Begraafplaats Achterveld

Overl.dat. Geb.dat. Akte Begr.dat. Naam Voornaam Lftd. Nr. Alg. Nr.II klas Nr. I klas Info Plaats overlijden
10-01-1937 12-01-1937 2 14-01-1937 Takken  Hilligje e.v. 75jr   264   06.00 uur Avereest
x       Meesters Geuchien  
11-01-1937 11-01-1937 1 15-01-1937 Zomer Geesje wed.van 79jr 867 06.00 uur Avereest
x       Siegers Derk  
15-01-1937 20-01-1937 6 20-01-1937 Soer Jan 5jr 866 18.30 uur Hoogeveen/Aver.
15-01-1937 23-01-1937 10 20-01-1937 Liest Frederik 30jr 868 16.15 uur Soest/Avereest
17-01-1937 18-01-1937 4 21-01-1937 Vossebeld Gerrit 33jr 869 02.30 uur Avereest
18-01-1937 19-01-1937 5 22-01-1937 Timmerman  Jan 84jr   617   18.00 uur Avereest
22-01-1937 23-01-1937 8 26-01-1937 Kuikstra Jetske wed.van 80jr   203   03.00 uur Avereest            
x       Kok  Jan  
22-01-1937 23-01-1937 9 27-01-1937 Tolie van Johannes Hendrikus 79jr   618   23.30 uur Avereest
24-01-1937 26-01-1937 12 29-01-1937 Bonthuis Willem 74jr   620   13.00 uur Avereest
28-01-1937 29-01-1937 13 01-02-1937 Brinkman  Geertje e.v. 38jr   622   01.30 uur Avereest            
x       Engen van  Gerhardus Hendrikus
31-01-1937 01-02-1937 14 04-02-1937 Logtenberg Willem 23jr   624   07.00 uur Avereest
01-02-1937 02-02-1937 15 05-02-1937 Goor van  Hendrik 41jr 870 13.30 uur Avereest
14-02-1937 16-02-1937 21 18-02-1937 Jansen Jantje wed.van 74jr 871 13.30 uur Avereest
x       Otter  Hendrik  
15-02-1937 16-02-1937 13 19-02-1937 Zwiers Jantje e.v. 73jr   625   13.00 uur  Zuidwolde
x       Mink Jannes  
16-02-1937 16-02-1937 22 19-02-1937 Schoenmaker Hein 64jr 872 01.30 uur Avereest
17-02-1937 19-02-1937 26 22-02-1937 Zaaiman Evert 89jr 33 23.30 uur Avereest
20-02-1937 22-02-1937 29 24-02-1937 Doornbusch Jan Luurt 65jr   628   09.00 uur Avereest
22-02-1937 23-02-1937 30 25-02-1937 Seine  Grietje wed.van 73jr 873 13.30 uur Avereest
x       Steen  Jan  
21-02-1937 22-02-1937 28 25-02-1937 Ridderikhof Klaas 88jr   626   01.00 uur Avereest
27-02-1937 03-03-1937 33 03-03-1937 Vasse Gerrit Hendrik 36jr 874 11.45 uur Zwolle/Avereest
03-03-1937 03-03-1937 32 04-03-1937 Meijer Hendrik l.l.k.(?) 859 00.30 uur Avereest
x       Snijder Klazina  
07-03-1937 18-03-1937 36 11-03-1937 Peters Fredrik 67jr 875 23.30 uur  Hoogeveen/Aver.
12-03-1937 23-03-1937 7 16-03-1937 Lukaart Jacoba Marina e.v. 37jr   632   11.30 uur  Hoogeveen/Aver.
x       Bakker Barthus  
11-03-1937 13-03-1937 40 16-03-1937 Stukje Jacob  65jr   630   18.00 uur Stad-H.bg/A-H.bg
13-03-1937 16-03-1937 35 18-03-1937 Veurink Gerrit Jan  67jr 876 19.30 uur Avereest
15-03-1937 16-03-1937 34 19-03-1937 Burger Jan 70jr 877 05.00 uur Avereest
28-03-1937 30-03-1937 26 31-03-1937 Bruins Femmigje  1dg 878 13.30 uur  Zuidwolde
30-03-1937 31-03-1937 40 03-04-1937 Heet Geertje wed.van 85jr 183 20.00 uur Avereest
x       Velsink Dirk Jan  
11-04-1937 01-05-1937 50 15-04-1937 Zomer Albert 21jr 879 15.30 uur Hoogeveen/Aver.
16-04-1937 17-04-1937 47 21-04-1937 Koning Margje 66jr   633   22.00 uur Avereest
20-04-1937 26-04-1937 49 23-04-1937 Biggelaar Femmigje  82jr 880 03.00 uur  Zuidlaren/Avereest
21-04-1937 22-04-1937 48 26-04-1937 Kampstra Aukje wed.van 83jr   635   13.00 uur Avereest
x       Troost Harman  
09-05-1937 10-05-1937 89 13-05-1937 Kuiper Grietje wed.van 66jr   201     Onstwedde
x       Martena  Harm Marten  
13-05-1937 14-05-1937 77 18-05-1937 Schoterman Hindrik (Hendrik 29jr   636   20.00 uur Hellendoorn
25-05-1937 02-06-1937 54 29-05-1937 Siegers Gerrit 50jr   637   09.00 uur Hoogeveen/Aver.
27-05-1937 28-05-1937 52 31-05-1937 Dekker Gradus 19mnd 881 12.30 uur Avereest            
29-05-1937 31-05-1937 53 31-05-1937 Blijham Gosen Hindrik 5dg 881 14.00 uur Avereest
07-06-1937 07-06-1937 56 10-06-1937 Hoekstra Johannes Willem 33jr   638   03.00 uur Avereest
07-06-1937 11-06-1937 41 11-06-1937 Setten van Engbertus 7wk 881 23.00 uur Zwolle/Zuidwolde
13-06-1937 15-06-1937 59 17-06-1937 Bokking Johannes 24jr   252   21.00 uur Avereest
14-06-1937 15-06-1937 42 18-06-1937 Hummel van Gerrit Hendrik 48jr 882 11.30 uur  Zuidwolde
18-06-1937 19-06-1937 60 22-06-1937 Ekkelkamp Frerik jan 74jr   639   09.00 uur Avereest
20-06-1937 21-06-1937 61 23-06-1937 Nijman Arend  1mnd 883 03.00 uur Avereest
23-06-1937 24-06-1937 62 28-06-1937 Waaneg Hendrikje 75jr 884 19.00 uur Avereest
24-06-1937 25-06-1937 63 28-06-1937 Snoijer Hermannus 22jr 887 06.00 uur Avereest
29-06-1937 29-06-1937 15 05-07-1937 Sok Harm  66jr   604   onbekend Ruinen (Pesse)
04-07-1937 05-07-1937 65 08-07-1937 Grobben Hendrikus 57jr 875 14.00 uur Avereest
08-07-1937 08-07-1937 66 12-07-1937 Jonge de Albert 70jr   642   04.30 uur Avereest
13-07-1937 14-07-1937 67 17-07-1937 Stoel Klaas 67jr   555   12.00 uur Avereest
21-07-1937 22-07-1937 69 26-07-1937 Krikke Trijntje 57jr ? ? ? 12.30 uur Avereest
24-07-1937 24-07-1937 140 26-07-1937 Schotkamp Arend en   l.l.k.(m) 878 03.30 uur Hoogeveen 
x       Hendriks Grietje    
25-07-1937 28-07-1937 70 28-07-1937 Harten van  Christina 1jr+4mnd 883 16.00 uur Zwolle/Avereest
20-08-1937 21-08-1937 74 21-08-1937 Heerden van  Hendrik Jacobus en l.l.k. (?) 886 17.30 uur Avereest
x       Roodvoets Jannigje Wilhelmina
23-08-1937 25-08-1937 77 27-08-1937 Smit Jentje wed.van 52jr   645   12.00 uur  Meppel/Avereest
x       Bakker Hendrikus  
24-08-1937 25-08-1937 76 28-08-1937 Schoenmaker Hendrika 62jr 888 03.00 uur Avereest
01-09-1937 02-09-1937 78 04-09-1937 Lingen van Hendrikje e.v. 79jr   646   09.00 uur Avereest
x       Bruins Slot Karel  
05-09-1937 06-09-1937 79 09-09-1937 Kroon Wiebe 74jr 28 12.30 uur Avereest
11-09-1937 14-09-1937 81 16-09-1937 Spijker Johanna e.v. 55jr   648   22.00 uur Avereest
x       Bruins Roelof  
22-09-1937 22-09-1937 83 25-09-1937 Snoijer Klazina e.v. 31jr 889 04.00 uur Avereest
x       Odink Albert  
08-10-1937 13-10-1937 84 12-10-1937 Vossebeld Jan 73jr 890 08.10uur Zwolle/Avereest
16-10-1937 18-10-1937 85 18-10-1937 Burgers Hugo Albert Johan en l.l.k. ? 886 19.00 uur Avereest            
x       Severs Maasje  
18-10-1937 20-10-1937 105 22-10-1937 Koudijs Hendrikje  2wk 891 04.00 uur Stad-H.bg/A-Hbg
19-10-1937 20-10-1937 86 23-10-1937 Os van  Gerrit Jan   82jr 892 12.30 uur Avereest
26-10-1937 27-10-1937 87 30-10-1937 Wielink Willemina wed.van 81jr   619   10.00 uur Avereest           
x       Tolie van Johannes Hendrikus
06-11-1937 08-11-1937 90 09-11-1937 Smit Hendrik l.l.k.(?) 891 19.00 uur Avereest
x       Veneberg Manna  
09-11-1937 10-11-1937 91 13-11-1937 Grit Klaasje 62jr 893 19.00 uur Avereest
17-11-1937 18-11-1937 92 20-11-1937 Klinge  Hendrikus 81jr 894 03.30 uur Avereest
24-11-1937 25-11-1937 94 29-11-1937 Schotkamp Hendrik 11mnd   650   21.00 uur Avereest
03-12-1937 06-12-1937 59 08-12-1937 Vogelzang Klaas 76jr   651   18.00 uur Zuidwolde
05-12-1937 06-12-1937 98 09-12-1937 Jansen Gerritdina e.v. 65jr   654   17.30 uur Avereest
x       Wallegien Willemina wed.van 81jr
05-01-1938 08-01-1938 6 08-01-1938 Molanus Neeltje e.v. 55jr   656   16.15 uur Zwolle/Avereest
x       Kotter  Hendrik  
04-01-1938 06-01-1938 3 08-01-1938 Rientjes Johanna Alberta wed.van 66jr 380   18.00 uur Avereest
x       Dunning Albert  
05-01-1938 08-01-1938 7 10-01-1938 Willemse Hendrika Alberta e.v. 31jr   516   20.15 uur Zwolle/Avereest
x       Drost Herman, eerder wed. van Roelof Drost  
05-01-1938 06-01-1938 11 10-01-1938 Drost Herman en l.l.k.(?)   516   08.30 uur Zwolle
x       Willemse Hendrika Alberta  
06-01-1938 06-01-1938 4 10-01-1938 Bruins Slot Karel 82jr   647   06.00 uur Avereest
06-01-1938 07-01-1938 5 11-01-1938 Keuken  Hendrika wed.van 70jr   526   11.00 uur Avereest
x       Poel Gerrit Jan  
09-01-1938 11-01-1938 8 13-01-1938 Gorter Sije 54jr 184 22.00 uur Avereest
17-01-1938 18-01-1938 1 21-01-1938 Nijhuis  Hermina e.v 48jr   658   06.00 uur  Zuidwolde
x       Zagers Johannes  
23-01-1938 27-01-1938 11 27-01-1938 Strampel Johanna e.v. 34jr 895 06.00 uur Zwolle/Avereest
x       Bakker Barteld  
31-01-1938 02-02-1938 13 04-02-1938 Wijbenga  Pieter 56jr   661   22.00 uur Avereest
16-02-1938 16-02-1938 16 18-02-1938 Tiemstra Ieke e.v. 62jr   665   03.00 uur Avereest
x       Hiemstra Pier  
14-02-1938 16-02-1938 15 19-02-1938 Smit Geuchien 60jr   663   22.30 uur Avereest
23-02-1938 24-02-1938 18 26-02-1938 Zuidema Hendrik 23dg 896 20.00 uur Avereest
27-02-1938 28-02-1938 19 03-03-1938 Dijk van Jantje 55jr   669   07.00 uur Avereest           
07-03-1938 10-03-1938 22 11-03-1938 Leeuw de Margje e.v. 39jr 897 07.00 uur  Zwolle/Avereest
x       Spithorst Hendrikus  
06-03-1938 08-03-1938 21 11-03-1938 Jager Haijo 61jr   670   20.00 uur St. H.berg/Aver.
