Winke  Sophia 89jr   334   10.00 uur Ommen/Avereest
28-05-1927 31-05-1927 45 01-06-1927 Vogel de Hendrikus 7mnd 639 14.00 uur Avereest
30-05-1927 31-05-1927 46 03-06-1927 Strampel Hendrik 7wk 639 04.00 uur Avereest
01-06-1927 02-06-1927 48 04-06-1927 Steenbergen Jantje wed.van 75jr 640 04.00 uur Avereest
x       Heerschap Jacob Klazes  
02-06-1927 03-06-1927 50 07-06-1927 Krikke Luite 87jr 641 15.30 uur Avereest
06-06-1927 07-06-1927 51 09-06-1927 Oosterveen Jan 94jr 642 02.30 uur Avereest
06-06-1927 07-06-1927 52 10-06-1927 IJmker Annigje 9mnd 643 11.30 uur Avereest
08-06-1927 10-06-1927 53 13-06-1927 Winters  Trijntje wed.van 91jr 644 23.00 uur Avereest
x       Leeuw de Jurriën  
11-06-1927 13-06-1927 35 15-06-1927 Baas Grietje 33jr   335   11.00 uur Zuidwolde
13-06-1927 14-06-1927 55 17-06-1927 Witten Jan e.v. 75jr   336   07.00 uur Avereest           
x       Petter Margje  
16-06-1927 17-06-1927 56 18-06-1927 Swankhuisen  Gerrit 3dg   338   12.30 uur Avereest
24-06-1927 25-06-1927 58 29-06-1927 Veldman  Poppe 73jr   339   17.30 uur Avereest
28-06-1927 29-06-1927 40 02-07-1927 Kwant Jennigje 28jr   340   21.00 uur Zuidwolde
02-07-1927 02-07-1927 59 04-07-1927 Joling Roelof Egbert 10dg 645 04.00 uur Avereest
02-07-1927 04-07-1927 60 05-07-1927 Haasjes Klaas 30jr   342   09.00 uur Avereest
02-07-1927 05-07-1927 61 07-07-1927 Akse Arend e.v. 67jr 646 22.00 uur Avereest
x       Wanningen Annigje  
04-07-1927 05-07-1927 62 08-07-1927 Kuik Albert e.v. 33jr 647 23.00 uur Avereest
x       Fictorie  Catharina  
27-07-1927 28-07-1927 63 01-08-1927 Hendriks Geertje wed.van 78jr 648 00.30 uur Avereest
x       Peters  Albert    
31-07-1927 02-08-1927 64 05-08-1927 Otter Jentje 11mnd 649 20.00 uur Avereest
09-08-1927 10-08-1927 65 13-08-1927 Kamphof Andries 81jr 650 12.30 uur Avereest
14-08-1927 15-08-1927 67 16-08-1927 Otter Jan en l.l.k. (?) 643 23.30 uur Avereest
x       Niks Margje  
06-09-1927 07-09-1927 72 09-09-1927 Perfors Hendrikje 76jr 651 19.00 uur Avereest
16-09-1927 17-09-1927 75 20-09-1927 Spithorst Hendrikus 19dg 111 21.00 uur Avereest
18-09-1927   19-09-1927 1119 22-09-1927 Dorgelo Hendrika Margaretha 74jr   57   ? Groningen
26-09-1927 26-09-1927 77 > Mannes Klaas en l.l.k. (?) ? Nee 344?   07.00 uur Avereest
x       Schemper Jantje  
18-10-1927 19-10-1927 78 20-10-1927 Drost Jan Hendrik 2dg x107 05.30 uur Avereest
22-10-1927 24-10-1927 79 26-10-1927 Nieuwenhuis Johanna 4mnd 645 13.30 uur Avereest
03-11-1927 04-11-1927 81 05-11-1927 Kremer Berendina Hendrika 10mnd 652 04.30 uur Avereest
17-11-1927 18-11-1927 83 19-11-1927 Bruinenberg Karst en l.l.k. (?) 649 19.00 uur Avereest
x       Schepers Hermanna  
22-11-1927 23-11-1927 85 26-11-1927 Strampel Margje 6mnd 652 12.00 uur Avereest
25-11-1927 26-11-1927 86 29-11-1927 Kooi Klaas 76jr   343   05.30 uur Avereest
29-11-1927 30-11-1927 88 03-12-1927 Oegema Pietje 73jr   128   12.00 uur Avereest
14-12-1927 15-12-1927 90 17-12-1927 Geertman  Jannes 75jr   345   06.00 uur Avereest
27-12-1927 28-12-1927 92 31-12-1927 Beumer Klaas 59jr 653 17.30 uur Avereest
03-01-1928 04-01-1928 3 05-01-1928 Strik Jantina 9mnd 654 10.00 uur Avereest
06-01-1928 11-01-1928 5 10-01-1928 Lammertink Albert Jan 58jr 112 08.30 uur Zwolle/Avereest
08-01-1928 11-01-1928 6 12-01-1928 Schopmeijer Lina e.v. 24jr 113 07.00 uur Hoogeveen/Aver.
x       Schoemaker  Paul      
14-01-1928 16-01-1928 9 18-01-1928 Spijker Jan 91jr   224   01.00 uur Avereest
23-01-1928 25-01-1928 11 27-01-1928 Bakker  Johannes 68jr   347   16.00 uur Avereest
01-02-1928 01-02-1928 13 04-02-1928 Bouwknecht Geesje 79jr 114 05.30 uur Avereest
x       Snijder Geert   
07-02-1928 07-02-1928 14 11-02-1928 Geertman  Albert 36jr   349   10.00 uur Avereest
10-02-1928 13-02-1928 15 14-02-1928 Hoekstra Willem 82jr   9   12.30 uur Avereest
15-02-1928 16-02-1928 18 20-02-1928 Drogt Jantje e.v. 36jr 655 12.30 uur Avereest
x       Graven de Barthus  
16-02-1928 17-02-1928 19 21-02-1928 Lubbers Roelof  69jr   350   14.30 uur Avereest
27-02-1928 28-02-1928 24 03-03-1928 Potgieter Aaltje wed.van 84jr 656 15.00 uur
x       Weide van der Arend       Avereest
28-02-1928 29-02-1928 26 03-03-1928 Veldman  Hillechien wed.van 88jr 659 16.30 uur Avereest
x       Kleine Geert  
29-02-1928 01-03-1928 27 05-03-1928 Snijder Egbert 78jr 657 16.30 uur Avereest
07-03-1928 08-03-1928 30 12-03-1928 Heinen  Herman  60jr   352   13.30 uur Avereest
14-03-1928 15-03-1928 32 17-03-1928 Zomer Gerrit 57jr 660 10.20 uur Avereest
15-03-1928 16-03-1928 33 19-03-1928 Pot Willem 59jr 661 03.00 uur Avereest
16-03-1928 16-03-1928 34 20-03-1928 Petter Aaltje wed.van 75jr   353   05.00 uur Avereest
x       Batterink Hendrik  
19-03-1928 19-03-1928 35 22-03-1928 Lange de Harm 69jr 662 07.00 uur Avereest
04-04-1928 04-04-1928 37 07-04-1928 Dieckman  Adam 59jr  663 08.00 uur Avereest
11-04-1928 12-04-1928 40 14-04-1928 Walstra Berber wed. van 72jr 103 01.00 uur Avereest
x       Hakkert Karel Adrianus  
14-04-1928 16-04-1928 41 17-04-1928 Marinus Catharina wed.van 73jr   283   00.30 uur Avereest
x       Bree van  Anton  
17-04-1928 25-04-1928 43 20-04-1928 Holleman Johannes Antonie 88jr 664 15.00 uur  Hoogeveen/Aver.