28-03-1938 28-03-1938 23 01-04-1938 Brouwer Hendrik 84jr 898 10.00 uur Avereest           
03-04-1938 04-04-1938 24 07-04-1938 Jonker Albartus 78jr   672   20.00 uur Avereest
07-04-1938 08-04-1938 25 11-04-1938 Harbeek Lammert 82jr 899 09.30 uur Avereest
09-04-1938 07-04-1938 25 12-04-1938 Tichelaar Hein 17jr   674   13.00 uur St-H.berg /Ommen
11-04-1938 12-04-1938 8 12-04-1938 Hein  Roelof en l.l.k.(?) 896 14.00 uur Zuidwolde
x       Bruins Berendina  
11-04-1938 16-04-1938 27 16-04-1938 Oogjes Harm 55jr 900 23.00 uur  Zwolle/Avereest
22-04-1938 25-04-1938 28 27-04-1938 Hulst van der Grietje wed.van 77jr 901 19.00 uur Avereest
x       Lange de  Albert  
23-04-1938 28-04-1938 32 27-04-1938 Spithorst Klaas 9jr 903 05.30 uur  Zwolle/Avereest
27-04-1938 28-04-1938 31 29-04-1938 Hartman  Roelof en l.l.k.(?) 903 23.30 uur Avereest
x       Gerrits Roelofje  
26-04-1938 28-04-1938 30 30-04-1938 Henkel Jantien e.v. 66jr 902 21.00 uur Avereest
x       Hoekman  Rutger  
27-04-1938 29-04-1938 33 02-05-1938 Snoeijer Gerrit Jan 31jr 905 20.00 uur Avereest
27-04-1938 04-05-1938 35 02-05-1938 Drent Roelofje 51jr   675   07.00 uur Zuidlaren/Avereest
02-05-1938     07-05-1938 Siegers Hendrik 24jr   653   ongeval  
04-05-1938 04-05-1938 34 07-05-1938 Nijs Albert 56jr 906 05.30 uur Avereest
14-05-1938 16-05-1938 16 17-05-1938 Wolf Jan en l.l.k.(?) 904 13.00 uur  Zuidwolde
x       Compagne Jentje  
14-05-1938 16-05-1938 17 18-05-1938 Remken Aaltje e.v. 40jr 907 18.00 uur Zuidwolde
x       Wolf Gerrit  
14-05-1938 16-05-1938 19 19-05-1938 Lange de  Geertje e.v. 33jr   677   23.30 uur  Zuidwolde
x       Schreur Jan Hendrik  
16-05-1938 17-05-1938 30 19-05-1938 Dijk van Jelle 65jr 186 11.00 uur A-Hardenberg
01-06-1938 01-06-1938 40 03-06-1938 Jonge de Willem en l.l.k.(?) 904 05.00 uur Avereest
x       Buiter Roelofje  
07-06-1938 09-06-1938 41 10-06-1938 Ribberink Gerrit Jan 79jr 40 20.00 uur Avereest
01-07-1938 02-07-1938 46 05-07-1938 Otter Jan 51jr   678   08.00 uur Avereest
10-07-1938 11-07-1938 47 13-07-1938 Giessel van Johanna Wilhelmina 24jr   680   02.00 uur Avereest
14-07-1938 15-07-1938 48 16-07-1938 Aalbers Annigje e.v. 59jr   681   03.00 uur Avereest
x       Klomp Gerrit Jan      
15-07-1938 16-07-1938 49 19-07-1938 Haveman Sjoukje wed.van 70jr 175 02.00 uur  Almelo/Avereest
x       Kwant Hendrik Jan  
16-07-1938 18-07-1938 50 20-07-1938 Schonewille Geertje wed.van 91jr 908 12.30 uur Avereest
x       Kamphof Andries  
20-07-1938 20-07-1938 51 20-07-1938 Kremer Albert en l.l.k.(?) 909 05.00 uur Avereest
x       Wesselink Roelofje  
31-07-1938 02-08-1938 52 03-08-1938 Leeuw de  Jurrie 49jr 910 16.30 uur Avereest
30-07-1938 04-08-1938 54 04-08-1938 Klinge Femmigje Hendrika 11mnd 909 23.00 uur  Zwolle/Avereest
06-08-1938 06-08-1938 158 09-08-1938 Engen van Willem Jan Albertus 63jr   538   02.00 uur Hoogeveen
29-08-1938 29-08-1938 56 31-08-1938 Vecht van der Albert en l.l.k.(?) 911 03.00 uur Avereest
x       Veneman Gezina  
01-09-1938 01-09-1938 57 05-09-1938 Werkhorst Geesje e.v. 83jr   683   03.00 uur Avereest
x       Krabbe  Jacob  
01-09-1938 02-09-1938 40 05-09-1938 Wolf Jan 92jr   685   10.00 uur Zuidwolde
05-09-1938 05-09-1938 12 07-09-1938 Bruins Albert en l.l.k.(?) 911 05.00 uur Ommen
x       Bruins Aleida Berendina  
10-09-1938 13-09-1938 58 14-09-1938 Haeringen van  Hendrika 39jr 109 22.30 uur Avereest
25-09-1938 26-09-1938 42 20-09-1938 Kwant Jan 1mnd (2) 911 13.30 uur  Zuidwolde
28-09-1938 03-10-1938 59 03-10-1938 Visscher Jacob 57jr 912 14.00 uur  Zwolle/Avereest
19-10-1938 20-10-1938 63 24-10-1938 Egten van Martje 69jr 913 21.00 uur Avereest
20-10-1938 20-10-1938 64 24-10-1938 Graaf van der Catrina wed.van   157 01.00 uur Avereest
x       Velsink Hendrik  
03-11-1938 66 04-11-1938 Liest Frederik 52jr 914 01.30 uur Zwolle/Avereest
02-11-1938 04-11-1938 67 05-11-1938 Otter Aaltje e.v. 41jr 915 ovbr.750   12.30 uur Avereest
x       Timmer Johannes  
08-11-1938 14-11-1938 69 08?11-1938 Graaf van der Jacoba 9jr   687   23.15 uur Hoogeveen/Aver.
22-11-1938 06-12-1938 79 26-11-1938 Veen van  Willem Jan   72jr   688   18.00 uur Hoogeveen.Aver.
25-11-1938 25-11-1938 75 29-11-1938 Seine Klaas 31jr 916 00.30 uur Avereest
30-11-1938 01-12-1938 51 03-12-1938 Nijboer Jantje wed.van 77jr 917 04.00 uur Zuidwolde
x       Haasjes  Albert, eerder weduwe van Gerrit Jan Vrieling  
03-12-1938 06-12-1938 80 08-12-1938 Hulst van der Trijntje e.v. 41jr 918 15.00 uur St- H.berg/Aver.
x       Tiegelaar Johannes  
08-12-1938 10-12-1938 82 13-12-1938 Drogt Geertje wed.van   79jr   53   14.30 uur Avereest
x       Strijker Albert  
20-12-1938 22-12-1938 85 24-12-1938 Bakker Aaltje wed.van 71jr   607   23.30 uur Avereest            
x       Leeuw de  Gerrit Jan  
26-12-1938 28-12-1938 86 30-12-1938 Winter Berend 80jr   541     Avereest
02-01-1939 03-01-1939 2 03-01-1939 Michel Harm en l.l.k.(?) 911 07.00 uur Avereest
x       Veltman Niesje  
01-01-1939 02-01-1939 1 04-01-1939 Hamming Lambertus 68jr 189 15.00 uur Avereest            
20-01-1939 21-01-1939 5 20-01-1939 Baas Arend en l.l.k.(?) 919 22.30 uur Avereest
x       Reurink Maria  
26-01-1939 26-01-1939 4 30-01-1939 Beuker Aaltje wed.van 68jr   689   05.00 uur  Zuidwolde
x       Goor van Willem  
03-02-1939 04-03-1939 8 07-02-1939 Jong de Hendrikje wed.van 77jr   690   04.30 uur Avereest
x       Smeding Arend    
04-02-1939 07-02-1939 9 08-02-1939 Knol Berend Hendrik 7wk 919 19.30 uur Zwolle/Avereest
11-02-1929 13-02-1939 10 15-02-1939 Heet Geesje e.v. 80jr   480   06.30 uur Avereest
x       Muis Roelof, eerder weduwe van Hendrik Dam
16-02-1939 20-02-1939 13 21-02-1939 Schokker  Hendrik 68jr   691   13.45 uur  Zwolle/Avereest
21-02-1939 21-02-1939 14 25-02-1939 Bootsman Pieterke wed.van 75jr   621   03.00 uur Avereest
x       Bonthuis  Willem  
23-02-1939 25-02-1939 16 28-02-1939 Reinders Albert 68jr 920 23.00 uur Avereest
03-03-1939 07-03-1939 19 07-03-1939 Veurink Gerharda Johanna 2jr+6mnd 921 11.15 uur Zwolle/Avereest
05-03-1939     10-03-1939 Jong de Annigje wed.van 81jr   118     Den Haag
x       Bos Jan  
09-03-1939 08-03-1939 17 13-03-1939 Tibben  Hendrik 38jr   693   01.00 uur Ommen
11-03-1939 13-03-1939 20 15-03-1939 Veldman Gezina Egberdina e.v. 33jr 922 02.00 uur Avereest
x       Steen  Johannes  
13-03-1939 14-03-1939 21 16-03-1939 Heinhuis  Egberdina 51jr 923 08.00 uur Avereest
17-03-1939 20-03-1939 22 22-03-1939 Plenter Anna e.v. 68jr   694   22.00 uur Avereest
x       Drenth Heike  
19-03-1939 20-03-1939 11 23-03-1939 Strijker Roelof 73jr 924 04.00 uur  Zuidwolde
19-03-1939 29-03-1939 32 24-03-1939 Timpman Roelof 28jr   696   16.30 uur Utrecht/Avereest
21-03-1939 22-03-1939 26 24-03-1939 Santing Lubbegje e.v. 65jr   698   01.00 uur Avereest
x       Hulst van der Willem  
20-03-1939 22-03-1939 25 25-03-1939 Sikkelbein Jentje wed.van 75jr 925 22.00 uur Avereest
x       Gerrits Geert   
21-03-1939 22-03-1939 27 25-03-1939 Steen  Hendrik 82jr   700   15.00 uur Avereest
21-03-1939 22-03-1939 28 25-03-1939 Vegt van der Wilhelmina 71jr   702   15.00 uur Avereest            
25-03-1939 27-03-1939 30 29-03-1939 Krikke Jan 67jr   705   05.00 uur Avereest
05-04-1939 05-04-1939 34 08-04-1939 Bokking Geert 79jr 926 07.30 uur Avereest
08-04-1939 11-04-1939 36 12-04-1939 Haitjema Marten 84jr   494   23.30 uur Avereest
10-04-1939 11-04-1939 35 14-04-1939 Valk Evert Jan 80jr 927 17.00 uur Avereest
12-04-1939 14-04-1939 38 14-04-1939 Pater Frederik en l.l.k.(?) 919 19.00 uur Avereest            
x       Kikkert Jentje    
12-04-1939 13-04-1939 37 15-04-1939 Voorst van Martha wed. van 75jr 928 06.00 uur Avereest
x       Snippe          Steven, eerder weduwe van Johannes Peters  
14-04-1939 14-04-1939 39 18-04-1939 Schotkamp Pauwel 69jr   706   05.00 uur Avereest
18-04-1939 18-04-1939 41 20-04-1939 Kleer de Gerrit en l.l.k.(?) 921 09.00 uur Avereest
x       Tibben  Aaltje    
17-04-1939 18-04-1939 40 22-04-1939 Krale Jan 63jr   708   21.30 uur Avereest
21-04-1939 22-04-1939 25 25-04-1939 Kotter Hendrik 50jr   657   21.30 uur Coevorden
22-04-1939 24-04-1939 43 26-04-1939 Haveman  Jentje e.v. 70jr 929 12.00 uur Avereest
x       Jongman  Klaas  
24-04-1939 24-04-1939 44 27-04-1939 Rau(h)é Hendrik 72jr     710   02.00 uur Avereest
24-04-1939 25-04-1939 46 29-04-1939 Brinkman  Klaas 87jr   712   21.00 uur Avereest
01-05-1939 02-05-1939 17 05-05-1939 Drogt Zwaantje e.v. 72jr   714   08.00 uur  Zuidwolde
x       Klunder Albert  
02-05-1939 06-05-1939 48 05-05-1939 Masselink Albert 12dg 919 02.30 uur Zwolle/Avereest
04-05-1939 13-05-1939 51 09-05-1939 Steen Jentje wed.van 47jr 930 14.00 uur  Hoogeveen/Aver.
x       Brand  Hermannus  
05-05-1939 06-05-1939 20 10-05-1939 Beuker Roelofje e.v. 66jr 931 15.00 uur  Zuidwolde
x       Snijder Lambert  
11-05-1939 13-05-1939 50 16-05-1939 Winters Roelof 91jr 932 15.00 uur Avereest
15-05-1939 20-05-1939 52 19-05-1939 Strijker Aaltje e.v. 38jr 933 13.15 uur Zwolle/Avereest
x       Zomer Aaldert  
25-05-1939 30-05-1939 54 30-05-1939 Steege ter Hilligje e.v. 31jr   709   06.30 uur Zwolle/Avereest
x       Schokker Albertus Jacobus
28-05-1939 05-06-1939 57 02-06-1939 Kamphof Geert 61jr 934 17.00 uur Hoogeveen/Aver.
01-06-1939 03-06-1939 55 06-06-1939 Kieft Gezina Everdina wed.van 83jr   935 14.00 uur Avereest
x       Kruithof Jan  
08-06-1939 10-06-1939 60 13-06-1939 Seinen  Margje e.v. 81jr   716   20.00 uur Avereest
x       Wieten Jan, eerder weduwe van Jan Brassien
10-06-1939 13-06-1939 62 14-06-1939 Compagne  Arend 64jr 936 23.30 uur Avereest           
11-06-1939 12-06-1939 61 15-06-1939 Veldman Jennigje wed.van 73jr   512   23.00 uur Avereest
x       Schutte  Hendrik Jan  
28-06-1939 29-06-1939 67 03-07-1939 Kuiper Jan 63jr   718   14.30 uur Avereest
02-07-1939 03-07-1939 71 05-07-1939 Vries de Trijntje 7wk   720   23.00 uur Avereest
04-07-1939 05-07-1939 72 07-07-1939 Dijk van Andries 62jr 937 08.30 uur Avereest          
09-07-1939 10-07-1939 73 12-07-1939 Kamphof Andries 33jr 938 00.15 uur Avereest
22-07-1939 24-07-1939 74 26-07-1939 Struik  Jan 82jr   325   13.30 uur Avereest
24-07-1939 27-07-1939 75 28-07-1939 Klinge Mien 13jr   721   22.00 uur  Zwolle/Avereest
11-08-1939 15-08-1939 26 15-08-1939 Boesenkool Jan 4dg 939 10.05 uur Zwolle/Zuidwolde  
22-08-1939 24-08-1939 78 26-08-1939 Koning Hendrik 40jr 940 04.15 uur Zwolle/Avereest
25-08-1939 16-09-1939 83 29-08-1939 Homan Pieter Antoon Adriaan 58jr 76 02.30 uur Assen/Avereest
02-09-1939 04-09-1939 80 04-09-1939 Graaf van der Willem en l.l.k.(?) 939 06.00 uur Avereest
x       Krikke  Jantje  
06-09-1939 07-09-1939 81 06-09-1939 Boksem Lambert 65jr   722   03.30 uur Avereest
14-09-1939 15-09-1939 82 18-09-1939 Waning Albert 48jr 941 14.00 uur  Zwolle/Avereest
10-10-1939 11-10-1939 87 14-10-1939 Jabben  Jan 59jr   724   11.30 uur Avereest
18-10-1939 18-10-1939 88 21-10-1939 Giessel van Jantje wed.van 81jr   321   07.00 uur Avereest
x       Jonker  Jan Klaas  
21-10-1939 31-10-1939 91 26-10-1939 Strampel Hendrik 71jr   725   20.00 uur Zwolle/Avereest
05-11-1939 06-11-1939 93 08-11-1939 Rodermond Albert en l.l.k.(?) 939 02.00 uur Avereest
x       Batterink Jantje  
13-11-1939 14-11-1939 95 17-11-1939 Smit  Jan 86jr   256   05.00 uur Avereest
29-11-1939 30-11-1939 38 02-12-1939 Bolhoeve Hendrika wed.van 69jr 942 08.00 uur Zuidwolde
x       Bakker Willem  
30-11-1939 01-12-1939 98 04-12-1939 Boer de Roelof 71jr 191 14.30 uur Avereest
02-12-1939 02-12-1939 39 06-12-1939 Drogt Hilligje wed.van 90jr   686   06.00 uur Zuidwolde
x       Wolf Jan  
03-12-1939 05-12-1939 100 07-12-1939 Bos Jelle 74jr x37 02.00 uur Zwolle/Avereest
04-12-1939 05-12-1939 99 07-12-1939 Beunder Pieter   76jr 117 09.30 uur Avereest
04-01-1940 08-01-1940 2 08-01-1940 Bruins Jan 46jr 943 04.00 uur Hoogeveen/Zuidw.
07-01-1940 08-01-1940 1 11-01-1940 Hoek van der  Rouwke 65jr 944 05.00 uur Zuidwolde
16-01-1940 18-01-1940 4 20-01-1940 Kist Grietje wed.van 84jr 945 10.30 uur Avereest
x       Niks Bonne  
18-01-1940 18-01-1940 5 22-01-1940 Wunnink Albertus   80jr 946 02.00 uur Avereest
18-01-1940 19-01-1940 6 23-01-1940 Dijk van Johan Frederik 85jr   531   23.00 uur Avereest            
18-01-1940 20-01-1940 7 23-01-1940 Schreur Harm 85jr 947 20.30 uur Avereest
20-01-1940 22-01-1940 8 24-01-1940 Steenhuis Bougiena wed.van 46jr   726   13.30 uur Avereest
x       Steenhuis Jans  
22-01-1940 24-01-1940 9 25-01-1940 Seinen  Hendrik 79jr 948 14.30 uur Avereest
22-01-1940 25-01-1940 11 26-01-1940 Graaf van der Gerrit Hendrik 36jr   79   09.15 uur Zwolle/Avereest  
27-01-1940 29-01-1940 13 31-01-1940 Kist Jentje e.v. 72jr   727   02.00 uur Avereest
x       Poolman  Jan  
28-01-1940 30-01-1940 15 01-02-1940 Kuipers Roelof 82jr   241   02.00 uur Avereest
02-02-1940 05-02-1940 17 07-02-1940 Logtenberg Berend 7wk 949 23.30 uur Avereest
03-02-1940 05-03-1940 38 07-02-1940 Boer de Dieuwke e.v. 45jr   729   06.00 uur Hoogeveen/Aver.
x       Broersma Wigle  
06-02-1940 09-02-1940 11 09-02-1940 Tuin Grietje e.v. 65jr   730   10.30 uur Zwolle/Zuidwolde
x       Meijer Johannes    
06-02-1940 07-02-1940 18 10-02-1940 Start Hendrikje e.v. 76jr 950 03.30 uur Avereest
x       Oosterhuis Klaas  
10-02-1940 12-02-1940 20 14-02-1940 Doornbusch Berend 83jr   732   01.00 uur Avereest
11-02-1940 13-02-1940 23 15-02-1940 Swankhuisen Wilhelm Gerardus 87jr 193 20.00 uur Avereest
13-02-1940 15-02-1940 24 17-02-1940 Arends Hilligjen wed.van 87jr   733   18.30 uur  Avereest
x       Veldman  Jan  
14-02-1940 15-02-1940 25 19-02-1940 Koster Hendrika e.v. 67jr 951 12.30 uur Avereest
x       Koster Albert  
24-02-1940 26-02-1940 29 28-02-1940 Muis Roelof 70jr   481   03.30 uur Avereest
25-02-1940 27-02-1940 31 01-03-1940 Spijker van Grietje e.v. 58jr   734   20.00 uur Avereest
x       Mulder Hendrik  
26-02-1940 28-02-1940 32 02-03-1940 Drogt Willempje 36jr   735   14.00 uur Avereest
x       Meesters Zander  
29-02-1940 01-03-1940 34 04-03-1940 Thijssen Hendrik 89jr 952 06.00 uur Avereest
11-03-1940 12-03-1940 17 15-03-1940 Wesselink Gerrit Jan 80jr 953 15.30 uur Zuidwolde
23-03-1940 29-03-1940 43 27-03-1940 Boer de Hendrik 78jr   186   02.30 uur Zwolle/Avereest
26-03-1940 28-03-1940 41 30-03-1940 Pouwels Roelof 57jr 954 12.30 uur Avereest
31-03-1940 02-04-1940 46 04-04-1940 Vogelzang Zwaantje Jentina 1jr+4mnd 919 19.30 uur  Zwolle/Avereest
31-03-1940 02-04-1940 45 05-04-1940 Schottert Geertje wed.van 94jr 955 22.00 uur Avereest
x       Tellegen  Derk Jan  
07-04-1940 10-04-1940 48 07-04-1940 Keuken Berend 9mnd 939 14.30 uur  Zwolle/Avereest
09-04-1940 10-04-1940 47 13-04-1940 Kok Gezina e.v. 83jr 956 09.00 uur Avereest           
x       Hulleman  Albert,eerder weduwe van Jan Barneveld  
16-04-1940 16-04-1940 49 19-04-1940 Vries de Jetske wed.van 74jr   529   05.00 uur Avereest
x       Groot de Willem  
23-04-1940 23-04-1940 50 27-04-1940 Lijst Hendrika e.v.  67jr   737   02.00 uur Avereest
x       Bunskoeken  Jan      
28-04-1940 01-05-1940 52 03-05-1940 Kuijer Bart 83jr   373   17.30 uur Avereest
02-05-1940 03-05-1940 53 07-05-1940 Visscher Hilligje 18jr 957 18.30 uur Avereest
03-05-1940 06-05-1940 54 08-05-1940 Vecht van der Roelof 84jr   470   18.30 uur Avereest
12-05-1940 14-05-1940 57 16-04-1940 Eerkes Sievert 83jr   739   19.00 uur Avereest
14-05-1940 15-05-1940 58 16-05-1940 Wobben Lubbigje wed.van 82jr 958 12.00 uur  Avereest
x       Hofsink Jan  
20-05-1940 21-05-1940 45 21-05-1940 Sloots  Wolter en l.l.k.(m) 959 11.30 uur Ommen
x       Boer de Luitje  
13-06-1940 14-06-1940 30 17-06-1940 Kuiper  Johannes Hendrik 2dgn 959 23.30 uur Zuidwolde
30-06-1940 01-07-1940 70 04-07-1940 Horst van der Klaasje e.v. 75jr   741   19.00 uur Avereest
x       Smit Harm  
01-07-1940 05-07-1940 74 05-07-1940 Loff Petronella Hendrika e.v. 75jr   743   18.30 uur  Zwolle/Avereest
x       Klomp Derk  
08-07-1940 09-07-1940 77 12-07-1940 Wielink Willem 67jr   745   12.30 uur Avereest
14-07-1940 15-07-1940 79 19-07-1940 Bijker Hendrikje 81jr   747   18.00 uur Avereest
18-07-1940 31-07-1940 84 23-07-1940 Kruithof Jacob 73jr   577   21.00 uur Hoogeveen/Aver.
21-07-1940 23-07-1940 81 26-07-1940 Bakker  Maria wed.van 74jr 960 16.00 uur Avereest
x       Reurink Tijme  
23-07-1940 26-07-1940 82 27-07-1940 Schokker Catharina e.v. 75jr 961 10.00 uur  Zwolle/Avereest
x       Bakker  Barteld  
27-07-1940 29-07-1940 83 31-07-1940 Oosterveen Harmpje wed.van 84jr   426   02.00 uur Avereest
x       Putter Hendrik   
30-07-1940 01-08-1940 85 03-08-1940 Vinke Frederik Willem Gottlieb 73jr 640   16.30 uur Avereest
31-07-1940 05-08-1940 86 05-08-1940 Spijker Jan 68jr 962 22.15 uur  Zwolle/Avereest
12-08-1940 13-08-1940 87 12-08-1940 Snoeier Roelof 1jr+9mnd 959 10.00 uur Avereest
16-08-1940 21-08-1940 89 21-08-1940 Timmer Johanna Hendrika e.v. 32jr   748   23.15 uur Zwolle/Avereest
x       Wierbos  Klaas   
    overbrenging van Algemeen graf Nr. 915 naar 2e klas nr. 750 (zie volgende regel)
n.v.t. n.v.t. 22-08-1940 Otter Aaltje e.v. n.v.t.   750   n.v.t.