16-04-1928 18-04-1928 42 21-04-1928 Houtman  Hendrik 41jr 665 23.00 uur Avereest
25-04-1928 26-04-1928 14 30-04-1928 Vogelzang Jentje 10mnd   354   19.00 uur Zuidwolde
01-05-1928 02-05-1928 45 04-05-1928 Schipper Gerrit Jan en l.l.k. (?) 658 14.00 uur Avereest
x       Kerkdijk  Lammigje  
01-05-1928 02-05-1928 46 04-05-1928 Schipper Gerrit Jan en l.l.k. (?) 658 14.30 uur Avereest
x       Kerkdijk  Lammigje  
01-05-1928 01-05-1928 44 04-05-1928 Brökelman Johanna wed.van 73jr   135   03.00 uur Avereest
x       Meerholz Johan Friederich
02-05-1928 03-05-1928 47 07-05-1928 Koops Roelofje wed.van 78jr 666 22.00 uur Avereest           
x       Marle van  Albert  
10-05-1928 11-05-1928 50 14-05-1928 Hoekman  Lammigje e.v. 29jr 667 04.00 uur Avereest
x       Zomer Jan  
13-05-1928 17-05-1928 53 18-05-1928 Laan van der Aaltje wed.van 79jr 668 13.00 uur Avereest
x       Kap Berend  
15-05-1928 16-05-1928 52 19-05-1928 Strik Willempje wed.van 72jr 669 06.30 uur Avereest
x       Konink Jan  
24-05-1928 25-05-1928 54 26-05-1928 Metselaar Jan en l.l.k. (?) 654 23.00 uur Avereest
x       Lanjouw  Arendina  
05-06-1928 07-06-1928 56 09-06-1928 Buter  Aaltje   26jr 670 22.00 uur Avereest
12-06-1928 13-06-1928 57 16-06-1928 Drogt Annigje e.v. 42jr   355   21.00 uur Avereest
x       Dijk van  Albert  
14-06-1928 14-06-1928 58 16-06-1928 Dijkman  Jentje e.v. 39jr 671 00.15 uur Avereest
x       Vries de Jan  
14-06-1928 16-06-1926 59 19-06-1928 Timmerman Femmigje e.v. 73jr 54 18.30 uur Avereest
x       Mol  Koob  
06-07-1928 06-07-1928 61 10-07-1928 Dijkstra Betze 83jr   357   07.00 uur Avereest
08-07-1928 11-07-1928 65 11-07-1928 Grootoonk Roelof 56jr   359   10.00 uur  Zwolle/Avereest
08-07-1928 09-07-1928 47 12-07-1928 Leffers Harm 19jr   361   01.30 uur Ommen
11-07-1928 12-07-1928 66 14-07-1928 Tibben Harm 63jr   362   11.00 uur Avereest
13-07-1928 14-07-1928 28 17-07-1928 Kuik Gerrit 62jr   364   16.00 uur Zuidwolde
16-07-1928 17-07-1928 67 20-07-1928 Kragt Frederik 3mnd 672 23.30 uur Avereest
22-07-1928 23-07-1928 69 24-07-1928 Duinkerken Egbert en l.l.k. (?) 672 11.30 uur Avereest
x       Roebersen  Berendina  
11-07-1928 13-07-1928 71 14-08-1928 Sipma Antje e.v. 65jr 116 09.30 uur Avereest
x       Beunder Pieter  
27-08-1928 28-08-1928 73 31-08-1928 Keizer Berend 81jr   365   07.00 uur Avereest
05-08-1928 06-08-1928 75 07-09-1928 Schreur Jan Hendrik en l.l.k. (?) 658 22.30 uur Avereest
x       Lange de Geertje  
17-09-1928 18-09-1928 138 22-09-1928 Kleis Albert 66jr   367   23.30 uur A-Hardenberg
02-10-1928 03-10-1928 78 06-10-1928 Kremer Wolter 76jr 673 11.00 uur Avereest
03-10-1928 05-10-1928 79 08-10-1928 Blokzijl Gerrit 11mnd   369   23.00 uur Avereest
22-10-1928 22-10-1928 81 24-10-1928 Heide van der Johannes en l.l.k. (?) 674 02.00 uur Avereest
x       Huisman  Jacoba  
24-10-1928 26-10-1928 83 29-10-1928 Vrieling Berendina 2jr 674 20.30 uur Avereest          
05-11-1928 08-11-1928 85 09-11-1928 Aalderen van Gerrit 44jr   370   20.00 uur Avereest
06-11-1928 08-11-1928 86 10-11-1928 Bakker  Margje 70jr 675 22.00 uur Avereest
x       Nijenhuis Arend   
10-11-1928 12-11-1928 88 14-11-1928 Lantenga Henderika Jantina e.v. 40jr 118 04.30 uur Avereest
x       Hoving Ties  
10-11-1928 12-11-1928 89 14-11-1928 Lange de Jantje e.v.  69jr   372   05.30 uur Avereest
x       Kuijer Bart  
21-11-1928 22-11-1928 90 26-11-1928 Kloeze Klaasje 75jr   374   20.00 uur Avereest
20-12-1928 21-12-1928 279 24-12-1928 Schans Albert 83jr   178   17.00 uur Almelo
24-12-1928 13-01-1929 5 29-12-1928 Strampel Arend 71jr 676 21.30 uur Hoogeveen/Aver.
07-01-1929 09-01-1929 3 11-01-1929 Klos Jan 87jr 100 07.00 uur Avereest
07-01-1929 09-01-1929 2 11-01-1929 Westerhuis Alberdina 64jr 120 04.00 uur Avereest
11-01-1929 12-01-1929 6 15-01-1929 Meulen van der Anne 71jr 122 09.00 uur Avereest
31-01-1929 31-01-1929 11 01-02-1928 Krale  Jan en l.l.k. (?) 677 00.30 uur Avereest
x       Gerritsen  Annigje    
02-02-1929 04-02-1929 12 07-02-1929 Leenders Catharina Gozine 37jr   375   14.00 uur Avereest
12-02-1929 13-02-1929 15 15-02-1929 Dunning  Albert 61jr   379   05.30 uur Avereest
14-02-1929 15-02-1929 16 19-02-1929 Goor van  Hansje 10mnd 677 15.00 uur Avereest
16-02-1929 18-02-1929 17 19-02-1929 Hooijer Meeuwes 80jr 678 02.00 uur Avereest
28-02-1929 01-03-1929 25 04-03-1929 Oogjes Hilbert 14mnd 679 12.30 uur Avereest
28-02-1929 01-03-1929 26 04-03-1929 Meinders Albertha Jurrina 10mnd   381   18.30 uur Avereest
05-03-1929 06-03-1929 29 09-03-1929 Dekker Hilke Johan 8jr   382   21.00 uur Avereest
06-03-1929 08-03-1929 31 11-03-1929 Haar ter Jan 55jr 126 23.00 uur Avereest
08-03-1929 08-03-1929 32 12-03-1929 Snoeijer Roelofje wed.van 88jr 680 04.00 uur Avereest
x       Schipper  Jan     Avereest
12-03-1929 14-03-1929 38 15-03-1929 Lange de Luitjien wed.van 88jr   383   01.00 uur Avereest
x       Krale  Arend     Avereest
11-03-1929 12-03-1929 36 16-03-1929 Lutterop Hendrika Jentina 10mnd 679 23.00 uur Avereest
12-03-1929 14-03-1929 13 16-03-1929 Knol Jentje wed.van. 88jr   386   21.00 uur Zuidwolde
x       Dekker Jan  
15-03-1929 18-03-1929 40 19-03-1929 Boer de Janna wed.van 91jr 681 17.00 uur Avereest
x       Oosterveen  Jan  
16-03-1929 18-03-1929 39 21-03-1929 Makkum Jan 83jr 682 23.30 uur Avereest
20-03-1929 21-03-1929 42 22-03-1929 Spijker van  Jan 91jr 683 03.00 uur Avereest
24-03-1929 25-03-1929 43 28-03-1929 Veldsink Hendrikjen 75jr 684 02.00 uur Avereest            
25-03-1929 25-03-1929 44 28-03-1929 Winter Niesje 72jr 687 05.00 uur Avereest
25-03-1929 26-03-1929 46 29-03-1929 Rooseboom Trijntje 58jr   387   16.00 uur Avereest            
29-03-1929 02-04-1929 48 03-04-1929 Hoek van der Wicher 23jr 685 14.00 uur Avereest
03-04-1929 04-04-1929 50 06-04-1929 Hoeve Jan 84jr 688 08.30 uur Avereest
06-04-1929 09-04-1929 51 10-04-1929 Rooijen van Anna 84jr 689 21.30 uur Avereest
07-04-1929 09-04-1929 52 10-04-1929 Buter  Derk 78jr 686 06.30 uur Avereest
13-04-1929 15-04-1929 54 16-04-1929 Voorst van Gerritdina e.v. 21jr 690 11.30 uur Avereest
x       Bult van de Arndt  
15-04-1929 16-04-1929 55 19-04-1929 Strijker Roelof  5jr   389   17.00 uur Avereest
16-04-1929 17-04-1929 56 19-04-1929 Kuik Grietje Geertruida 3jr 691 12.00 uur Avereest
20-04-1929 20-04-1929 57 22-04-1929 Bult van de Femmigje 14dg 662 04.30 uur Avereest
26-04-1929 27-04-1929 58 01-05-1929 Stiepel Hannechien 73jr   390   17.00 uur Avereest
30-04-1929 01-05-1929 60 03-05-1929 Graven de Marinus 1jr 692 08.30 uur Avereest
06-05-1929 07-05-1929 61 08-05-1929 Joling Roelof Egbert 3dg 693 20.00 uur Avereest
30-06-1929 > > 04-07-1929 Dijk van  Andries 22jr 694 > Hilversum
03-07-1929 03-07-1929 67 05-07-1929 Krikke  Hendrik en l.l.k. (?) 693 10.00 uur Avereest
x       Engen van  Hendrikje   
05-07-1929 05-07-1929 69 06-07-1929 Gort Minne l.l.k. (?) 695 07.00 uur Avereest
x       Poortman Hendrika  
14-07-1929 15-07-1929 70 18-07-1929 Klomp Lucas 24jr   392   18.30 uur Avereest
21-07-1929 22-07-1929 71 24-07-1929 Klos Jannes 75jr 696 07.30 uur Avereest
20-07-1929 24-07-1929 73 25-07-1929 Snoeijer Willem 65jr 697 22.30 uur Zwolle/Avereest
08-08-1929 09-08-1929 75 12-08-1929 Siegers Jan Harm 21jr 698 21.00 uur Avereest
12-08-1929 14-08-1929 76 16-08-1929 Peters Albert 33jr 699 23.00 uur Avereest
20-08-1929 21-08-1929 79 23-08-1929 Boer de Aalte wed.van 71jr   393   06.30 uur Avereest
x       Berends Dirk  
20-08-1929 21-08-1929 80 27-08-1929 Kuik Lambertus 24jr   394   05.00 uur Avereest
30-08-1929 31-08-1929 81 03-09-1929 Kors Elisabeth Wilhelmina M. wed.van 70jr 396   11.30 uur Avereest
x       Henten van Jan  
31-08-1929 31-08-1929 51 04-09-1929 Bulder Hilligje 80jr 31 04.00 uur Zuidwolde
05-09-1929 06-09-1929 82 09-09-1929 Blanken van Hendrik 74jr   276   17.00 uur Avereest
22-09-1929 24-09-1929 84 25-09-1929 Steen Hendrik Jan 3mnd 700 07.00 uur Avereest
02-10-1929 04-10-1929 86 07-10-1929 Konterman Jantina 1jr 701 13.00 uur Avereest
05-10-1929 07-10-1929 88 09-10-1929 Smit Jan wed.nr. van 91jr   269   17.00 uur Avereest
x       Lok Roelofje        
12-10-1929 14-10-1929 130 15-10-1929 Hoeve Hilligje wed.van 82jr 80 > Doetinchem
x       Buter  Tiemen      
21-10-1929 23-10-1929 89 26-10-1929 Kort  Harm 80jr 702 15.00 uur Avereest
29-09-1929 02-10-1929 85 30-10-1929 Zwiers Arend en l.l.k. (?) 700 10.30 uur Avereest
x       Mink Jantje  
28-10-1929 29-10-1929 91 31-10-1929 Drent  Geesje e.v. 83jr   397   12.00 uur Avereest
x       Berends Barend  
28-10-1929 29-10-1929 93 02-11-1929 Tichelaar Albert 7jr 703 18.00 uur Ommen
01-11-1929 07-11-1929 94 05-11-1929 Smeding Arend 44jr   399   00.45 uur Lonneker/Aver.
04-11-1929 05-11-1929 92 08-11-1929 Pander Hendrikje 72jr   400   09.00 uur Avereest
x       Kooiker Barteld  
29-11-1929 02-12-1929 102 03-12-1929 Prins Geugien 60jr   402   22.00 uur Avereest
01-12-1929 03-12-1929 103 05-12-1929 Hoeve  Geesje   9jr   404   02.30 uur Avereest
02-12-1929 03-12-1929 104 06-12-1929 Fransen Aaltje e.v. 41jr 704 21.00 uur Avereest
x       Vogelzang Roelof  
12-12-1929 13-12-1929 105 16-12-1929 Meerholz Aaltje wed.van 64jr   207   17.00 uur Avereest
x       Meenks  Willem  
15-12-1929 17-12-1929 106 19-12-1929 Strik Berend e.v. 78jr 705 00.30 uur Avereest
x       Roerink Aaltje, eerder van Jantje Karsten
19-12-1929 20-12-1929 108 24-12-1929 Kuijer Bart  2mnd 706 17.30 uur Avereest
18-12-1929           273    
15-11-1929 18-11-1929 97 20-11-1929 Meesters Jantje 70jr 129 15.30 uur Avereest
04-01-1930 10-01-1930 4 09-01-1930 Krikke  Johanna e.v. 68jr   33   04.30 uur  Groningen/Aver.
x       Batterink Jan  
06-01-1930 07-01-1930 3 11-01-1930 Ballast Pieter 4jr   405   17.30 uur Avereest
12-01-1930 13-01-1930 5 16-01-1930 Tigelaar Hendrikje 1mnd 701 06.00 uur Avereest
14-01-1930 15-01-1930 6 16-01-1930 Strampel Jantje wed.van 91jr 707 10.00 uur Avereest
x       Keetlapper Harm  
04-01-1900 30-01-1930 8 03-02-1930 Tiegelaar Johannes 9mnd 706 03.30 uur Avereest
03-02-1930 04-02-1930 10 08-02-1930 Bruins Jantina Wilhelmina e.v. 30jr 708 21.30 uur Avereest
x       Zantingh Jan  
10-02-1930 10-02-1930 11 12-02-1930 Rodermond Albert en l.l.k. (?) 695 10.00 uur Avereest
x       Batterink  Jantje    
13-02-1930 13-02-1930 13 17-02-1930 Wunnink Antje 63jr 709 06.00 uur Avereest
13-02-1930 14-02-1930 7 18-02-1930 Meesters Gerrit 2mnd 710 15.00 uur Zuidwolde
18-02-1930 19-02-1930 17 20-02-1930 Prummel Weija 79jr 711 08.00 uur Avereest
20-02-1930 20-02-1930 9 24-02-1930 Weenink Johanna 90jr 712 06.00 uur Zuidwolde
19-02-1930 20-02-1930 18 24-02-1930 Krooi  Klaas e.v. 76jr   407   21.00 uur Avereest
x       Vogelzang Jantje      
11-02-1930 12-02-1930 12 15-02-1930 Tuin Hendrikje 55jr   406   14.30 uur Avereest
05-03-1930 06-03-1930 21 08-03-1930 Jonge de Dirk 2jr   409   12.00 uur Avereest
14-03-1930 15-03-1930 22 18-03-1930 Zwiers Pieter 64jr   410   06.30 uur Avereest
19-03-1930 20-03-1930 23 21-03-1930 Zomer Martha 6dg 710 09.30 uur Avereest
18-03-1930 19-03-1930 12 22-03-1930 Bouman Roelof 66jr   412   21.30 uur Zuidwolde
24-03-1930 25-03-1930 25 26-03-1930 Schipper  Gerrit Jan en l.l.k. (?) 713 03.00 uur Avereest
x       Kerkdijk Lammigje  
24-03-1930 25-03-1930 26 26-03-1930 Rumph Pieter l.l.k. (?) 713 11.30 uur Avereest
x       Weide Annigje  
23-03-1930 25-03-1930 24 27-03-1930 Bisschop Klaas e.v. 92jr   414   11.30 uur Avereest
30-03-1930 31-03-1930 28 03-04-1930 Jonkers Jan 69jr   319   03.00 uur Avereest
30-03-1930 01-04-1930 29 03-04-1930 Munster van  Johannes Egbertus 91jr   415   17.00 uur Avereest
01-04-1930 02-04-1930 30 05-04-1930 Jans Berend   66jr   416   11.00 uur Avereest
11-04-1930 12-04-1930 43 15-04-1930 Zwiers Helena 69jr 96 10.30 uur Meppel
18-04-1930 19-04-1930 15 23-04-1930 Hein Derk 57jr   417   13.00 uur Zuidwolde
20-04-1930 22-04-1930 35 24-04-1930 Engelen van  Aleida 87jr 131 12.30 uur Avereest
25-04-1930 25-04-1930 37 28-04-1930 Bruinsma  Jouke Anna Hendrika 17jr   418   01.30 uur Avereest
25-04-1930 28-04-1930 38 30-04-1930 Abbink Johannes Marius 59jr 714 21.00 uur Avereest
29-04-1930 30-04-1930 40 03-05-1930 Boesenkool Jentje 69jr   419   17.30 uur Avereest
02-05-1930 02-05-1930 43 05-05-1930 Kiewiet Jan en l.l.k. (?) 715 07.00 uur Avereest
x       Postuma  Roelofje  
04-05-1930 06-05-1930 44 09-05-1930 Logtenberg Hendrik  60jr   420   21.30 uur Avereest
10-05-1930 12-05-1930 46 14-05-1930 Reemeijer Harm 74jr   422   12.30 uur Avereest
11-05-1930 12-05-1930 47 15-05-1930 Vries de Wietske 58jr 716 00.30 uur Avereest
12-05-1930 13-05-1930 48 15-05-1930 Spijker Johanna Suzanna wed.van 82jr   x128 09.00 uur Avereest
x       Schroder Johan Christian  
28-05-1930 28-05-1930 51 31-05-1930 Oosten van Elsje Berendina e.v.48jr 717 02.30 uur Avereest
x       Veen van der Jan Harm  
01-06-1930 02-06-1930 52 05-06-1930 Hell van Maasje  25jr   424   12.30 uur Avereest
20-06-1930 21-06-1930 66 21-06-1930 Kuiper Hendrik 69jr 97 07.00 uur Meppel
20-06-1930 23-06-1930 58 25-06-1930 Vogel de Jan 95jr 719 13.30 uur Avereest          
30-06-1930 01-07-1930 127 03-07-1930 Bonnes Geesje wed.van 81jr   40   > Dieren (Rheden)
x       Wilpe van  Gerrit  
16-07-1930 17-07-1930 59 19-07-1930 Putter Hendrik e.v. 80jr   425   03.30 uur Avereest
x       Oosterveen  Harmpje      
18-07-1930 19-07-1930 60 21-07-1930 Wierbos Klaas en l.l.k. (?) 715 13.30 uur Avereest
x       Timmer Johanna Hendrika
29-07-1930 30-07-1930 61 02-08-1930 Brand  Hermannus 43jr 719 16.00 uur Avereest
09-08-1930 11-08-1930 64 14-08-1930 Vollendam Hendrik Albertus 38jr   427   20.00 uur Avereest
09-08-1930 15-08-1930 65 14-08-1930 Baas Duike (v) 54jr 720 20.00 uur Zwolle/Avereest
01-09-1930 05-09-1930 72 04-09-1930 Hiemstra Jan 32jr 132 01.00 uur Zwolle/Avereest
02-09-1930 04-09-1930 70 05-09-1930 Teunisse Adam Jelle 74jr 721 06.00 uur Avereest
03-09-1930 04-09-1930 71 06-09-1930 Haasjes  Jan 46jr   429   09.00 uur Avereest
06-09-1930 06-09-1930 73 09-09-1930 Meulen van der Lucie Johanna Gretha 2mnd   133 01.00 uur Avereest
14-09-1930 15-09-1930 74 17-09-1930 Lodewijk Frederika Petronella e.v. 58jr 722 11.00 uur Avereest
x       Lijst Hendrik  
14-09-1930 15-09-1930 75 18-09-1930 Berends Barend 85jr   398   18.00 uur Avereest
18-09-1930 19-09-1930 77 22-09-1930 Scheiuit Lammigje 70jr 60 01.30 uur Avereest
02-10-1930 03-10-1930 79 07-10-1930 Goselink Jan 69jr   430   19.00 uur Avereest
05-10-1930 06-10-1930 80 08-10-1930 Roerink Aaltje wed.van 73jr 723 22.30 uur Avereest
x       Strik Berend, eerder van Meeuwes Middelveld  
21-10-1930 22-10-1930 82 24-10-1930 Schalen Lambert 70jr 724 01.00 uur Avereest
23-10-1930 23-10-1930 52 27-10-1930 Wijngaard Marchiena 72jr   431   03.30 uur  Zuidwolde
28-10-1930 28-10-1930 84 30-10-1930 Klos Gerrit en l.l.k. (?) 715 06.00 uur Avereest
x       Snoeijer Grietje  
26-10-1930 27-10-1930 53 30-10-1930 Veldman Berendina 93jr 725 19.30 uur Zuidwolde
25-11-1930 26-11-1930 86 29-11-1930 Bontius Harm 33jr   433   23.00 uur Avereest
02-12-1930 03-12-1930 88 06-12-1930 Snijders Jennigjen wed.van 86jr   29   11.00 uur Avereest
x       Brouwer Jan  
12-12-1930 17-12-1930 90 17-12-1930 Michel Lambertus 61jr 726 12.00 uur Hoogeveen/Aver.
19-12-1930 23-12-1930 93 24-12-1930 Loose Willem 76jr 727 20.00 uur Zuidlaren/Aver.