x       Timmer Johannes      
22-08-1940 28-08-1940 90 26-08-1940 Schipper Harmpje wed.van 84jr 72jr   754   12.30 uur  Zwolle/Avereest
26-09-1940 02-10-1940 97 01-10-1940 Oever ten  Roelofje wed.van 77jr   713   16.30 uur  Zwolle/Avereest
x       Brinkman  Klaas  
27-09-1940 30-09-1940 96 02-10-1940 Zwiers Femmigje wed.van 83jr 963 19.00 uur Avereest
x       Hooijer Meeuwes      
04-10-1940 04-10-1940 98 05-10-1940 Hartman Coendert en l.l.k.(?) 915 02.00 uur Avereest
x       Housselt van Hendrikje  
07-10-1940 08-10-1940 101 10-10-1940 Everts Abel 80jr 964 03.00 uur Avereest
07-10-1940 09-10-1940 102 11-10-1940 Menzo Wilhelmina 76jr 965 17.00 uur Avereest
12-10-1940 12-10-1940 104 14-10-1940 Kuipers Aaldert en l.l.k.(?) 915 04.00 uur Avereest
x       Groters Hendrika Hermina
13-10-1940 14-10-1940 105 17-10-1940 Luining  Jan  77jr   756   11.00 uur Avereest
14-10-1940 16-10-1940 106 18-10-1940 Veldhuis  Gerrit 76jr   12   15.00 uur Avereest
14-10-1940 16-10-1940 107 19-10-1940 Logtenberg Gerrit 77jr   580   22.00 uur Avereest
17-10-1940 19-10-1940 80 22-10-1940 Grutter Berend 80jr 966 23.00 uur Ommen
25-10-1940 26-10-1940 36 29-10-1940 Koopman Aaltjen wed.van 76jr   610   10.30 uur Zuidwolde
x       Boesenkool Jan  
29-10-1940 29-10-1940 109 31-10-1940 Slagter Klaas en l.l.k.(?) 915 03.00 uur Avereest
x       Gort Catrina  
30-10-1940 01-11-1940 110 04-11-1940 Beek van Lubbigje e.v. 66jr 967 19.00 uur Avereest
x       Keuken Berend  
31-10-1940 01-11-1940 85 04-11-1940 Kosters Teunis Martinus 1jr 968 09.00 uur Ommen
07-11-1940 09-11-1940 112 12-11-1940 Krikke  Trijntje wed.van 76jr   348   22.00 uur Avereest
x       Bakker  Johannes    
17-11-1940 19-11-1940 114 20-11-1940 Visser Pieter 81jr   758   15.00 uur Avereest
20-11-1940 21-11-1940 115 25-11-1940 Berends  Martha e.v. 60jr   759   02.00 uur Avereest
x       Schotkamp Johannes  
21-11-1940 22-11-1940 116 26-11-1940 Vogelzang Jentje e.v. 75jr   761   12.00 uur Avereest
x       Zantingh Hendrik  
09-12-1940 09-12-1940 117 11-12-1940 Pieron Evelina 1mnd   763   02.30 uur Avereest
09-12-1940 11-12-1940 118 13-12-1940 Schotkamp Johannes 65jr   760   22.00 uur Avereest
17-12-1940 20-12-1940 122 21-12-1940 Timmer Everdina wed.van 66jr 969 00.30 uur  Zwolle/Avereest
x       Michel Lambertus  
17-12-1940 19-12-1940 119 23-12-1940 Dekker Zwaantje e.v. 74jr 970 23.00 uur Avereest
x       Spijkerman  Koob      
20-12-1940 21-12-1940 123 24-12-1940 Veldhuizen Hendrik 59jr   764   02.30 uur Avereest
22-12-1940 23-12-1940 124 24-12-1940 Snoeijer  Jan 17mnd 971 15.00 uur Avereest
22-12-1940 24-12-1940 125 27-12-1940 Kleinmeijer Fennigje wed.van 78jr   271   17.30 uur Avereest
x       Vogelzang Hendrik  
23-12-1940 24-12-1940 126 27-12-1940 Schippers Klasina wed.van 81jr 972 04.00 uur Avereest            
x       Snoijer  Peter  
25-12-1940 27-12-1940 128 28-12-1940 Hulsebosch Barteld en l.l.k.(?) 968 23.00 uur Avereest
x       Takken Gerritdina Jantina
27-12-1940 28-12-1940 129 30-12-1940 Pol  Gerrit 77jr   139   10.00 uur Avereest
25-12-1940 30-12-1940 130 30-12-1940 Haasjes Harm  62jr 973 05.30 uur Zwolle/Avereest
03-01-1941 03-01-1941 1 07-01-1941 Melissen Roelofje wed.van 80jr   108   01.00 uur Avereest
x       Kooij Lambertus  
02-01-1941 04-01-1941 2 07-01-1941 Haveman  Janna e.v. 72jr   765   21.00 uur Avereest
x       Goor van  Jan  
06-01-1941 09-01-1941 3 10-01-1941 Beek van der Jan 68jr 974 13.30 uur Zwolle/Avereest
15-01-1941 17-01-1941 5 18-01-1941 Boessenkool Johan en l.l.k. (?) 915 21.00 uur Zuidwolde
x       Huisjes  Antje  
15-01-1941 17-01-1941 6 18-01-1941 Boessenkool Johan en l.l.k.(?) 915 21.15 uur Zuidwolde
x       Huisjes  Antje  
19-01-1941 20-01-1941 5 19-01-1941 Strijker Trientje wed.van 82jr 975 10.00 uur Avereest
x       Schokker Hendrik  
24-01-1941 30-01-1941 10 29-01-1941 Timmerman Annigje e.v. 49jr   768   19.00 uur Zwolle/Avereest
x       Kraal Jan  
27-01-1941 28-01-1941 7 31-01-1941 Bakker  Jantje wed.van 93jr 15 10.30 uur Avereest
x       Hoogeveen Arend  
28-01-1941 30-01-1941 8 31-01-1941 Goor van  Jan wed.nr. van 79jr   766   19.30 uur Avereest
x       Haveman  Janna    
28-01-1941 30-01-1941 9 01-02-1941 Petter Hilligje wed.van 78jr   770   19.00 uur Avereest
x       Haasjes Roelof   
09-02-1941 11-02-1941 14 12-02-1941 Smit Roelofje wed.van 84jr   225   11.30 uur Avereest
x       Pol  Johannes  
11-02-1941 13-02-1941 15 15-02-1941 Linde  Lefert 75jr   771   23.00 uur Avereest
19-02-1941 20-02-1941 17 22-02-1941 Dunnink Harm  65jr   774   11.00 uur Avereest
20-02-1941 22-02-1941 18 25-02-1941 Haan de Aaltje   76jr   773   22.30 uur Avereest
25-02-1941 27-02-1941 23 28-02-1941 Timmer Johannes 72jr   752   02.30 uur  Zwolle/Avereest 
25-02-1941 26-02-1941 16 01-03-1941 Mink Jannes 81jr   776   05.15 uur Zuidwolde
25-02-1941 26-02-1941 21 01-03-1941 Baas  Albert 36jr   778   13.30 uur Avereest
02-03-1941 04-03-1941 35 06-03-1941 Nijhuis Gerritdina wed.van 78jr 139   Haren
x       Graaf van der Meine  
02-03-1941 04-03-1941 26 07-03-1941 Zantingh Hendrik 77jr   762   21.00 uur Avereest           
05-03-1941 10-03-1941 29 10-03-1941 Kleis Martha   8jr 976 21.00 uur  Zwolle/Avereest
07-03-1941 08-03-1941 28 11-03-1941 Dijsselhof Albertha 7jr 977 03.00 uur Avereest
22-03-1941 26-03-1941 32 27-03-1941 Vonk Hendrik 74jr 978 14.00 uur Zwolle/Avereest
27-03-1941 28-03-1941 33 31-03-1941 Kamerman  Willem 70jr   779   07.00 uur Avereest
06-04-1941 07-04-1941 35 08-04-1941 Veurink Albert Willem en l.l.k. (?) 979 05.00 uur Avereest
x       Zomer Lena  
05-04-1941 09-04-1941 36 08-04-1941 Zwiers Hillegonda wed.van 77 jr 98 03.15 uur Avereest
x       Kuiper Hendrik  
04-04-1941 05-04-1941 19 09-04-1941 Meester Jannes 10mnd 979 18.00 uur Zuidwolde
17-04-1941 18-04-1941 37 19-04-1941 Ballast Jan en l.l.k.(?) 979 10.30 uur Avereest
x       Reurink Grietje  
17-04-1941 18-04-1941 22 22-04-1941 Hendriks  Roelofje wed.van 92jr   767   15.00 uur Zuidwolde
x       Maat Harm  
23-04-1941 28-04-1941 40 26-04-1941 Klomp  Gerrit  Jan 67jr   682   15.00 uur Hengelo/Avereest
23-04-1941 24-04-1941 39 28-04-1941 Rooseboom Wouterdina 68jr   388   14.00 uur Avereest
26-04-1941 30-04-1941 41 30-04-1941 Witten Arendina wed.van 79jr   592   01.00 uur Zwolle/Avereest
x       Zielman Willem  
05-05-1941 06-05-1941 43 09-05-1941 Mol Koob 84jr 55 05.30 uur Avereest
12-05-1941 16-05-1941 47 16-05-1941 Gritter Trijntje e.v. 35jr 980 03.30 uur Zwolle/Avereest
x       Witpeerd Hendrik  
14-05-1941 15-05-1941 46 16-05-1941 Vos Henderika e.v. 66jr 195 06.30 uur  Avereest
x       Oldenziel Pieter  
19-05-1941 20-05-1941 48 23-05-1941 Bruins Hendrikje wed.van 82jr   174   11.30 uur Avereest
x       Ribberink Gerrit Jan, eerder weduwe van Geert Brink  
22-05-1941 24-05-1941 50 26-05-1941 Kist Margje e.v. 80jr   781   06.00 uur Avereest
x       Wever Douwe  
22-05-1941 24-05-1941 49 27-05-1941 Vogel de Hendrik 81jr   573   13.00 uur Avereest
27-05-1941 28-05-1941 51 29-05-1941 Nieuwenhuis Dirk en l.l.k.(?) 979 14.30 uur Avereest
x       Wunnink Maria  
30-05-1941 31-05-1941 52 03-06-1941 Vries de Marijtje wed.van 81jr   627   04.00 uur Avereest           
x       Ridderikhof Klaas    
          783    
05-06-1941 06-06-1941 55 09-06-1941 Botter Annigje e.v. 75jr   785   11.00 uur Avereest
x       Kuipers Gerhardus, eerder weduwe van Roelof Kreuzen  
10-06-1941 11-06-1941 56 13-06-1941 Koster Hendrika  11wk 981 06.00 uur Avereest           
13-06-1941 14-06-1941 57 17-06-1941 Veltstra Albert 91jr 982 14.30 uur Avereest
15-06-1941 16-06-1941 30 19-06-1941 Wassens Margje wed.van 80jr   413   20.30 uur Zuidwolde
x       Bouman Roelof  
18-06-1941 20-06-1941 58 21-06-1941 Zomer Eltje (m) 1jr 983 10.30 uur Hoogeveen/Aver
23-06-1941 24-06-1941 59 27-06-1941 Vogelzang Jan 81jr   300   17.00 uur Avereest
24-06-1941 26-06-1941 60 27-06-1941 Hulst van der Willem 67jr   699   03.00 uur  Avereest
02-07-1941 03-07-1941 31 05-07-1941 Belt van de Geert Albert 4dg 983 09.00 uur Zuidwolde
11-07-1941 16-07-1941 65 15-07-1941 Hiemstra Pier 67jr   666   19.00 uur Zwolle/Avereest
11-07-1941 12-07-1941 61 15-07-1941 Tiel Dieuwertje wed.van 79jr 984 05.00 uur  Avereest
x       Wel van der Johannes  
17-07-1941 18-07-1941 47 21-07-1941 Visbeek Saeske wed.van 64jr 187 03.00 uur Hardenberg
x       Dijk van  Jelle  
18-07-1941 19-07-1941 66 22-07-1941 Drost Jentje e.v. 70jr   787   13.00 uur Avereest
x       Nijmeijer Hendrika   
19-07-1941 21-07-1941 67 24-07-1941 Hulst van der Hendrik  21jr 986 21.00 uur Avereest
19-07-1941 24-07-1941 68 24-07-1941 Velde van der Andries 1jr+4mnd 985 05.30 uur  Zwolle/Avereest
22-07-1941 26-07-1941 69 26-07-1941 Naber Ebelina 2mnd 985 06.30 uur Zwolle/Avereest
16-08-1941 18-08-1941 72 20-08-1941 Pot Gradus 39 jr 987 04.00 uur Avereest
25-08-1941 26-08-1941 73 29-08-1941 Veeningen  Albert 25jr 988 21.30 uur Avereest
02-09-1941 03-09-1941 74 06-09-1941 Smid Magrietha Pieternella wed.v. 64jr 989 22.00 uur Avereest
x       Beek van der Jan  
01-09-1941 02-09-1941 38 06-09-1941 Bakhuis Geesje wed.van 83jr     519   17.00 uur Zuidwolde
x       Benjamins Jan  
05-09-1941 06-09-1941 75 08-09-1941 Beute  Jan 84jr   789   10.00 uur Avereest
    19-09-1941 Zijlstra Egbert 27jr 197  
20-09-1941 22-09-1941 76 25-09-1941 Bruin de Hidde 73jr 990 23.00 uur Avereest
07-10-1941 10-10-1941 45 11-10-1941 Klooster Harmina 6mnd 991 09.00 uur Zwolle/Zuidwolde
12-10-1941 13-10-1941 80 16-10-1941 Boesenkool Arend 82jr   790   00.30 uur Avereest
19-10-1941 21-10-1941 81 23-10-1941 Lubberts Margje wed.van 80jr   701   09.00 uur Avereest
x       Steen  Hendrik      
27-10-1941 28-10-1941 82 31-10-1941 Berends Hilligje wed.van  69jr   531   22.00 uur Avereest
x       Jonker Werner      
28-10-1941 04-11-1941 85 01-11-1941 Michel Arend 5wk 991 23.00 uur Zwolle/Avereest
13-11-1941 14-11-1941 50 17-11-1941 Egten van  Johan Gerard 67jr   792   10.00 uur Zuidwolde
14-11-1941 15-11-1941 86 18-11-1941 Hartholt Bastiaan 70jr   794   11.00 uur Avereest          
14-11-1941 15-11-1941 116 19-11-1941 Jansen Roelofje wed.van 70jr 992 11.30 uur Oldebroek
x       Bruinenberg  Egbert  
18-11-1941 18-11-1941 89 20-11-1941 Harten van  Jan en l.l.k.(?) 994 11.30 uur Avereest
x       Bol Geertje Ariena Adriana
15-11-1941 18-11-1941 88 20-11-1941 Tiegelaar Hendrika  10jr 993 17.00 uur Avereest
18-11-1941 20-11-1941 91 22-11-1941 Hazelhorst Derk 91jr   795   13.30 uur Avereest
26-12-1941 30-12-1941 95 31-12-1941 Ekkelkamp Hendrikje e.v. 77jr   796   20.30 uur Zwolle/Avereest
x       Buisman Hendrik  
03-01-1942 06-01-1942 1 07-01-1942 Grutter Willem 77jr   536   00.15 uur Zwolle/Avereest
04-01-1942 08-01-1942 2 09-01-1942 Meerman Elisabeth 18jr   799   10.45 uur Zwolle/Avereest
21-01-1942 23-01-1942 4 24-01-1942 Rolleman  Truidje e.v. 81jr 995 18.00 uur Avereest
x       Pot Jacobus  
25-01-1942 26-01-1942 3 29-01-1942 Boverhof Aaltje wed.van 77jr 996 06.00 uur Zuidwolde
x       Overweg Derk, eerder weduwe van Roelof Timpman  
29-01-1942 31-01-1942 6 03-02-1942 Poortman  Albert 79jr 997 15.00 uur  Avereest
04-02-1942 06-02-1942 9 09-02-1942 Pruim Anton Hendrik 87jr 188 21.00 uur Avereest
08-02-1942 09-02-1942 10 12-02-1942 Dorgelo  Wilhelmina e.v. 65jr   800   07.00 uur Avereest
x       Gort Hendrik  
07-02-1942 09-02-1942 6 12-02-1942 Hoekstra Rinske 63jr 200 21.00 uur Zuidwolde
x       Pape  Georg Lodewijk  
16-02-1942 19-02-1942 14 20-02-1942 Tibben Geesje wed.van 64jr 998 06.00 uur Zwolle/Avereest
x       Wemmenhove Willem  
19-02-1942 20-02-1942 15 24-02-1942 Knol Lubbert 85jr   802   16.00 uur Avereest
27-02-1942 28-02-1942 16 03-03-1942 Timmer Hermina wed.van 84jr   305   13.30 uur Avereest
x       Graven de Hermannus  
02-03-1942 05-03-1942 18 05-03-1942 Lutterop Pietertje wed.van 68jr 999 09.00 uur  Zwolle/Avereest
x       Veen van der Johannes  
04-03-1942 13-03-1942 23 09-03-1942 Kuipers Hendrikus 3mnd 1000 12.05 uur Zwolle/Avereest
05-03-1942 06-03-1942 19 10-03-1942 Zweers Willem Hendrik 84jr   804   15.00 uur Avereest
09-03-1942 10-03-1942 21 13-03-1942 Bakker Barteld 76jr 1001 09.30 uur Avereest          
10-03-1942 10-03-1942 22 14-03-1942 Rook Margje  73jr 1002 08.30 uur Avereest
14-03-1942 16-03-1942 25 18-03-1942 Koster Geert Edo 59jr 142 01.30 uur Avereest
17-03-1942 18-03-1942 26 19-03-1942 Zuidema  Hendrik en  l.l.k.(?) 1000 05.30 uur  Avereest
x       Kleer de Gerritje Catharina
22-03-1942 23-03-1942 28 26-03-1942 Katsma Antje 67jr   805   04.30 uur Avereest           
23-03-1942 26-03-1942 29   Heite Jentje 42jr ? 02.00 uur Zwolle/Avereest
22-03-1942 23-03-1942 13 27-03-1942 Nijboer Egbertien 74jr 1003 23.00 uur Zuidwolde
30-03-1942 02-04-1942 31 04-04-1942 Wever Douwe 79jr   782   22.00 uur Zwolle/Avereest
30-03-1942   31-03-1942 30 04-04-1942 Westerhuis Niesje e.v. 79jr   807   14.00 uur Avereest
x       Nijhuis Berend  
06-04-1942 08-04-1942 32 10-04-1942 Seine Klaasje e.v. 74jr 1004 06.00 uur Avereest
x       Kuipers Gerrit Jan  
12-04-1942 13-04-1942 34 16-04-1942 Winters Arend 84jr   812   21.00 uur Ommen
12-04-1942 20-04-1942 35 16-04-1942 Bakker Barthus Jans 50jr   809   02.30 uur Hoogeveen/Aver.