21-12-1930 22-12-1930 91 24-12-1930 Lange de Grietje e.v. 59jr   435   11.00 uur Avereest
x       Dekker Arend  
22-12-1930 22-12-1930 92 26-12-1930 Kosters Margaretha e.v. 77jr   185   08.00 uur Avereest
x       Boer de  Hendrik  
04-01-1931 05-01-1931 4 07-01-1931 Veen van   Klaas l.l.k. (?) 728 10.00 uur Ommen (Vinken-
x       Oosterhuis Alberdina                        buurt)
05-01-1931 05-01-1931 2 09-01-1931 Peters Martha 63jr   368   03.00 uur A-Hardenberg
15-01-1931 15-01-1931 4 19-01-1931 Hulst van der Roelof  76jr 729 02.30 uur Avereest
14-01-1931 15-01-1931 3 19-01-1931 Doornbos Antje wed.van 85jr 732 17.00 uur Avereest            
x       Brouwer Wessel  
21-01-1931 22-01-1931 6 24-01-1931 Haveman Trijntje e.v. 71jr   437   08.00 uur Avereest
x       Kooij Jan  
25-01-1931 26-01-1931 5 29-01-1931 Drogt Albert 86jr 733 12.00 uur Zuidwolde
08-02-1931 09-02-1931 9 12-02-1931 Poortman Geertruida 61jr 734 10.30 uur Avereest
14-02-1931 16-02-1931 10 17-02-1931 Oostenbrink Hendrik 3dg   439   11.00 uur Avereest
15-02-1931 17-02-1931 11 19-02-1931 Belt van de Hendrik 9mnd 728 06.00 uur  Zuidwolde
15-02-1931 16-02-1931 11 20-02-1931 Faassen van Aaltje e.v. 46jr 735 22.00 uur Avereest
x       Michel Lambertus  
17-02-1931 18-02-1931 12 21-02-1931 Oostenbrink Willem 5dg   439   04.00 uur Avereest
21-02-1931 21-02-1931 14 24-02-1931 Oostenbrink Hermina 10dg   439   01.00 uur Avereest
23-02-1931 23-02-1931 16 26-02-1931 Piel Jentje e.v. 77jr 736 21.00 uur Avereest
x       Gort Barteld  
01-03-1931 02-03-1931 18 05-03-1931 Linde van der Berendina 18jr 737 16.30 uur Avereest
09-03-1931 10-03-1931 21 12-03-1931 IJmker Frens 91jr 738 13.30 uur Avereest
16-03-1931 17-03-1931 23 20-03-1931 Vrieling Willem 44jr   441   10.30 uur Avereest
18-03-1931 19-03-1931 24 23-03-1931 Bakker Roelofje e.v. 77jr   442   13.00 uur Avereest
x       Siegers Derk  
20-03-1931 23-03-1931 27 24-03-1931 Drent Jan 73jr   151   14.00 uur Rotterdam/Aver.
02-04-1931 02-04-1931 31 04-04-1931 Prinsen Jan en l.l.k.(?) 730 02.00 uur Avereest
x       Dekker Johanna  
14-04-1931 15-04-1931 33 18-04-1931 Haasjes  Hendrikje wed.van 79jr 731 12.00 uur Avereest
x       Holvast Boele  
14-04-1931 15-04-1931 34 18-04-1931 Bruinenberg Egbert 68j 739 16.30 uur Avereest
20-04-1931 22-04-1931 35 24-04-1931 Sijbesma Jan 56jr 134 22.30 uur Avereest
21-04-1931 22-04-1931 36 25-04-1931 Boer   Hillegien e.v.  52jr   444   04.00 uur Avereest
x       Knol Jan  
02-05-1931 04-05-1931 40 06-05-1931 Goor van Geert e.v. 51jr x136 19.00 uur Avereest
x       Linde   Hendrikje    
05-05-1931 06-05-1931 42 09-05-1931 Barneveld Derk 73jr   446   11.00 uur Avereest
14-05-1931 15-05-1931 45 19-05-1931 Jong de Hein 67jr 740 23.30 uur Avereest           
25-05-1931 26-05-1931 46 29-05-1931 Veld  Berend  5jr 741 01.30 uur Avereest
30-05-1931 01-06-1931 47 03-06-1931 Houvast Aafje 81jr 742 06.00 uur Avereest
23-06-1931 24-06-1931 53 08-07-1931 Graaf van der Meine 76jr 138 02.30 uur Avereest
05-07-1931 06-07-1931 55 08-07-1931 Bouwman  Jan 86jr   448   03.30 uur
10-07-1931 11-07-1931 56 14-07-1931 Bakker Jacob 17mnd 743 10.00 uur Avereest
11-07-1931 13-07-1931 57 15-07-1931 Jabben  Aike 10dg 743 09.00 uur Avereest
15-07-1931 15-07-1931 39 18-07-1931 Wieten Jentien 63jr 744 01.00 uur Zuidwolde
14-07-1931 15-07-1931 58 18-07-1931 Koster  Jan 54jr 140 00.15 uur Avereest
20-07-1931 22-07-1931 93 24-07-1931 Starke Jan Tonkes 7mnd   450   16.00 uur A-Hardenberg
25-07-1931 27-07-1931 60 28-07-1931 Dieckman  Jan 1mnd 745 08.00 uur Avereest
08-08-1931 10-08-1931 63 12-08-1931 Smit Roelof e.v. 70jr   451   07.30 uur Avereest
x       Weide van der Gesina  
08-08-1931 10-08-1931 64 13-08-1931 Beute Roelof 21jr   453   12.30 uur Avereest
23-08-1931 25-08-1931 66 27-08-1931 Keijzer Klaas e.v. 77jr   18   18.30 uur Avereest
x       Lange de Geesje  
30-08-1931 01-09-1931 67 02-09-1931 Bos Jentje e.v. 66jr   454   02.30 uur Avereest
x       Stevens Harm  
02-09-1931 02-09-1931 69 05-09-1931 Bruin de Hendrik 16dg 745 07.00 uur Avereest
12-09-1931 14-09-1931 70 16-09-1931 Wenink Frederik 82jr   26   15.30 uur Avereest
22-09-1931 24-09-1931 71 26-09-1931 Hell van Gijsbertje e.v 27jr   457   21.30 uur Avereest
x       Graaf van der Gerrit Hendrik  
23-09-1931 24-09-1931 72 28-09-1931 Martena Anna wed.van 73jr   423   18.30 uur Avereest
x       Reemeijer  Harm  
10-10-1931 13-10-1931 74 14-10-1931 Slagter Arend Gerrit 5mnd 746 02.30 uur Zwolle/Avereest
13-10-1931 14-10-1931 75 17-10-1931 Hof Wietsche e.v. 37jr 143 09.30 uur Avereest
x       Meinema Ate  
03-11-1931 15-11-1931 56 07-11-1931 Jonge de Jantje 23jr   458   11.00 uur Zuidwolde
26-11-1931 28-11-1931 82 01-12-1931 Bouwman  Aleida Geertruida e.v.52jr 144 14.30 uur Avereest
x       Evenhuis Harm  
30-11-1931 10-12-1931 84 04-12-1931 Dorgelo Johannes 68jr 747 08.30 uur Zwolle/Avereest
07-12-1931 07-12-1931 83 10-12-1931 Dijk van Gerbrandus Jantinus 67jr 146 10.30 uur Avereest
19-12-1931 22-12-1931 86 23-12-1931 Bisschop Jan 54jr   459   01.00 uur Avereest
22-12-1931 23-12-1931 87 28-12-1931 Barneveld Antoinette Christina 80jr   197   16.00 uur Avereest
23-12-1931 24-12-1931 89 29-12-1931 Venema Riene wed.van 66jr   460   13.00 uur Avereest
x       Steenhuis Lammert      
01-01-1932 08-01-1932 3 06-01-1932 Faassen van Roelofje e.v. 32jr   461   05.00 uur Zwolle/Avereest
x       Nieuwenhuis Pieter  
03-01-1932 05-01-1932 1 07-01-1932 Duinkerken Maria e.v. 74jr 147 13.00 uur Avereest
x       Weenink Andries Pollinus    
03-01-1932 05-01-1932 2 08-01-1932 Kok Grietje e.v. 79jr   463   15.30 uur Avereest
x       Drenth Wolter  
21-01-1932 27-01-1932 7 25-01-1932 Siegers Derk 49jr 748 20.00 uur Zwolle/Avereest
27-01-1932 29-01-1932 2 30-01-1932 Meesters Arend   45jr 749 11.30 uur  Zuidwolde
27-01-1932 27-01-1932 8 30-01-1932 Borger Derkje e.v.  70jr 752 08.00 uur Avereest
x       Horstra Willem  
28-01-1932 29-01-1932 9 01-02-1932 Schipper Hendrik Jan 61jr 750 08.30 Avereest
30-01-1932 01-02-1932 10 04-02-1932 Brouwer Jennigje e.v. 58jr   465   21.30 uur Avereest
x       Nuis Jan  
10-02-1932 15-02-1932 12 15-02-1932 Vries de Jentje   7jr 753 21.00 uur Zwolle/Avereest
15-02-1932 16-02-1932 10 19-02-1932 Tichelaar Hilbert 9mnd 753 04.30 uur Ommen
24-02-1932 25-02-1932 14 29-02-1932 Heet Hendrikje wed.van 76jr   49   05.30 uur Avereest
x       Padding Henderik  
28-02-1932 01-03-1932 15 04-03-1932 Smink Grietje wed. van 91jr   27   22.00 uur Avereest
x       Gerritsen  Berend Jan  
29-02-1932 10-03-1932 18 04-03-1932 Draaijer Johanna e.v. 29jr 754 19.30 uur Avereest
x       Ridderikhoff Albert  
04-03-1932 04-03-1932 16 08-03-1932 Gort Margje 3mnd 746 09.00 uur Avereest
08-03-1932 10-03-1932 17 12-03-1932 Kleer de Baan 93jr   467   10.00 uur Avereest
12-03-1932 14-03-1932 14 15-03-1932 Hein Roelof en l.l.k. (?) 751 15.00 uur Zuidwolde
x       Bruins  Berendina  
14-03-1932 15-03-1932 19 18-03-1932 Hartman Albert 4jr 751 06.30 uur Avereest
17-03-1932 17-01-1932 24 21-03-1932 Bokking Rudolf 59jr   468   01.00 uur Ommen (Ommer-
30-03-1932 31-03-1932 22 04-04-1932 Potjes Gerridina e.v. 75jr   469   14.00 uur Avereest    schans
x       Vecht van der Roelof   
01-04-1932 11-04-1932 27 06-04-1932 Kooiker Aaltje 8jr   471   22.00 uur Zwolle/Avereest
04-04-1932 05-02-1938 18 07-04-1932 Hein Albert 1dg 755 16.00 uur Zuidwolde
05-04-1932 06-04-1932 24 09-04-1932 Drenth Wolter 81jr   464   15.00 uur Avereest
07-04-1932 08-04-1932 25 11-04-1932 Geenhuizen van Arend 52jr   472   11.00 uur Avereest
09-04-1932 11-04-1932 28 13-04-1932 Veeningen  Harm e.v. 66jr   474   08.00 uur Avereest
x       Nijboer Aaltje      
25-04-1932 25-04-1932 30 29-04-1932 Boer   Pieter 83jr   476   06.00 uur Avereest
30-04-1932 02-05-1932 33 04-05-1932 Kelder Hendrika e.v. 63jr 756 01.30 uur Avereest
x       Holthuis Lucas  
07-05-1932 09-05-1932 35 12-05-1932 Compagne Henderika Maria e.v. 49jr 757 19.30 uur Avereest            
x       Jans Hendrik  
15-05-1932 17-05-1932 36 18-05-1932 Paarhuis Hendrikus Klaas 3mnd 758?757 475?   17.00 uur Avereest
23-05-1932 26-05-1932 41 28-05-1932 Kleis Jan 73jr   477   20.00 uur Avereest
29-05-1932 30-05-1932 42 02-06-1932 Pol Alberta wed.van 65jr   296   23.00 uur Avereest
x       Bontius Gerrit Hendrik  
12-06-1932 13-06-1932 45 14-06-1932 Reurink  Jan l.l.k. (?) 758 08.30 uur Avereest
x       Fictorie Catharina  
14-06-1932 15-06-1932 46 18-06-1932 Wegter Antje wed.van 57jr 759 22.00 uur Avereest
x       Bos Hendrik  
30-06-1932 01-07-1932 49 02-07-1932 Nijs Arend en  l.l.k. (?) 758 04.00 uur Avereest
x       Hammer Hendrikje    
28-06-1932 29-06-1932 48 02-07-1932 Muis Hendrikje 34jr   479   18.30 uur Avereest
01-07-1932 02-07-1932 50 05-07-1932 Velde van de Willem 10mnd 760 05.00 uur Avereest
03-07-1932 09-07-1932 55 07-0701932 Berg van den Roelof  72jr 761 03.00 uur  Zwolle/Avereest
07-07-1932 08-07-1932 53 09-07-1932 Oogjes Albert 1dg 760 21.00 uur Avereest
25-07-1932 26-07-1932 57 28-07-1932 Ester Albert Johan 4wk   484   06.00 uur Avereest
30-07-1932 01-08-1932 59 04-08-1932 Zijlstra Jentina 19jr 74 12.30 uur Avereest
04-08-1932 05-08-1932 60 06-08-1932 Strijker  Berend   29jr   485   05.00 uur Avereest
14-08-1932 15-08-1932 62 17-08-1932 Nieuwenhuis Pieter 38jr   462   20.00 uur Avereest
21-08-1932 25-08-1932 63 26-08-1932 Schotkamp Hendrika   17jr 149 17.30 uur Zwolle/Avereest
26-08-1932 27-08-1932 64 30-08-1932 Waaneg Koentje 68jr 762 01.00 uur Avereest
22-09-1932 23-09-1932 69 26-09-1932 Menzo Johanna Hendrika 1jr 763 22.30 uur Avereest
25-09-1932 27-09-1932 70 29-09-1932 Beesten van  Gerrit Jan 78jr 764 18.30 uur Avereest
03-10-1932 04-10-1932 71 05-10-1932 Gort Hilbert 1mnd 763 00.30 uur Avereest
01-10-1938 03-10-1938 38 06-10-1932 Sok Harm   11jr 765 23.00 uur Zuidwolde
21-10-1932 22-10-1932 40 25-10-1932 Goselink  Gerrit Willem 67jr   486   11.00 uur Zuidwolde
25-10-1932 29-10-1932 42 29-10-1932 Moes Klaasje wed.van 46jr   487   22.00 uur Hoogeveen/Z.wolde
x       Oosterveen  Gerrit  
14-11-1932 15-11-1932 77 18-11-1932 Vrielink Jacob 80jr 766 21.00 uur Avereest
17-11-1932 18-11-1932 78 19-11-1932 Goor van Gerrit en l.l.k. (?) 758 03.00 uur Avereest
x       Kieft Aaltje      
26-11-1932 28-11-1932 79 29-11-1932 Schipper Jan en l.l.k. (?) 767 05.30 uur Avereest
x       Bruins Hillegonda Hermina
26-11-1932 28-11-1932 80 30-11-1932 Konterman Arend   1jr+10mnd 767 14.30 uur Avereest
03-12-1932 05-12-1932 81 07-12-1932 Been  Arend 60jr 768 03.30 uur
15-12-1932 17-12-1932 83 20-12-1932 Kriekjes  Jan 66jr   488   19.30 uur Avereest
16-12-1932 17-12-1932 84 20-12-1932 Bos Anna e.v. 33jr   489   09.30 uur Avereest
x       Pol Jan  
17-12-1932 19-12-1932 85 22-12-1932 Visscher Lubbert 20mnd 769 19.30 uur Avereest
23-12-1932 30-12-1932 87 27-12-1932 Timpman Gerrit Jan 45jr   490   08.30 uur Nieuwleusen/Aver.
23-12-1932 30-12-1932 88 27-12-1932 Koiter Jan 18jr   491   08.30 uur Nieuwleusen/Aver.
31-12-1932 02-01-1933 1 04-01-1933 Pol Hermina wed.van 80jr 770 23.30 uur Avereest
x       Houselt van Evert Anthonie  
01-01-1933 02-01-1933 2 05-01-1933 Brouwer Jan 66jr 771 02.30 uur Avereest
04-01-1933 05-01-1933 4 06-01-1933 Meesters Zander l.l.k. (?) 769 23.30 uur Avereest
x       Drogt Willempje  
04-01-1933 05-01-1933 3 07-01-1933 Jabben Geert Reint 6mnd 772 11.00 uur Avereest
19-01-1933 19-01-1933 5 21-01-1933 Vasse Gerritdina Jantina 2 mnd 772 01.30 uur Avereest
26-01-1933 27-01-1933 8 30-01-1933 Nicolai Jetske wed.van 95jr 773 19.00 uur Avereest
x       Broek van der Pieter  
02-02-1933 03-02-1933 11 07-02-1933 Dekker Gerrit 75jr 774 16.30 uur Avereest
04-02-1933 04-02-1933 12 07-02-1933 Klaver Giliam 83jr 777 05.30 uur Avereest
04-02-1933 06-02-1933 16 08-02-1933 Berends Roelofje e.v. 85jr   492   19.00 uur Avereest
x       Bloemberg Arend  
04-02-1933 06-02-1933 15 08-02-1933 Roelofs Roelofje e.v. 70jr   493   16.00 uur Avereest
x       Haitjema Marten  
05-02-1933 08-02-1933 18 10-02-1933 Peters Johannes 13jr 775 17.00 uur Zwolle/Avereest
08-02-1933 10-02-1933 19 13-02-1933 Faassen van Zwaantje wed.van 79jr 778 22.00 uur Avereest
x       Dekker Gerrit  
09-02-1933 10-02-1933 20 13-02-1933 Vlieghuis Dina e.v. 61jr   495   08.30.uur Avereest
x       Smelt Frederik  
10-02-1933 13-02-1933 26 15-02-1933 Starke  Drika Wilhelmina 5jr   450   18.00 uur A.Hardenberg
18-02-1933 20-02-1933 23 21-02-1933 Brouwer Johannes Hendrikus 5dg 776 15.00 uur Avereest
19-02-1933 20-02-1933 24 23-02-1933 Haitjema Jan 1jr+11mnd   497   18.00 uur Avereest
21-02-1933 23-02-1933 26 25-03-1933 Bloemberg Janna wed.van 71jr 779 24.00 uur Avereest
x       Swankhuisen Johannes Hendrik     
21-02-1933 23-02-1933 25 25-02-1933 Oostenbrink Gezina Hendrika 70jr 2 17.00 uur Avereest
26-02-1933 27-02-1933 28 28-02-1933 Klinge Gradus Hendrik en l.l.k. (?) 776 01.30 uur Avereest
x       Hovingh Lammina Gezina
28-02-1933 01-03-1933 30 04-03-1933 Weijerts Jantje 70jr 780 16.00 uur Avereest            
01-03-1933 02-03-1933 31 04-03-1933 Meijer Andries Albertus 1mnd 781 07.00 uur Avereest
13-03-1933 17-03-1933 40 18-03-1933 Vos Auke  39jr 124 12.00 uur Harderwijk/A.Hbg
05-04-1933 06-04-1933 34 08-04-1933 Prinsen Jan 1dg 781 14.30 uur Avereest
06-04-1933 07-04-1933 35 08-04-1933 Bakker Willempje l.l.k. (?) 781 16.30 uur Avereest
x       Otter Aaltje  
06-04-1933 08-04-1933 36 11-04-1933 Dijsselhof Hendrikje e.v. 69jr   324   23.00 uur Avereest