13-04-1942 15-04-1942 33 18-04-1942 Lange de Wilhelmina e.v. 46jr   810   00.30 uur Avereest
x       Balt Jurk  
19-04-1942 21-04-1942 36 19-04-1942 Woude van de Anton Hendrik 3mnd   814   16.00 uur Avereest
21-04-1942 24-04-1942 37 25-04-1942 Veldman  Hendrik Jan 64jr   815   17.30 uur Zwolle/Avereest
30-04-1942 02-05-1942 38 04-05-1942 Eggink Jannes 71jr   817   21.00 uur Avereest
07-05-1942 08-05-1942 42 09-05-1942 Bokxem Jan en l.l.k.(?) 994 17.00 uur Avereest
x       Waning Roelofje    
06-05-1942 23-05-1942 18 11-05-1942 Coers Klaas  27jr   819     Hoogeveen/Z.wolde
16-05-1942 21-05-1942 45 20-05-1942 Wessels  Jan 72jr   821   09.45 uur  Zwolle/Avereest
03-06-1942 04-06-1942 19 06-05-1942 Bakker Trijntje Margaretha 4jr 1005 12.00 uur Zuidwolde
05-06-1942 11-06-1942 50 10-06-1942 Otter  Jan 1jr+11mnd 1006 16.15 uur Zwolle/Avereest
06-06-1942 11-06-1942 51 10-06-1942 Krabbe Jacob  84jr   684   10.30 uur Zwolle/Avereest
14-06-1942 16-06-1942 53 18-05-1942 Kramer Johanna Egberdina Hendrika e.v.76jr   202 23.00 uur Avereest
x       Meijerink Willem  
22-06-1942 22-06-1942 54 24-06-1942 Diphoorn Jacob en l.l.k.(?) 1006 04.00 uur Avereest
x       Pasop Berndina  
10-07-1942 13-07-1942 58 14-07-1942 Balt Jantje 9jr   811   19.00 uur  Zwolle/Avereest
18-07-1942 25-07-1942 29 23-07-1942 Tibben Arend Gerard 1jr  1007 22.30 uur Hoogeveen/Z.wolde
    30-07-1942 Strijker Albert 23jr   823 Raemaar kliniek   Loosduinen
03-08-1942 05-08-1942 61 06-08-1942 Zweers Hendrikje wed.van 74jr   822   17.00 uur Avereest
x       Wessels Jan      
04-08-1942 07-08-1942 63 08-08-1942 Hartman Andries 78jr   824   11.15 uur Zwolle/Avereest
08-08-1942 12-08-1942 65 12-08-1942 Meijerink Alberdina 14jr   825   09.30 uur Zwolle/Avereest
09-08-1942 11-08-1942 64 13-08-1942 Kok Jacob 81jr 1008 17.00 uur Avereest
12-08-1942 13-08-1942 66 15-08-1942 Koops Egbertien 64jr   826   08.00 uur Avereest
06-09-1942 07-09-1942 67 09-09-1942 Haveman Roelofje wed.van 72jr 160 22.00 uur Avereest            
x       Baron Berend Jan  
10-09-1942 10-09-1942 69 14-09-1942 Dragt Wicher 77jr   828   05.30 uur Avereest
15-09-1942 16-09-1942 39 19-09-1942 Bakker Jakob 60jr 1009 13.00 uur Zuidwolde
24-09-1942 25-09-1942 72 28-09-1942 Wielink Dina 71jr 1010 04.30 uur Avereest
14-09-1942 15-09-1942 74 19-09-1942 Bosscher Aaltje e.v 68jr 204 13.00 uur Avereest
x       Oosting Hendrik  
26-09-1942 26-09-1942 78 28-09-1942 Dam van  Albert Roelof en l.l.k.(m) 1007 06.00 uur Avereest
x       Hoenderkien Geesje Marchine
23-09-1942 26-09-1942 75 28-09-1942 Huls Albert 86jr   829   16.00 uur Avereest
24-09-1942 26-09-1942 77 28-09-1942 Tijmes Albertje wed.van 81jr 1011 10.00 uur Avereest
x       Veen van  Boele  
05-11-1942 06-11-1942 80 05-11-1942 Egten van  Jan 75jr 1012 05.00 uur Avereest
11-11-1942 16-11-1942 85 16-11-1942 Terol Pieter Hendrik 75jr   831   04.00 uur Zwolle/Avereest
16-11-1942 16-11-1942 84 20-11-1942 Jonker Hendrika wed.van 80jr   833   06.00 uur Avereest
x       Eek van Hendrik  
17-11-1942 18-11-1942 86 21-11-1942 Oldenhof Johanna wed.van 77jr   834   00.30 uur Avereest
x       Willemse  Pieter    
19-11-1942 20-11-1942 87 23-11-1942 Rooijen van Margje wed.van 75jr   753   06.30 uur Avereest
x       Timmer Johannes  
21-11-1942 23-11-1942 88 24-11-1942 Smit Dirk 7jr 1013 11.00 uur Avereest
23-11-1942 25-11-1942 89 27-11-1942 Nieuwenhuis Frederik 81jr 206 07.00 uur Avereest
27-11-1942 02-12-1942 93 01-12-1942 Dieckman Geesje   10mnd 1014 08.15 uur Zwolle/Avereest
01-12-1942 02-12-1942 91 05-12-1942 Westerhof Aleida Johanna 83jr 1015 06.00 uur Avereest
03-12-1942 04-12-1942 94 07-12-1942 Kremer Karst 78jr   836   09.30 uur Avereest
06-12-1942 08-12-1942 97 10-12-1942 Kleis Jan 45jr   837   11.00 uur Avereest
09-12-1942 10-12-1942 98 12-12-1942 Nijhuis Jentje e.v. 70jr 207 17.30 uur Avereest
x       Reijne Huibert  
13-12-1942 15-12-1942 99 17-12-1942 Pouwels Trijntje wed.van  93jr 1016 04.00 uur Avereest
x       Nijman Marcus  
22-12-1942 23-12-1942 100 28-12-1942 Baas Albertje e.v. 76jr   839   22.00 uur Avereest            
x       Stegeman Mannes  
28-12-1942 29-12-1942 49 02-01-1943 Klooster Jan 35jr 1017 18.30 uur Zuidwolde
28-12-1942 04-01-1943 2 02-01-1943 Kooij Jan 81jr   438   17.30 uur Zwolle/Avereest
10-01-1943 12-01-1943 3 10-01-1943 Diphoorn  Jan 80jr   841   02.00 uur Avereest
11-01-1943 13-01-1943 4 15-01-1943 Drogt Gerritdina wed.van 83jr 1018 13.00 uur Avereest            
x       Jonge de Frederik, eerder weduwe van Hermannus Kieft  
16-01-1943 20-01-1943 5 21-01-1943 Lange de Roelof  55jr   843   16.30 uur  A-Hardenberg/Aver.
21-01-1943 22-01-1943 7 23-01-1943 Drenth Hendrik en l.l.k.(?)   845   03.00 uur Avereest
x       Stoel Wilhelmina  
23-01-1943 25-01-1943 8 28-01-1943 Kampherbeek Hilligje wed.van 86jr   552   22.45 uur Avereest
x       Dijk van  Johan Frederik  
28-01-1943 29-01-1943 10 01-02-1943 Hofsteede Lamberdina wed.van 83jr   346   01.00 uur Avereest
x       Geertman  Jannes  
04-02-1943 06-02-1943 13 08-02-1943 Bos  Margje wed.van 84jr 1019 18.00 uur Avereest
x       Schulert Jan  
05-02-1943 06-02-1943 14 09-02-1943 Derks Fredrik 69jr   846   09.00 uur Avereest
08-02-1943 10-02-1943 15 12-02-1943 Hoekman Rutger 75jr 1020 09.45 uur Avereest
24-02-1943 26-02-1943 39 01-03-1943 Zomer Hendrikje 32jr   385   ? Harderwijk
13-03-1943 17-03-1943 22 17-03-1943 Buddenberg Alberta Hendrika e.v. 58jr   847   14.30 uur Zwolle/Avereest
x       Heerschap Willem  
17-03-1943 18-03-1943 23 22-03-1943 Netel Jentje   2jr 1021 17.15 uur Avereest
23-03-1943 27-03-1943 19 24-03-1943 Kroon Aaltje   39jr   849   22.00 uur  Zwolle/Zuidwolde
25-03-1943 26-03-1943 24 29-03-1943 Lange de Immelina wed.van 68jr   614   13.50 uur Avereest
x       Gort Jan  
25-03-1943 29-03-1943 25 30-03-1943 Pater Albert 30jr   850   15.00 uur Zwolle/Avereest
28-03-1943 02-04-1943 26 02-04-1943 Groen  Peter 26jr 1022 17.30 uur Zwolle/Avereest
12-04-1943 19-04-1943 28 17-04-1943 Wierbos Gerrit  76jr   851   23.45 uur Zwolle/Avereest
26-04-1943 27-04-1943 22 30-04-1943 Snijder Lambert 74jr 1024 07.00 uur Zuidwolde
28-04-1943 30-04-1943 31 03-05-1943 IJmker Hendrik 65jr   853   18.30 uur Avereest
07-05-1943 08-05-1943 24 12-05-1943 Klunder Albert 79jr   715   13.30 uur  Zuidwolde
08-05-1943 10-05-1943 32 13-05-1943 Nijboer Jan 89jr   855   19.10 uur Avereest
09-05-1943 11-05-1943 33 13-05-1943 Ballast Asse 78jr   857   06.15 uur Avereest
13-05-1943 14-05-1943 35 17-05-1943 Ringeling Gesiena Catharina 6mnd   859   10.45 uur Avereest
20-05-1943 21-05-1943 36 25-05-1943 Weide van der Gesina wed.van 73jr   452   09.15 uur Avereest
x       Smit Roelof       
27-05-1943 28-05-1943 38 31-05-1943 Hendriks Hendrik 86jr   860   00.30 uur Avereest
08-06-1943 10-06-1943 42 11-06-1943 Kriekjes Jan en l.l.k.(?) 1025 19.30 uur Avereest
x       Hoekman  Willemina  
13-07-1943 13-07-1943 49 17-07-1943 Olijve  Jan 69jr   862   08.30 uur Avereest
17-07-1943 19-07-1943 50 21-07-1943 Holma Albertha e.v. 73jr 1026 14.30 uur Avereest           
x       Boessenkool Jacob    
27-07-1943 30-07-1943 51 31-07-1943 Tieks  Jan 48jr   864   20.20 uur Zwolle/Avereest
01-08-1943 03-08-1943 52 05-08-1943 Hurdelbrink Folkert 66jr   866   11.30 uur Avereest
15-08-1943 17-08-1943 54 19-08-1943 Bouwman  Jan 71jr 12 03.10 uur Avereest
15-08-1943 18-08-1943 38 19-08-1943 Lennips Hendrik Jan 15jr   867   14.00 uur Zwolle/Zuidwolde
15-08-1943 18-08-1943 55 20-08-1943 Haar ter Gerrit Jan 46jr 210 22.45 uur  Zwolle/Avereest
31-08-1943 03-09-1943 66 03-09-1943 Tibben  Arend 57jr   869   09.10 uur  Zwolle/Avereest
30-08-1943 01-09-1943 64 03-09-1943 Kosters Willem 59jr   871   07.10 uur Avereest
16-09-1943 27-09-1943 70 20-09-1943 Kamphof Gerrit 67jr   873   05.00 uur Hoogeveen/Aver.