x       Struik  Jan  
10-04-1933 11-04-1933 39 13-04-1933 Faassen van  Jan 75jr 782 04.00 uur Avereest
10-04-1933 11-04-1933 23 15-04-1933 Nijeboer Jennigje 39jr   498   16.00 uur Zuidwolde
11-04-1933 13-04-1933 40 15-04-1933 Haeringen van Willemina e.v. 34jr 108 18.00 uur Avereest
x       Drost Herman  
15-04-1933 15-04-1933 48 19-04-1933 Stukje Geert Simon 30jr   499   02.00 uur A.Hardenberg
09-05-1933 10-05-1933 25 13-05-1933 Nijwening Willempje 1jr   500   19.00 uur Zuidwolde
13-05-1933 15-05-1933 28 16-05-1933 Zagers Elisabeth 2dg 783 09.00 uur Zuidwolde
13-05-1933 15-05-1933 29 16-05-1933 Zagers Hendrikus 2dg 783 13.00 uur Zuidwolde
17-06-1933 19-06-1933 49 22-06-1933 Nijwening Geertje 4mnd   501   13.00 uur Avereest
16-07-1933 20-07-1933 52 20-07-1933 Gort Jentje e.v. 39jr   502   14.30 uur  Zwolle/Avereest
x       Drent Jacob  
26-07-1933 28-07-1933 53 29-07-1933 Hulleman  Hendrikje   30 jr   503   20.00 uur Avereest
28-07-1933 02-07-1933 54 29-07-1933 Veld Hendrikus en l.l.k. (?) 783 03.00 uur Avereest
x       Strijker Aaltina  
02-08-1933 07-08-1933 55 04-08-1933 Klinge Hendrik 71jr   309   01.00 uur Zwolle/Avereest
13-08-1933 14-08-1933 57 15-08-1933 Jalink Gerardus Henricus l.l.k. (?)   17   04.30 uur Avereest
x       Weenink Adriana Carolina
25-08-1933 26-08-1933 58 29-08-1933 Velsink Johanna Elisabeth e.v. 47jr 154 09.30 uur Avereest
x       Hoogeveen  Jan  
30-08-1933 30-08-1933 59 02-09-1933 Boessenkool Hendrik 75jr 150 03.30 uur Avereest
13-09-1933 13-09-1933 62 16-09-1933 Petter Hendrik 77jr   504   05.30 uur Avereest
12-09-1933 13-09-1933 61 16-09-1933 Teusink Hendrikje wed.van 80jr   506   10.30 uur Avereest
x       Kip Antonie  
17-09-1933 18-09-1933 67 19-09-1933 Hulst van der Hendrik Adolph 83jr 784 02.00 uur Avereest           
16-09-1933 18-09-1933 65 20-09-1933 Aufderhaar Fennigje 23jr 785 01.00 uur Avereest
16-09-1933 18-09-1933 66 20-09-1933 Elst van  Dirk 84jr   507   14.00 uur Avereest
20-09-1933 21-09-1933 68 23-09-1933 Slim Jantje wed.van  84jr   74   22.00 uur Avereest
x       Koiter Berend      
26-09-1933 27-09-1933 70 30-09-1933 Oosterveen Geert 51jr 786 09.00 uur Avereest
11-10-1933 12-10-1933 73 16-10-1933 Dam Margje 26jr 787 17.00 uur Avereest
19-10-1933 24-10-1933 78 24-10-1933 Drogt Willem 19jr 788 05.00 uur Zwolle/Avereest
22-10-1933 23-10-1933 77 26-10-1933 Beek van de Aafje wed.van 80jr 789 02.00 uur Avereest
x       Tichelaar Hein  
06-11-1933 08-11-1933 80 11-11-1933 Mulder Gerrit 84jr   267   21.00 uur Avereest
26-12-1933 27-12-1933 95 30-12-1933 Snijder Hendrikje wed.van 84jr x37 11.30 uur Avereest
x       Takken Albert  
04-01-1934 09-01-1934 6 08-01-1934 Meinders Hendrik 67jr   508   00.30 uur Kampen/Avereest
05-01-1934 06-01-1934 3 08-01-1934 Lodewijk Fennigje wed.van 82jr 790 19.00 uur Avereest
x       Snijder Egbert, eerder van Jan Oosterkamp
05-01-1934 06-01-1934 2 09-01-1934 Evenhuis Alberdina Aaltje 16jr 145 10.00 uur Avereest
06-01-1934 06-01-1934 4 10-01-1934 Burger Hendrikje 69jr 791 09.00 uur Avereest
14-01-1934 15-01-1934 9 18-01-1934 Bos  Trijntje e.v. 26jr 792 05.30 uur Avereest
x       Gort Gerrit  
19-01-1934 20-01-1934 11 24-01-1934 Faassen van  Berend Jan 60jr 159 15.00 uur Avereest
24-01-1934 25-01-1934 12 27-01-1934 Lange de Alberdina wed.van 82jr   358   06.00 uur Avereest
x       Dijkstra Betze  
26-01-1934 27-01-1934 15 30-01-1934 Nijhuis Koop 82jr 793 09.30 uur Avereest
25-01-1934 27-01-1934 14 30-01-1934 Hartman Johannes 83jr 84 12.00 uur Avereest
02-02-1934 03-02-1934 3 05-02-1934 Schreur Jan 15dg 794 11.00 uur Zuidwolde
07-02-1934 09-02-1934 22 10-02-1934 Prinsen Jan l.l.k. (?) 794 06.00 uur  Avereest
x       Dekker Johanna    
04-03-1934 06-03-1934 30 09-03-1934 Boer de Jacob 82jr 161 19.30 uur Avereest
19-03-1934 21-03-1934 32 23-03-1934 Keulen van  Hendrik 87jr   510   15.00 uur Avereest
12-04-1934 13-04-1934 36 16-04-1934 Nuis Gerrit Jan 80jr   298   00.15 uur Avereest
16-04-1934 16-04-1934 37 20-04-1934 Urk van  Gezina wed.van 62jr 795 02.30 uur Avereest
x       Velde van de Willem  
16-04-1934 17-04-1934 39 20-04-1934 Veen van der Jan Harm 76jr 798 12.00 uur Avereest
21-04-1934 23-04-1934 40 26-04-1934 Schutte Hendrik Jan 72jr   511   14.00 uur  Avereest
23-04-1934 24-04-1934 43 27-04-1934 Weenink Bernardus 82jr   61   23.45 uur Avereest            
25-04-1934 26-04-1934 44 30-04-1934 Weinreich Harmanus 71jr 799 12.30 uur Avereest
28-04-1934 30-04-1934 45 02-05-1934 Haasjes Jan 78jr 796 02.30 uur Avereest
30-04-1934 30-04-1934 47 04-05-1934 Kooiker Koop 23jr 800 01.30 uur Avereest
30-04-1934 01-05-1934 44 04-05-1934 Winters Grietje 80jr 803 15.00 uur Ommen           
30-04-1934 03-05-1934 49 05-05-1934 Spijker Klaas 8jr   513   16.00 uur Avereest
03-05-1934 04-05-1934 50 07-05-1934 Gort Hendrikje e.v. 66jr 801 14.30 uur Avereest
x       Baas Jan Berend  
07-05-1934 08-05-1934 45 12-05-1934 Tigelaar Roelofje 13jr 802 17.00 uur Ommen
10-05-1934 11-05-1934 51 14-05-1934 Kremer Arendina 3dg 794 03.30 uur Avereest
11-05-1934 11-05-1934 52 14-05-1934 Lof Jacobje wed.van 68jr 804 02.30 uur Avereest
x       Weinreich Hermanus, eerder van Jan Perfors
18-05-1934 19-05-1934 53 22-05-1934 Babée Grietje wed.van 88jr   293   08.00 uur Avereest
x       Berends  Roelof   
18-05-1934 19-05-1934 54 23-05-1934 Hartskamp van Dries 88jr   514   13.00 uur Avereest
27-05-1934 30-05-1934 58 31-05-1934 Drost Roelof 29jr   515   23.30 uur Amsterdam/Aver.
01-06-1934 09-06-1934 61 05-06-1934 Petter Klaas 83jr 162 01.30 uur Hoogeveen
08-06-1934 09-06-1934 23 12-06-1934 Oosterveen  Jan 87jr   517   11.00 uur Zuidwolde
08-06-1934 09-06-1934 22 13-06-1934 Benjamins  Jan 83jr   518   15.30 uur Zuidwolde
18-06-1934 20-06-1934 63 21-06-1934 Hutten Berendina wed.van 80jr   520   17.00 uur St.-H.berg/Aver.
x       Drent Jacobje wed.van 68jr
23-06-1934 25-06-1934 64 26-06-1934 Veenhuizen Dirk 7dg 797 02.30 uur Avereest
06-07-1934 09-07-1934 67 10-07-1934 Kleinlugtenbelt Fennigjen wed.van 75jr 805 22.30 uur Avereest
x       Haasjes Jan  
10-07-1934 11-07-1934 68 12-07-1934 Louwdijk Hendrik en l.l.k. (?) 806 12.00 uur Avereest
x       Bisschop Jantje  
10-07-1934 11-07-1934 69 14-07-1934 Hogenkamp Gerritdina 62jr   522   14.30 uur Avereest
20-07-1934 21-07-1934 70 23-07-1934 Stal ter   83jr 807 17.00 uur Avereest
22-07-1934 23-07-1934 71 24-07-1934 Meijer Jan 3wk 806 15.00 uur Avereest
29-07-1934 30-07-1934 73 31-07-1934 Setten van Gerrit en l.l.k. (?) 808 16.30 uur Avereest
x       Lange de Femmigje  
07-08-1934 07-08-1934 76 11-08-1934 Hell van Gerritje 18jr   524   07.00 uur Avereest
23-08-1934 25-08-1934 77 28-08-1934 Jans  Hendrik 59jr 809 13.30 uur St. -H.berg/Aver.
27-08-1934 30-08-1934 78 30-08-1934 Heineman Jan 50jr   521   07.00 uur Zwolle/Avereest
04-09-1934 05-09-1934 81 06-09-1934 Veldman Leendert en l.l.k. (?) 808 23.00 uur Avereest
x       Otter  Lena      
04-09-1934 05-09-1934 80 08-09-1934 Poel Gerrit Jan 79jr   525   16.30 uur Avereest
04-09-1934 06-09-1934 25 08-09-1934 Schalen Harm 62jr 810 23.00 uur Gramsbergen
11-09-1934 12-09-1934 82 15-09-1934 Spijker Roelof 86jr   527   20.00 uur Avereest
23-09-1934 24-09-1934 85 25-09-1934 Poeste Gerrit 55jr 811 21.30 uur Avereest           
30-09-1934 01-10-1934 87 02-10-1934 Grutter Jan en l.l.k. (?) 812 01.00 uur Avereest
x       Drogt Lummigje  
28-09-1934 01-10-1934 86 03-10-1934 Strijker Hendrik 66jr 813 17.00 uur Avereest
02-10-1934 02-10-1934 88 05-10-1934 Groot de Willem 67jr   528   02.00 uur Avereest
06-10-1934 09-10-1934 91 11-10-1934 Zwiers Pieter 13jr 814 22.30 uur Zwolle/Avereest
11-10-1934 11-10-1934 36 15-10-1934 Leussen van Hendrik Jan 6mnd 812 03.00 uur Zuidwolde
18-10-1934 19-10-1934 93 22-10-1934 Jonker Werner 66jr   530   09.30 uur Avereest
20-10-1934 25-10-1934 94 25-10-1934 Meesters Geesje e.v. 37jr   532   10.40 uur Hellendoorn/Aver.
x       Veen van der Jan  
29-10-1934 30-10-1934 96 03-11-1934 Wieten Femmegien wed.van 92jr 171 13.30 uur Avereest
x       Hogenkamp Gerrit Jan  
04-11-1934 05-11-1934 98 08-11-1934 Dijk van Klaas 79jr 815 08.30 uur Avereest
06-11-1934 06-11-1934 99 09-11-1934 Dijkstra Geesje   7jr 816 02.30 uur Avereest
12-11-1934 13-11-1934 102 16-11-1934 Tiegelaar Aafke wed.van  78jr 817 21.00 uur Avereest
x       Apeldoorn van Hendrik  
14-11-1934 14-11-1934 103 19-11-1934 Tibben Willem 82jr   10   01.00 uur Avereest
18-11-1934 19-11-1934 117 23-11-1934 Kruithof Jan 78jr 818 16.00 uur A-Hardenberg/Rh.v
24-11-1934 24-11-1934 79 28-11-1934 Withaar Egbert Albertus 2jr 819 04.00 uur Ommen
28-11-1934 29-11-1934 105 03-12-1934 Hartman Roelofje e.v. 71jr   534   14.00 uur Avereest
x       Hartskamp van Dries  
14-12-1934 15-12-1934 110 18-12-1934 Velsink Hindrik 81jr 156 03.30 uur Avereest
18-12-1934 19-12-1934 111 22-12-1934 Jonge de  Jantje e.v. 70jr   535   21.30 uur Avereest
x       Grutter Willem, weduwe van Jan Fik
22-12-1934 22-12-1934 112 27-12-1934 Hoek van der Roelof 25jr 820 07.30 uur Avereest
10-01-1935 11-01-1935 6 14-01-1935 Kamp van der Zwaantien e.v. 74jr   537   06.00 uur  Avereest
x       Engen van  Willem Jan Albertus
11-01-1935 11-01-1935 7 15-01-1935 Kelder Hendrik 56jr   539   05.00 uur Avereest
17-01-1935 18-01-1935 13 21-01-1935 Boender Hendrikje wed.van 84jr 821 00.30 uur Avereest
x       Michel Hilbert  
19-01-1935 21-01-1935 15 22-01-1935 Kleer de Roelof Johan 3wk 822 06.00 uur Avereest
23-01-1935 26-01-1935 17 26-01-1935 Krale Hendrikje wed.van 57jr   384   06.00 uur Hoogeveen/Aver.
x       Zomer Gerrit  
30-01-1935 30-01-1935 20 30-01-1935 Sietsma Heine en l.l.k. (?) 822 07.00 uur Avereest
x       Reitsma  Kornelia  
28-01-1935 30-01-1935 19 01-02-1935 Kip Antonie Hendrikus 39jr 823 23.00 uur Avereest            
08-02-1935 09-02-1935 26 12-02-1935 Tholie van  Willemina e.v. 73jr   540   16.30 uur Avereest
x       Winter Berend   
21-02-1935 21-02-1935 28 25-02-1935 Hendriks Marrigje wed.van 88jr   542   07.30 uur Avereest
x       Putter Arend   
01-03-1935 02-03-1935 11 06-03-1935 Wicher Hein 73jr   543   22.00 uur  Zuidwolde
04-03-1935 09-03-1935 35 09-03-1935 Kuipers Harm 5jr 824 14.30 uur Zwolle/Avereest
06-03-1935 09-03-1935 36 11-03-1935 Drogt Willem 49jr   545   16.00 uur Zwolle/Avereest
19-03-1935 20-03-1935 41 23-03-1935 Sonsbeek van  Ida e.v. 42jr   553   23.00 uur Avereest
x       Vemde van Lubbertus  
22-03-1935 23-03-1935 44 27-03-1935 Giessel van Hendrik 67jr   547   14.00 uur Avereest
23-03-1935 25-03-1935 46 27-03-1935 Santing Frens 89jr 826 10.00 uur Avereest
28-03-1935 29-03-1935 48 02-04-1935 Dijk van  Dirk 41jr   549   13.00 uur Avereest
03-04-1935 03-04-1935 50 06-04-1935 Wagenvoort Wilhelmina e.v. 67jr   554   06.00 uur Avereest
x       Stoel Klaas  
07-04-1935 08-04-1935 58 11-04-1935 Snijder Geert 91jr 115 20.00 uur Avereest
        ? ? ?
       
29-04-1935 30-04-1935 53 03-05-1935 Bokking Hermannus 59jr   556   07.30 uur Avereest
27-05-1935 28-05-1935 62 31-05-1935 Fledderus Katharina e.v. 60jr 827 16.00 uur Avereest
x       Buisman  Barteld, gescheiden e.v. Jerre van der Hoek  
08-06-1935 11-06-1935 64 11-06-1935 Logtenberg Hendrik en l.l.k. (?) 828 23.00 uur Avereest
x       Vos Margaretha  
09-06-1935 11-06-1935 65 12-06-1935 Koekoek Gerrigje e.v. 68jr   557   03.00 uur Avereest
x       Kreuzen Willem  
10-06-1935 11-06-1935 66 14-06-1935 Kooiker Barteld  84jr   401   10.00 uur Avereest
12-06-1935 13-06-1935 67 17-06-1935 Petter Margje wed.van 75jr   337   20.00 uur Avereest
x       Witten  Jan  
15-06-1935 17-06-1935 68 19-06-1935 Bos Albert 73jr   558   13.00 uur Avereest
26-06-1935 27-06-1935 69 28-06-1935 Zwiers Dina 1dg 828 15.30 uur Avereest
30-06-1935 01-07-1935 71 04-07-1935 Dragt Hendrik en 33jr 829 15.00 uur Avereest
03-07-1935 03-07-1935 72 06-07-1935 Meesters Aaltje 1jr   560   04.30 uur Avereest          
11-07-1935 12-07-1935 73 15-07-1935 Knol Grietje wed.van 82jr   130   11.00 uur Avereest
x       Timmerman  Pieter  
13-07-1935 17-07-1935 40 18-07-1935 Schreur Jentje e.v 55jr   561   16.00 uur Zwolle/Ommen
x       Michel Jan      
27-07-1935 29-07-1935 78 30-07-1935 Westerveld Maria e.v. 64jr   563   12.30 uur Avereest
x       Blok Egbert  
27-07-1935 29-07-1935 77 30-071935 Vlekkert van de Gerrit Jan 64jr   565   03.00 uur Avereest
31-07-1935 02-08-1935 80 03-08-1935 Bastiaan Jan 1jr+2mnd 830 07.30 uur Zwolle/Avereest
06-08-1935 07-08-1935 81 10-08-1935 Loggen Heintje e.v. 64jr   567   15.00 uur Avereest
x       Jansen Bonne  
08-08-1935 09-08-1935 82 12-08-1935 Wassens Jantje e.v. 56jr   569   19.30 uur Avereest
x       Maas Arend  
08-08-1935 09-08-1935 83 12-08-1935 Dijk van Margje wed.van 59jr   570   23.00 uur Avereest
x       Bisschop Jan  
openstaand   t.n.v. Wed.     Timpman G.J.     571  
22-08-1935 23-08-1935 84 26-08-1935 Slot Annigje   61jr 831 12.30 uur Avereest
01-09-1935 02-09-1935 87 05-09-1935 Seinen Hendrikje e.v. 71jr   572   14.30 uur Avereest
x       Vogel de Hendrik   
06-09-1935 07-09-1935 88 10-09-1935 Maas Gerrit Jan 1jr+11mnd   574   13.00 uur Avereest
06-09-1935 06-09-1935 40 10-09-1935 Arends Hendrikje   1jr  832 01.00 uur  Zuidwolde
08-09-1935 09-09-1935 89 12-09-1935 Kamp van der Jan 76jr   575   11.00 uur Avereest
10-09-1935 12-09-1935 90 14-09-1935 Tuin Jan 80jr 833 17.00 uur Avereest
15-09-1935 16-09-1935 92 18-09-1935 Withaar Jacob 82jr 834 03.00 uur Avereest
18-09-1935 18-09-1935 93 21-09-1935 Huisman Willemina wed.van 82jr 835 11.30 uur Avereest
x       Withaar Jacob  
23-09-1935 24-09-1935 95 25-09-1935 Maat Harm en l.l.k.(?) 832 22.00 uur Avereest
x       Reins Femmigje  
21-09-1935 23-09-1935 94 25-09-1935 Kwant Hendrik Jan 70jr 174 00.30 uur Avereest
29-09-1935 30-09-1935 96 03-10-1935 Hein  Aaltje e.v. 72jr   576   13.00 uur Avereest
x       Kruithof Jacob  
24-10-1935 25-10-1935 102 26-10-1935 Smelt Hendrik en l.l.k.(?) 836 14.30 uur Avereest
x       Nijenhuis Trijntje  