17-09-1943 18-09-1943 75   Paping Hendrikus Harmannus en l.l.k. (?) ?   01.10 uur Avereest
x       Hendriks Bernardina Geziena
16-10-1943 18-10-1943 76 20-10-1943 Pot Johannes 86jr 1027 12.30 uur Avereest
17-10-1943 21-10-1943 78 22-10-1943 Scholten Margje   62jr   877   19.00 uur Zwolle/Avereest
06-11-1943 08-11-1943 174 10-11-1943 Kruithof Geesje e.v. 71jr   880   04.15 uur Hardenberg
x       Koudijs  Antonie  
06-11-1943 08-11-1943 80 11-11-1943 Pol Jacob 48jr   878   13.10 uur Avereest
09-11-1943 11-11-1943 81 12-11-1943 Buisman  Hendrik 78jr   797   01.10 uur Avereest
09-11-1943 11-11-1943 82 12-11-1943 Swanenburg  Francois Guillaume 5jr 213 11.15 uur Avereest
x       de Veije (Fransje)  
21-11-1943 22-11-1943 52 23-11-1943 Bouwman  Johannes en l.l.k.(?) 1028 05.00 uur Zuidwolde
x       Linde  Aaltje  
26-11-1943 28-12-1943 90 30-11-1943 Grutter Geert 40jr   882   07.00 uur Staphorst/Aver.
28-11-1943 30-11-1943 85 02-12-1943 Bijker Grietje e.v. 25jr   883   11.30 uuir Avereest
x       Vermeulen Peter  
28-11-1943 30-11-1943 86 03-12-1943 Rink Catrina wed.van  77jr   884   19.50 uur Avereest
x       Spijker van  Hendrik  
02-12-1943 06-12-1943 88 03-12-1943 Bakker  Derk 37jr   885   14.00 uur Zwolle/Avereest
07-12-1943 08-12-1943 105 11-12-1943 Kleine  Albert 62jr   888   22.00 uur Ommen
08-12-1943 08-12-1943 89 11-12-1943 Burbach Johanna Hendrieka e.v. 67jr   886   07.30 uur Avereest
x       Bosch Aaltje        
08-12-1943 09-12-1943 61 13-12-1943 Podt Jannes 76jr   890   02.30 uur Zuidwolde
10-12-1943 20-12-1943 93 14-12-1943 Knol  Jan 61jr   445   04.30 uur Utrecht/Avereest
12-12-1943 13-12-1943 91 16-12-1943 Zwiers de Jonge Jan 83jr 121 11.00 uur Avereest
21-12-1943 22-12-1943 94 24-12-1943 Jans Hendrikje wed.van 79jr   892   07.10 uur Avereest
x       Goselink  Jan      
21-12-1943 22-12-1943 25 24-12-1943 Kooij Aaltje wed.van  80jr   894   ? Elburg
x       Mulder Gerrit  
22-12-1943 23-12-1943 96 27-12-1943 Zagers Hendrika e.v. 74jr   895   13.30 uur Avereest
x       Wieten Derk Jan  
25-12-1943 28-12-1943 97   Boer de Harm 61jr ? ? ? 14.30 uur Avereest
29-12-1943 30-12-1943 98 03-01-1944 Kuijers Hendrikje wed.van 79jr   652   08.20 uur Avereest
x       Vogelzang Klaas  
30-12-1943 08-01-1944 6 04-01-1944 Siks Jurrina e.v. 76jr   897   10.30 uur Zwolle/Avereest
x       Stukje  Pieter  
31-12-1943 03-01-1944 1 05-01-1944 Koning Geert 75jr   634   18.30 uur Avereest
01-01-1944 03-01-1944 2 06-01-1944 Wolf Harm 71jr   899   15.00 uur Zuidwolde
03-01-1944 07-01-1944 4 08-01-1944 Wolf Frederik 1jr+4mnd 1028 17.30 uur Zwolle/Avereest
05-01-1944 07-01-1944 5 10-01-1944 Benjamins Hendrikje e.v. 30jr   901   04.00 uur Zwolle/Avereest
x       Berkenpies Hendrik  
16-01-1944 20-01-1944 7 20-01-1944 Berkenpies Benjamin 6wk   901   07.00 uur Zwolle/Avereest
17-01-1944 21-01-1944 8 21-01-1944 Welmers Annetje 37jr 1029 23.00 uur Zwolle/Avereest
24-01-1944 26-01-1944 9 28-01-1944 Poeste Willem 4mnd 1030 11.40 uur Avereest
30-01-1944 31-01-1944 11 01-02-1944 Tuin Geert 81jr 1031 00.15 uur Avereest
29-01-1944 31-01-1944 11 02-02-1944 Kösters Franciscus 8mnd 1032 08.00 uur Ommen
28-01-1944 31-01-1944 10 02-02-1944 Siegers Derk 84jr   443   23.30 uur Avereest
29-01-1944 31-01-1944 17 03-02-1944 Danes Hindrik 90jr   239   08.30 uur Hardenberg
10-02-1944 11-02-1944 15 14-02-1944 Berg van den Aaltje wed.van  82jr   505   07.45 uur Avereest
x       Petter Hendrik  
13-02-1944 15-02-1944 16 17-02-1944 Draaijer Berend 81jr 1033 06.30 uur Avereest
17-02-1944 18-02-1944 18 21-02-1944 Bisschop Annechien wed.van 71jr 1034 06.50 uur Avereest
x       Martens  Marten  
20-02-1944 21-02-1944 19 24-02-1944 Rolleman Hendrika wed.van 87jr   641   11.30 uur Avereest
x       Vinke Frederik Willem Gottlieb, eerder weduwe van Geert Hoeve
21-02-1944 23-02-1944 20 25-02-1944 Siegers  Jan 52jr   903   19.10 uur Avereest
23-02-1944 24-02-1944 21   Fiktorie Vrouwchien 75jr ? ? ? 03.30 uur Avereest           
27-02-1944 28-02-1944 22 01-03-1944 Housselt van Willem 79jr   905   03.10 uur Avereest
29-02-1944 29-02-1944 24 03-03-1944 Hofman Jennigjen 71jr 1035 01.10 uur Avereest
29-02-1944 02-03-1944 25 04-03-1944 Keuken Berend  72jr 1036 04.15 uur Avereest
05-03-1944 09-03-1944 29 09-03-1944 Wunnink Albertus 30jr 1037 12.45 uur Kampen/Avereest
05-03-1944 09-03-1944 30 10-03-1944 Booij Grietje   2jr   907   03.00 uur Zwolle/Avereest 
06-03-1944 06-03-1944 26 10-03-1944 Bijker Derk 83jr   906   00.15 uur Avereest
05-03-1944 07-03-1944 27 10-03-1944 Brink Annigje wed.van 68jr   363   04.30 uur Avereest
x       Tibben  Harm  
07-03-1944 09-03-1944 28 11-03-1944 Koster Albert 76jr 1038 23.30 uur Avereest
11-03-1944 15-03-1944 33 15-03-1944 Groot de Klaas 4jr 1039 08.30 uur  Zwolle/Avereest
17-03-1944 20-03-1944 19 22-03-1944 Wanningen Annigje wed.van 83jr 1040 15.30 uur Zuidwolde
x       Akse Arend  
20-03-1944 10-05-1944 15 22-03-1944 Oostenbrink Elisabeth 38jr 25 23.30 uur Utrecht/Zweeloo
03-04-1944 14-04-1944 41 08-04-1944 Poel Arend 1jr   1041 23.15 uur  Zwolle/Avereest
05-04-1944 14-04-1944 42 08-04-1944 Wemmenhove Herman 37jr 1042 16.00 uur Zwolle/Avereest
05-04-1944 06-04-1944 38 11-04-1944 Schoenmaker Jan 50jr   908   13.45 uur Avereest
12-04-1944 13-04-1944 40 17-04-1944 Bakker  Hendrik 70jr   875   01.10 uur Avereest
14-04-1944 21-04-1944 23 18-04-1944 Klein  Niesje e.v. 55jr   910   geen tijd Hoogeveen/Z.wolde
x       Graaf van der Hendrikus     Avereest
17-04-1944 18-04-1944 44 21-04-1944 Bakker  Jan 73jr   914   15.15 uur Avereest
22-04-1944 24-04-1944 45 25-04-1944 Nijhuis Willem l.l.k.(?) 1043 04.10 uur Avereest
x       Kikkert Klaasje     Avereest
23-04-1944 24-04-1944 46 27-04-1944 Logtenberg Femmigje e.v. 82jr   916   06.45 uur Avereest
x       Houvast Jan     Avereest
24-04-1944 26-04-1944 25 27-04-1944 Nijeboer Jennigje wed.van 76jr   544   17.00 uur Zuidwolde
x       Hein Wicher  
24-04-1944 25-04-1944 48 28-04-1944 Franken  Derk 88jr 1044 08.30 uur Avereest
11-05-1944 12-05-1944 51 13-05-1944 Paulusma Kornelis 2dg 1045 20.00 uur Avereest
17-05-1944 17-05-1944 55 22-05-1944 Pot Jacobus 84jr 1046 05.30 uur Avereest
23-05-1944 23-05-1944 56 26-05-1944 Kroon Auguste Aimé 49jr 226 09.10 uur Avereest
27-04-1944 27-04-1944 57 31-05-1944 Krikke  Garradina Aukje e.v. 66jr   920   06.30 uur Avereest
x       Drenth Jan  
29-05-1944 05-06-1944 59 02-06-1944 Visscher Willemke 13mnd   922   13.30 uur Zwolle/Avereest
31-05-1944 01-06-1944 58 03-06-1944 Poolman Hilligje wed.van  78jr   852   09.30 uur Avereest
x       Wierbos Gerrit      
07-06-1944 08-06-1944 29 12-06-1944 Meijer Johannes 81jr   731   23.00 uur Zuidwolde
09-06-1944 15-06-1944 62 13-06-1944 Boerma Hermanna 56jr 1047 03.00 uur Avereest
23-06-1945 24-06-1944 296 27-06-1944 Snijders Willem 30jr   923   08.10 uur Almelo
27-06-1944 28-06-1944 65 01-07-1944 Nip Anna Maria Wilhelmina Margaretha 56jr x227 22.30 uur Avereest
x       Hoogeveen  Hendrik      
23-07-1944 25-07-1944 67 23-07-1944 Starke Harmke 15jr   925   13.30 uur Avereest
23-07-1944 28-07-1944 71 27-07-1944 Giessel van Marinus Geert 11mnd   928   13.00 uur  Zwolle/Avereest
25-07-1944 26-07-1944 69 28-07-1944 Oldenziel Pieter 70jr 217 09.30 uur Avereest
26-07-1944 28-07-1944 70 31-07-1944 Berg van de  Willemina e.v. 59jr   929   15.15 uur Avereest
x       Lubbers Jan  
03-08-1944 04-08-1944 76 07-08-1944 Kisteman Hendrika wed.van 70jr 209 07.15 uur Avereest
x       Bouman Jan Daniël  
18-08-1944 23-08-1944 79 23-08-1944 Dragt Arend 14jr   931   16.45 uur Zwolle/Avereest
20-08-1944 21-08-1944 78 25-08-1944 Meijer Grietje wed.van 89jr   932   15.45 uur Avereest
x       Jabben  Aike  
24-08-1944 26-08-1944 81 29-08-1944 Krikke  Jacob 69jr 1048 19.15 uur Avereest
12-09-1944 12-09-1944 84 14-09-1944 Poortman Hilbert 80jr   933   02.10 uur Avereest
12-09-1944 13-09-1944 85 16-09-1944 Haeringen van Aaltje wed.van 89jr 232 18.05 uur Avereest
x       Pot Jacob  
15-09-1944 16-09-1944 86 19-09-1944 Woude van der Klaasje 89jr   935   10.45 uur Avereest
16-09-1944 08-11-1944 111 19-09-1944 Vasse Albertus 6jr 1049 14.45 uur  Zwolle/Avereest
25-09-1944 26-09-1944 89 28-09-1944 Haeringen van Adriaan 26jr 239 21.30 uur Avereest
23-09-1944 25-09-1944 88 27-09-1944 Krikke  Roelof 54jr 249 05.10 uur Avereest
02-10-1944 02-10-1944 91 05-10-1944 Jonker Grietje e.v. 62jr   936   06.30 uur Avereest
x       Graaff de Gerrit Johannis  
03-10-1944 14-10-1944 95 07-10-1944 Putten van Johanna Grietje 3wk   937   10.00 uur Zwolle/Avereest
04-10-1944 14-10-1944 96 09-10-1944 Vogel de Annigje 7mnd   738   10.00 uur Zwolle/Avereest
16-10-1944 27-10-1944 102 15-10-1944 Bruins Johanna  15dg 1050 11.00 uur Zwolle/Avereest
20-10-1944 28-10-1944 105 24-10-1944 Hendriks Wolter 58jr   938   02.30 uur A-H.berg/Avereest
19-10-1944 21-10-1944 99 24-10-1944 Michel Magdalena e.v. 62jr 251 15.00 uur Avereest
x       Wilpe van de Gerrit  
25-10-1944 25-10-1944 101 30-10-1944 Bouwman  Johannes 67jr ? ? ? 05.30 uur Avereest
29-10-1944 30-10-1944 43 03-11-1944 Keizer Hendrik 73jr   940   12.30 uur Zuidwolde
04-11-1944 06-11-1944 107 08-11-1944 Vos Lukas 35jr   942   12.00 uur Avereest
06-11-1944 07-11-1944 110 09-11-1944 Kuipers Aaldert Roelof en l.l.k. (?) 1051 22.00 uur Avereest            
x       Grooters Hendrika Hermina
              Avereest
19-11-1944 21-11-1944 114 23-11-1944 Velde van de Jan Willem 15mnd 1051 17.00 uur Avereest
23-11-1944 30-11-1944 48 27-11-1944 Lennips Jan Hendrik 14jr   868   02.30 uur  Hoogeveen/Z.wolde
26-11-1944 27-11-1944 118 28-11-1944 Bult van de Arend en  l.l.k.(?) 1051 06.00 uur Avereest           
x       Bunskoeken  Hendrika  
25-11-1944 27-11-1944 117 29-11-1944 Withaar Geertje 66jr   947   03.00 uur Avereest
05-12-1944 15-12-1944 125 09-12-1944 Bakker Hendrikje 65jr 1052 20.30 uur  Zwolle/Avereest
08-12-1944 15-12-1944 124 13-12-1944 Otter Gerrit 35jr   949   04.00 uur Zwolle/Avereest
20-12-1944 21-12-1944 126 23-12-1944 Strampel Alberdina e.v. 36jr   950   05.10 uur Avereest
x       Most van der Theodorus  
03-01-1945 05-01-1945 1 06-01-1945 Lange de Johannes Heinrich en l.l.k. (?)   21.30 uur Avereest
x       Brinkman  Delia  
08-01-1945 09-01-1945 3 12-01-1945 Wielenga Doekle 63jr   951   07.45 uur Avereest
15-01-1945 28-02-1945 28 19-01-1945 Bakker Aaltje wed.van 87jr 253 06.00 uur Hoogeveen/Aver.
x       Goor van  Gerrit  
22-01-1945 28-02-1945 29 26-01-1945 Woude van der Albert e.v. 32jr   953   03.00 uur Hoogeveen/Aver.
x       Westerhuis  Alberdina    
28-01-1945 30-01-1945 12 01-02-1945 Hoeve Koob 75jr 1054 08.30 uur Avereest
28-01-1945 30-01-1945 10 02-02-1945 Nijenbrink Klaasje 81jr 1055 00.30 uur Avereest
30-01-1945 01-02-1945 15 03-02-1945 Goor van  Alida Hendrika Geertruida 21jr   x136 17.00 uur Avereest
31-01-1945 02-02-1945 17 05-02-1945 Hendriks  Geertje 81jr   955   17.00 uur Avereest
03-02-1945 06-02-1945 19 08-02-1945 Nijhuis Berend 81jr   956   21.00 uur Avereest
05-02-1945 06-02-1945 18 09-02-1945 Haakman Hendrikus 76jr   957   15.30 uur Avereest
12-02-1945 13-02-1945 21 16-02-1945 Stevens Harm 84jr   455   03.00 uur Avereest
11-02-1945 13-02-1945 22 16-02-1945 Strijker Hilligje 48jr   958   15.00 uur Avereest
    18-02-1945 Hansen Ardan Ernest onbekend eeregraf Piloot    
16-02-1945 23-02-1945 25 20-02-1945 Schaik van  Mathilda Agatha 53jr   960   09.15 uur A-H.berg/Avereest
25-02-1945 27-02-1945 26 01-03-1945 Kroezen Johanna 6jr 1056 08.00 uur Avereest
27-02-1945 28-02-1945 30 03-03-1945 Kuiper Gerrit Jan 72jr 1057 15.30 uur Avereest
02-03-1945 05-03-1945 31 06-03-1945 Boer de Dirk 4jr 255 02.30 uur Avereest
04-03-1945 05-03-1945 31 07-03-1945 Bruins  Albert en l.l.k.(?) 1053 02.00 uur Ommen
x       Bruins   Aleida Berendina   Avereest
06-03-1945 08-03-1945 33 08-03-1945 Zwieten van  Wolter en l.l.k.(?) 1053 21.30 uur Avereest
x       Herssevoort Alberdina Johanna    
04-03-1945 06-06-1945 48 09-03-1945 Gortemaker Johannes Cornelis 2mnd   963   19.00 uur  Zwolle/Zuidwolde
06-03-1945 07-03-1945 32 09-03-1945 Bos Harm 65jr 86 02.30 uur Avereest
06-03-1945 08-03-1945 34 10-03-1945 Kleene Koosje 14dg   962   20.00 uur Avereest
11-03-1945 12-03-1945 19 16-03-1945 Keizer Arend   68jr   939   13.00 uur Zuidwolde
12-03-1945 02-06-1945 90 17-03-1945 Grutter Margje wed.van 47jr 1058 06.40 uur Zwolle/Avereest  
x       Peters Albert  
18-03-1945 19-03-1945 41 22-03-1945 Brouwer Geesje 60jr   965   03.00 uur Avereest
20-03-1945 21-03-1945 54 24-03-1945 Boessenkool Geert 43jr   967   06.30 uur Hardenberg
21-03-1945 24-03-1945 43 26-03-1945 Hertog ten Lammert 59jr   969   23.59 uur Avereest
21-03-1945 23-03-1945 42 26-03-1945 Heerschap Klaasje 30jr   971   15.00 uur Avereest
25-03-1945 27-03-1945 45 27-03-1945 Kooiman  Andries en l.l.k.(?)   972   11.00 uur Avereest
x       Troost Geertje  
30-03-1945 31-03-1945 50 03-04-1945 Akkerman  Frederik 16jr   973   08.00 uur Avereest
31-03-1945 03-04-1945 52 04-04-1945 Weinreich Johan Adam 80jr   974   20.00 uur Avereest
03-04-1945 05-04-1945 53 06-04-1945 Wolde van der Hilligje wed.van 84jr   673   14.00 uur Avereest
x       Jonker  Albertus  
02-04-1945 04-05-1945 79 06-04-1945 Bunskoeken  Hendrika e.v. 34jr   975   08.00 uur Hoogeveen/Aver.
x       Bult van de Arend  
  n.v.t. n.v.t. 08-04-1945 4 onbekende Duitsers n.v.t.                     4 graven bij baarhuisje n.v.t. Avereest
06-04-1945 09-04-1945 61 10-04-1945 Bouwknegt Lucas 22jr   979   22.30 uur Avereest
06-04-1945 09-04-1945 59 11-04-1945 Klooster Hendrikje 14jr   977   17.00 uur Avereest
07-04-1945 09-04-1945 62 11-04-1945 Brand Gerrit Jan 65jr   978   00.30 uur Avereest
06-04-1945 09-04-1945 57 11-04-1945 Logtenberg Hendrik 40jr   980   22.35 uur Avereest
06-04-1945 09-04-1945 64 12-04-1945 Sluier Jan 36jr   982   22.30 uur Avereest
06-04-1945 09-04-1945 63 13-04-1945 Veldhuis Johannes Hendrikus 22jr 257 22.30 uur Avereest
06-04-1945 09-04-1945 60 13-04-1945 Reinink Gerrit Helmus 24jr   984   22.35 uur Avereest
10-04-1945 12-04-1945 67 14-04-1945 Kelder Jan 71jr 1059 22.00 uur Avereest
11-04-1945 12-04-1945 68 16-04-1945 Dieckman Adam Cornelis 11jr   986   17.00 uur Avereest
11-04-1945 25-07-1945 52 18-04-1945 Linde Sijbrand Jan 23jr   987   16.00 uur Ruinen
      Bruijera A.J.   Canadees        
    30-04-1945 Schuringa Jacob e.v. 30jr 164  
x       Postma A.J.    
02-05-1945 03-05-1945 78 05-05-1945 Tiemes Antje wed.van 72jr 1060 00.30 uur Avereest
x       Gort Gerrit  
03-05-1945 05-05-1945 80 07-05-1945 Snippe Jan 72jr 275 05.15 uur Avereest            
04-05-1945 07-05-1945 81 09-05-1945 Goede de Trijntje wed.van 77jr   755   05.00 uur Avereest
x       Schipper Harm  
07-05-1945 12-05-1945 43 11-05-1945 Meijer Jacob    (Jaap) 23jr 279 ? Wijhe
11-05-1945 12-05-1945 83 14-05-1945 Vogelzang Hendrik 7jr   989   11.00 uur Avereest
11-05-1945 12-05-1945 84 15-05-1945 Vos Roelof 76jr 1061 17.30 uur Avereest           
22-05-1945 15-10-1945 128 26-05-1945 Bartels Jacobje e.v. 77jr   992   18.00 uur Assen/Avereest
x       Ketelaar Jan  
24-05-1945 25-05-1945 106 28-05-1945 Mannes Klaas   64jr   991   03.30 uur Hardenberg
29-05-1945 31-05-1945 96 02-06-1945 Vos Hendrikje wed.van  79jr     12.30 uur Zuidlaren/Dennen-
x       Bakker Albert     oord
13-06-1945 14-06-1945 95 15-06-1945 Kelder Lubbertus l.l.k.(?) 1062 06.30 uur Avereest
x       Völkering Elsina  
11-06-1945 18-06-1945 96 16-06-1945 Schoterman Johannes Marinus 30jr   994   23.00 uur Zwolle/Avereest
17-06-1945 19-06-1945 98 20-06-1945 Drogt Roelofje 76jr   996   23.00 uur Avereest
23-06-1945 25-06-1945 99 27-06-1945 Rooseboom Barend e.v. 67jr 280 19.00 uur Avereest
x       Breman Fennigje, weduwnaar van Jannetje Johanna Hendrika van Amstel
23-06-1945 25-06-1945 100 28-06-1945 Kelder Frederica e.v. 75jr   999   23.30 uur Avereest
x       Meulen van der Johannes  
30-06-1945 02-07-1945 103 02-07-1945 Horst ter Hendrik l.l.k.(?) 1062 08.00 uur Avereest
x       Belt van de  Annigje  
27-06-1945 30-06-1945 102 02-07-1945 Laan van der Arent 74jr   1001   20.00 uur Avereest
13-04-1945 *09-07-1919 DenHaag 13-07-1945 Munnik Maarten 25jr 283 onbekend Brummen gefussill.