25-10-1935 26-10-1935 103 29-10-1935 Rooseboom Henriëtta Margaretha w. v.74jr 44   19.00 uur Avereest
x       Graaf van der Gerrit    
28-10-1935 30-10-1935 104 01-11-1935 Dijk van  Aaltje wed.van 70jr   578   23.00 uur Avereest          
x       Pheiffer Foeke  
04-11-1935 05-11-1935 105 08-11-1935 Oosterveen Janna e.v. 57jr 837 16.30 uur Avereest
x       Dam Wicher  
07-11-1935 11-11-1935 106 11-11-1935 Bakker Alberdina Hendrika 11mnd 836 00.30 uur Zwolle/Avereest  
12-11-1935 12-11-1935 107 15-11-1935 Omvlee Jan 41jr 838 02.00 uur Avereest
19-11-1935 22-11-1935 109 22-11-1935 Horst ter Johanna 4wk 839 09.00 uur  Zwolle/Avereest
23-11-1935 25-11-1935 112 26-11-1935 Steen Johannes 13dg 839 13.00 uur Avereest
26-11-1935 27-11-1935 114 28-11-1935 Steen Hendrik 16dg 840 16.00 uur Avereest
25-11-1935 25-11-1935 113 29-11-1935 Fopma Sijtze 61jr 176 05.00 uur Avereest
06-12-1935 07-12-1935 119 10-12-1935 Zand van 't Aaltje e.v. 58jr   579   09.00 uur  Avereest
x       Logtenberg Gerrit  
08-12-1935 09-12-1935 121 12-12-1935 Putter Annigje Jans wed.van 89jr 841 13.30 uur Avereest
x       Vlekman Hendrikus  
08-12-1935 10-12-1935 50 12-12-1935 Haasjes Albert 77jr   581   21.00 uur Ermelo/Zuidwolde
09-12-1935 10-12-1935 49 13-12-1935 Vogelzang Hilligje Aaltina e.v.20 jr 842 02.30 uur Zuidwolde
x       Drogt Hendrik  
11-12-1935 11-12-1935 122 14-12-1935 Veldman  Geert 54jr   582   08.30 uur Avereest
12-12-1935 13-12-1935 123 16-12-1935 Emmerik Berendina wed.van 73jr 843 03.00 uur Avereest
x       Nijhuis Hendrik  
16-12-1935 17-12-1935 124 20-12-1935 Houtman  Lammert 79jr 844 11.00 uur Avereest
19-12-1935 19-12-1935 125 23-12-1935 Groeneveld Freek Jacobus 66jr   584   03.30 uur Avereest
23-12-1935 31-12-1935 128 28-12-1935 Gort Gerrit 75jr 845 16.00 uur Zwolle/Avereest
28-12-1935 31-12-1935 129 02-01-1936 Baas Geuchien 6jr 846 18.00 uur Zwolle/Avereest
29-12-1935 30-12-1935 127 03-01-1936 Schotkamp Hendrik 76jr 178 16.00 uur Avereest
03-01-1936 03-01-1936 1 07-01-1936 Veen van der Johannes 68jr 847 07.00 uur Avereest
06-01-1936 07-01-1936 2 10-01-1936 Graaf van der Gerard Johannes   586   21.30 uur Avereest
09-01-1936 09-01-1936 3 13-01-1936 Veltman  Jan 82jr   232   01.00 uur Avereest
16-01-1936 17-01-1936 7 20-01-1936 Bomert Jantje wed. van 80jr 848 11.00 uur Avereest
x       Looze Willem   
26-01-1936 28-01-1936 40 28-01-1936 Schipper Mannes en l.l.k.(?) 840 04.00 uur Zwolle
x       Minekus Siena  
12-02-1936 12-02-1936 11 17-02-1936 Gort Barteld 84jr 849 04.00 uur Ommen
14-02-1936 15-02-1936 12 18-02-1936 Kuipers Johanna wed.van 77jr 850 02.00 uur Avereest
x       Krikke Jan  
16-02-1936 17-02-1936 13 21-02-1936 Pluim Klaasje wed.van 76jr    590   23.30 uur Avereest            
x       Vrielink Jan Harms  
19-02-1936 20-02-1936 14 22-02-1936 Zuiden van Jan Willem 81jr   247   18.30 uur Avereest
26-02-1936 26-02-1936 16 29-02-1936 Zieleman Willem 74jr   591   03.00 uur Avereest
13-03-1936 14-03-1936 19 18-03-1936 Willemse Durktje 76jr   593   19.00 uur Avereest           
15-03-1936 16-03-1936 17 19-03-1936 Kisteman Jantje 65jr   595   19.00 uur Ommen
14-03-1936 17-03-1936 20 19-03-1936 Hoving Ties 56jr 119 23.00 uur Avereest
15-03-1936 17-03-1936 21 20-03-1936 Snoeijer Aaltje 47jr   594   22.00 uur Avereest
19-03-1936 26-03-1936 23 23-03-1936 Duiven Johannes 56jr 851 07.00 uur  Zwolle/Avereest
25-03-1936 26-03-1936 22 31-03-1936 Snel Hermina 30jr ? ? ? 13.00 uur Avereest
28-03-1936 30-03-1936 24 02-04-1936 Klos Hendrikje 63jr 852 13.00 uur Avereest
10-04-1936 15-04-1936 18 14-04-1936 Vrieling Berend 1jr 853 17.00 uur Zwolle/Zuidwolde
10-04-1936 15-04-1936 26 14-04-1936 Stouwe van de Arend 14dg 853 12.30 uur Zwolle/Avereest
22-04-1936 22-04-1936 29 25-04-1936 Omvlee Hendrik 63jr 854 04.00 uur Avereest
01-05-1936 01-05-1936 31 04-05-1936 Leeuwen van Pieter en l.l.k.(?) 853 11.30.uur Avereest
x       Burema Geertje  
30-04-1936 01-05-1936 30 05-05-1936 Lange de  Jan 71jr   598   13.00 uur Avereest
07-05-1936 07-05-1936 33 09-05-1936 Hartman Coendert en l.l.k.(?) 855 03.00 uur Avereest
x       Houselt van Hendrikje  
06-05-1936 07-05-1936 32 11-05-1936 Eggen Albert 77jr 856 17.00 uur  Avereest
15-05-1936 16-05-1936 36 19-05-1936 Nijman  Everdina e.v. 69jr   600   19.00 uur Avereest
x       Zomer Jan, eerder weduwe van Lefert Linde
25-05-1936 26-05-1936 38 30-05-1936 Jansen Jan 34jr   601   12.30uur Avereest
10-06-1936 11-06-1936 46 15-06-1936 Strijker Grietien wed.van 68jr   602   20.30 uur Avereest
x       Kollen  Koob  
12-06-1936 13-06-1936 47 16-06-1936 Brand Roelof 83jr   281   14.30 uur Avereest
15-06-1936 17-06-1936 48 19-06-1936 Kramer Johanna wed.van 91jr 857 16.00 uur Avereest
x       Klaver Giliam  
13-07-1936 14-07-1936 51 15-07-1936 Bakker Barteld en l.l.k.(?) 855 15.00 uur Avereest
x       Strampel Johanna    
11-07-1936 20-07-1936 31 16-07-1936 Okken  Catharina e.v. 66jr   603   13.30 uur Hoogeveen/Z.wolde
x       Sok  Harm  
17-07-1936 18-07-1936 52 21-07-1936 Nijboer Marginus 6jr   605   20.00 uur Avereest
13-08-1936 14-08-1936 54 17-08-1936 Petter Jantje 71jr 858 23.00 uur Avereest
18-08-1936 22-08-1936 56 22-08-1936 Wijnhoud Jentje 2jr+8mnd 859 19.30 uur Zwolle/Avereest
23-08-1936 27-08-1936 58 26-08-1936 Pot  Gerrit 52jr 860 03.00 uur  Zwolle/Avereest  
14-08-1936 15-08-1936 60 17-08-1936 Nijenhuis Arend wed.nr.van 83jr 861 02.00 uur Avereest
x       Bakker Margje  
06-10-1936 08-10-1936 63 10-10-1936 Leeuw de Gerrit 75jr   606   20.00 uur Avereest
12-10-1936 12-10-1936 40 16-10-1936 Diphoorn Jantje 68jr   608   04.00 uur  Zuidwolde        
14-10-1936 16-10-1936 65 19-10-1936 Doornbos Annechien wed.van 83jr   366   18.30 uur Avereest
x       Keizer Berend   
21-10-1936 21-10-1936 66 24-10-1936 Tiegelaar Roelof 11jr 862 08.00 uur Avereest
22-10-1936 23-10-1936 43 26-10-1936 Boesenkool Jan 74jr   609   11.00 uur Zuidwolde
26-10-1936 30-10-1936 68 29-10-1936 Gort Grietje wed.van 63jr 863 10.00 uur  Zwolle/Avereest
x       Drogt Albert  
31-10-1936 03-11-1936 47 05-11-1936 Vogelzang Albert 7jr   611   18.30 uur  Zuidwolde
04-11-1936 19-11-1936 74 09-11-1936 Wiers Johanna e.v. 38jr   612   05.00 uur Hoogeveen/Aver.
x       Nanning Daniël  
05-11-1936 06-11-1936 71 09-11-1936 Leijds Maria Jacoba 75jr x180 07.00 uur Avereest
05-11-1936 06-11-1936 70 09-11-1936 Leijds Nicolaas 65jr 179 06.00 uur Avereest
12-11-1936 13-11-1936 72 14-11-1936 Schipper Gerrit Jan en l.l.k. (?) 864 11.30 uur Avereest
x       Kerkdijk  Lammigje  
12-11-1936 13-11-1936 73 14-11-1936 Schipper Gerrit Jan en l.l.k.(?) 864 12.30 uur Avereest
x       Kerkdijk  Lammigje  
15-11-1936 16-11-1936 80 19-11-1936 Slagter Arend 72jr 865 14.00 uur Avereest
18-12-1936 19-12-1936 53 23-12-1936 Gort Jan 71jr   613   23.30 uur  Zuidwolde
25-12-1936 28-12-1936 83 29-12-1936 Boesenkool Jantina Willemina 10dg 866 09.00 uur Avereest
24-12-1936 24-12-1936 82 29-12-1936 Boer de  Renke 53jr 182 05.00 uur Avereest
26-12-1936 28-12-1936 203 30-12-1936 Brus Bernardus Martinus 2dagen 864 10.30 uur Hoogeveen
29-12-1936 30-12-1936 85 30-12-1936 Engen van Gerhardus Hendrikus l.l.k.(?) 866 23.00 uur Avereest
x                  en Brinkman  Geertje