18-07-1945 19-07-1945 104 21-07-1945 Meijer Willempje  wed.van 72jr   981   15.00 uur Avereest
x       Logtenberg Hendrik  
25-07-1945 26-07-1945 61 28-07-1945 Kuiper Herman en l.l.k.(?) 1062 04.00 uur Zuidwolde
x       Wee ter Gerrigje  
25-07-1945 26-07-1945 62 28-07-1945 Kuipers Herman en l.l.k.(?) 1062 04.15 uur Zuidwolde
x       Wee ter Gerrigje  
27-07-1945 30-07-1945 63 30-07-1945 Schreur Jan Hendrik en l.l.k.(?) 1062 13.30 uur Zuidwolde
x       Huitema Grietje    
06-08-1945 08-08-1945 107 10-08-1945 Bouwman Jantje 78jr   589   21.30 uur Avereest
08-08-1945 15-10-1945 129 13-08-1945 Leeuw de Aaldert 26jr 1063 12.15 uur Dalen/Avereest
12-08-1945 13-08-1945 110 16-08-1945 Krikke Jan wed.nr. van 68jr 1064 07.00 uur Avereest
x       Kruithof Berendina  
15-08-1945 16-08-1945 111 18-08-1945 Stoter Albert e.v. 83jr   1002   01.30 uur Avereest         
x       Meinen Maria  
21-08-1945 22-08-1945 659 24-08-1945 Mannes Cornelis Arend 19dg (2wk)   1004   01.20 uur Zwolle
22-08-1945 23-08-1945 114 27-08-1945 Borren Alberdina e.v. 77jr   1005   13.30 uur
x       Zweers Gerrit Hendrik  
06-09-1945 07-09-1945 74 10-09-1945 Donker Hendrikje 53jr   1007   07.00 uur Zuidwolde        
21-09-1945 21-09-1945 79 25-09-1945 Vogelzang Frederik 88jr 284 04.00 uur Zuidwolde     
21-08-1945 22-08-1945 121 26-09-1945 Klein Grietje e.v. 65jr   1009   12.30 uur Avereest
x       Tibben Arend  
27-09-1945 05-10-1945 126 29-09-1945 Kwant Maria Sjoukje 1dg   1011   10.00 uur Zwolle/Avereest
27-09-1945 06-10-1945 127 02-10-1945 Kap Hinderkien e.v. 41jr   1012   17.00 uur Zwolle/Avereest
x       Os van  Steven  
30-09-1945 02-10-1945 123 04-10-1945 Wind Niesje 69jr 238 11.00 uur Avereest
03-10-1945 03-10-1945 82 06-10-1945 Kuiper Jan 73jr   1014   04.00 uur  Zuidwolde
12-10-1945 19-10-1945 133 15-10-1945 Lubbers Helena 19 uren 1065 22.00 uur Zwolle/Avereest
13-10-1945 15-10-1945 130 18-10-1945 Postma Gooitse e.v. 82jr   1016   18.30 uur Avereest
x       Westerlaan Tjitske, weduwnaar van Boukje de Bree  
15-10-1945 16-10-1945 132 19-10-1945 Veerman Margje 67jr   1018   08.00 uur Avereest
19-10-1945 20-10-1945 134 23-10-1945 Leenders Jan e.v. 63jr 286 08.00 uur Avereest
x       Homan Barbara  
02-11-1945 09-11-1945 136 07-11-1945 Schepers Gerrit Klaas 4mnd   1020   18.00 uur Zwolle/Avereest
17-11-1945 20-11-1945 138 22-11-1945 Stegeman Mannes 88jr   840   13.00 uur Avereest
19-11-1945 20-11-1945 139 23-11-1945 Jans Maria e.v.  78jr 1066 11.00 uur Avereest
x       Compagne Arend  
18-11-1945 19-11-1945 137 23-11-1945 Wieten Jan, wed.nr.van 86jr   717   13.00 uur Avereest
x       Seinen  Margje  
23-11-1945 24-11-1945 143 27-11-1945 Smit Klaasje wed.van 79jr   803   08.00 uur Avereest
x       Knol Lubbert  
27-11-1945 28-11-1945 144 30-11-1945 Drogt Jan 82jr   997   06.00 uur Avereest
29-11-1945 30-11-1945 146 03-12-1945 Dunnink Aaltje 59jr   1021   08.30 uur Avereest
28-11-1945 12-02-1946 23 03-12-1945 Haeringen van Arie 36jr 240 onbekend Leusden/Avereest
01-12-1945 03-12-1945 147 04-12-1945 Belt van de  Marinus 16dg 1067 03.00 uur Avereest
30-11-1945 05-12-1945 149 05-12-1945 Tijssen Arie 23jr   1023   11.00 uur Zwolle/Avereest
04-12-1945 05-12-1945 148 08-12-1945 Kort Roelofje   65jr   1024   03.00 uur Avereest
17-12-1945   18-12-1945 150 21-12-1945 Wuite Jan 74jr   1027   04.00 uur Avereest
20-12-1945 23-12-1945 151 27-12-1945 Koiter Kornelia e.v. 32jr   1028   16.00 uur Avereest
x       Mulder Jan Willems  
22-12-1945 10-01-1946 4 27-12-1945 Drogt Johannes 80jr   998   05.00 uur  Zwolle/Avereest
23-12-1945 23-12-1945 152 27-12-1945 Haeringen van Dirkje 55jr 237 16.00 uur Avereest
29-12-1945 02-01-1946 1 03-01-1946 Graaf de Geesje wed.van 84jr 1068 14.30 uur Avereest
x       Beesten van Gerrit Jan      
04-01-1946 05-01-1946 2 05-01-1946 Zomer Hendrikus en l.l.k.(?) 1069 02.00 uur Avereest
x       Kooistra Goitske  
04-01-1946 10-01-1946 5 08-01-1946 Bruins  Johanna 4wk 1069 20.00 uur Zwolle/Avereest
06-01-1946 08-01-1946 3 11-01-1945 Veen van  Trijntje 53jr 1070 14.00 uur Avereest
15-01-1946 16-01-1946 7 18-01-1946 Dekker Jan e.v. 72jr   1031   04.30 uur Avereest
x       Brinkman Klaasje    
18-01-1946 19-01-1946 9 22-01-1946 Knol Jacob 78jr 220 02.00 uur Avereest
19-01-1946 29-01-1946 15 24-01-1946 Veldman Jolsje e.v. 47jr   1033   16.00 uur Zwolle/Avereest
x       Niks Jochem  
23-01-1946 25-01-1946 12 26-01-1946 Hartman Lammigje e.v. 42jr   1035   05.30 uur Avereest
x       Doornbusch Hendrik  
27-01-1946 28-01-1948 14 30-01-1946 Tibben Aaltina 2jr   1037   01.30 uur Ommen
    30-01-1946 Schokker Grietje wed.van 78jr   861    
x       Hendriks Hendrik  
28-01-1946 29-01-1946 14 01-02-1946 Houvast Jan wed.nr. van 86jr   917   17.00 uur Avereest
x       Logtenberg Femmigje  
31-01-1946 02-02-1946 6 05-02-1946 Kracht Aaltje e.v. 84jr 1038 18.00 uur Zuidwolde
x       Hein Jan  
03-02-1946 04-02-1946 18 07-02-1946 Beuker Hendrik 81jr 1071 14.00 uur Avereest
05-02-1946 06-02-1946 19 08-02-1946 Klos Dina wed.van 65jr   854   01.15 uur Avereest
x       IJmker Hendrik  
04-02-1946 08-02-1946 7 09-02-1946 Belt van de Hendrik 69jr   1040   16.45 uur Hoogeveen/Z.wolde
07-02-1946 08-02-1946 20 09-02-1946 Wielink  Willem en l.l.k.(?) 1069 02.00 uur Avereest
x       Valk Jennegie  
08-02-1946 11-02-1946 21 13-02-1946 Kuiper Hendrikje wed.van 75jr   312   16.00 uur Avereest
x       Smit Jan  
12-02-1946 15-02-1946 25 15-02-1946 Brons Elisabeth Margriet 5mnd 1072 03.30 uur  Zwolle/Avereest
18-02-1946 19-02-1946 27 22-02-1946 Dekker Albert e.v. 61jr   1042   05.00 uur Avereest
x       Kuipers Trijntje  
22-02-1946 23-02-1946 30 26-02-1946 Reurink Gerridina e.v. 55jr 288 09.10 uur Avereest            
x       Kleis  Hendrik  
23-02-1946 25-02-1946 12 26-02-1946 Leussen van Gerrit 5dgn 1073 ? Zuidwolde
23-02-1946 25-02-1946 31 27-02-1946 Troost Jantje 86jr 194 01.15 uur Avereest
26-02-1946 27-02-1946 33 28-02-1946 Brans Hendrika Edelina 61jr x290 01.15 uur Avereest
28-02-1946 01-03-1946 34 04-03-1946 Fens Albert   5jr   1044   03.10 uur Avereest            
13-03-1946 15-03-1946 37 18-03-1946 IJmker Jan Theo 10mnd   1047   19.00 uur Avereest
14-03-1946 15-03-1946 36 19-03-1946 Lammerink Geertje 69jr   1045   23.45 uur Avereest
18-03-1946 19-03-1946 41 20-03-1946 Steen Hendrik l.l.k.(?) 1072 19.30 uur Avereest
x       Snoeijer Klaasje  
17-03-1946 19-03-1946 39 21-03-1946 Stukje Pieter 79jr   898   19.10 uur Avereest
29-03-1946 30-03-1946 42 29-03-1946 Draaijer Roelofje wed.van 78jr 1074 07.15 uur Avereest
x       Wesselink Geert    
03-04-1946 08-04-1946 45 08-04-1946 Wieten Meeuwes 71jr   1050   02.30 uur ZwolleAvereest
03-04-1946 08-04-1946 46 08-04-1946 Bonthuis Martje e.v. 60jr   1048   01.00 uur Zwolle/Avereest
x       Spithorst Roelof      Avereest
06-04-1946 08-04-1946 47 10-04-1946 Schurink Zwaantje e.v. 61jr   1052   15.03 uur Avereest
x       Berg van de Pieter  
13-04-1946 13-04-1946 51 16-04-1946 Niks Jochem wed.nr.van 52jr   1034   08.15 uur Avereest
x       Veldman  Jolsje    
12-04-1946 13-04-1946 50 15-04-1946 Hut Lourens 87jr   432   17.05 uur Avereest
13-04-1946 15-04-1946 53 18-04-1946 Kok Hendrikje e.v. 67jr 292 15.15 uur Avereest
x       Pot Klaas  
15-04-1946 15-04-1946 54 19-04-1946 Snijder Lijkeltje Sietske e.v. 37jr 294 11.30 uur Avereest
x       Hoogeveen  Hendrik  
16-04-1946 17-04-1946 55 20-04-1946 Krooij Jan 58jr   676   16.30 uur Avereest
23-04-1946 27-04-1946 93 26-04-1946 Blok Egbert 75jr   564   07.30 uur Zwolle/Hardenberg
24-04-1946 25-04-1946 58 27-04-1946 Kreuzen Hendrikus   75jr   1053   14.06 uur Avereest
27-04-1946 30-04-1946 320 30-04-1946 Vos Klaas en   l.l.k.(?) 1075   Zwolle 
x       Waning Grietje    
28-04-1946 29-04-1946 60 01-05-1946 Kelder Aaltje wed.van 82jr   1054   07.15 uur Avereest
x       Swankhuisen Ernst Hendrik  
07-05-1946 09-05-1946 26 11-05-1946 Vrieling Berend 58jr   1055   07.30 uur  Zwolle/Zuidwolde
12-05-1946 14-05-1946 63 17-05-1946 Hoeve Hendrikje wed.van 90jr   856   21.00 uur Avereest
x       Nijboer Jan  
23-05-1946 25-05-1946 64 28-05-1946 Schokker Hilligje e.v. 65jr 1076 23.15 uur Avereest           
x       Boer de  Albert  
02-06-1946 03-06-1946 32 06-06-1946 Berg van den Margje wed.van 76jr    395   13.00 uur Zuidwolde
x       Kuik  Gerrit, eerder weduwe van Lukas Gortemaker  
05-06-1946 06-06-1946 112 07-06-1946 Stukje  Albertus en l.l.k.(?)   1057   18.00 uur Hardenberg
x       Weenink Willemina Johanna    
04-06-1946 08-06-1946 70 08-06-1946 Bult van de Arend 37jr   1056   09.30 uur Zwolle/Avereest
10-06-1946 12-06-1946 72 14-06-1946 Faassen van  Geesje wed.van 71jr   858   23.10 uur Avereest
x       Ballast Asse  
15-06-1946 18-06-1946 74 20-06-1946 Zwiep  Jentje wed.van 71jr   1058   21.30 uur Avereest
x       Dieckman  Adam  
21-06-1946 22-06-1946 77 22-06-1946 Giethoorn Hillegonda 5dg 1075 01.30 uur Avereest
18-06-1946 20-06-1946 76 22-06-1946 Weterink Johannes e.v. 80jr 1077 23.30 uur Avereest
x       Wieten Jentien  
30-06-1946 01-07-1946 430 02-07-1946 Kisteman Geert en l.l.k.(?) 1078 01.05 uur Zwolle
x       Wolting Johanna  
29-06-1946 08-07-1946 78 03-07-1946 Aufderhaar Maria wed.van 74jr   1059   09.15 uur  Zwolle/Avereest
x       Schotkamp Geert  
30-06-1946 08-07-1946 79 04-07-1946 Menzo Albertus 10mnd 1078 04.30 uur Zwolle/Avereest
01-07-1946 12-07-1946 82 05-07-1946 Sloots Annegien wed.van 78jr   629   18.00 uur Zwolle/Avereest
x       Doornbusch Jan Luurt  
20-07-1946 24-07-1946 86 23-07-1946 Pieters Klaas 37jr 1079 00.10 uur Zwolle/Avereest
19-07-1946 20-07-1946 83 23-07-1946 Hakkert Ettijna Bertha Froukje 35jr 104 10.06 uur Avereest
22-07-1946 23-07-1946 85 23-07-1946 Gruppen Sijbren en l.l.k.(?) 1080 23.45 uur Avereest
x       Naber Aaltje Gerritdina
25-07-1946 26-07-1946 88 26-07-1946 Wieten Evert en l.l.k.(?) 1080 18.05 uur Avereest
x       Linde Johanna  
23-07-1946 24-07-1946 476 27-07-1946 Horst ter Egbert 68jr    1060   18.15 uur Zwolle
17-08-1946 20-08-1946 94 22-08-1946 Bouwhuis Johanna wed.van 78jr 1081 17.00 uur Avereest
x       Veurink Gerrit Jan  
20-08-1946 20-08-1946 95 23-08-1946 Vogelzang Grietje e.v. 51jr   1063   01.00 uur Avereest
    Logtenberg Berend  
28-08-1946 28-08-1946 96 31-08-1946 Vogelzang Jan e.v. 81jr   1065   02.05 uur Avereest
x       Steenbergen  Jentje    
30-08-1946 30-08-1946 80 02-09-1946 Prinsen Albertus en l.l.k.(?) 1082 06.00 uur Ommen
x       Schutte  Aaltje      
12-09-1946 13-09-1946 98 16-09-1946 Veen van der Johannes Pieter 2jr   1067   13.30 uur Avereest         
23-09-1946 24-09-1946 99 27-09-1946 Drogt Herman 2mnd 1082 07.30 uur Avereest
25-09-1946 27-09-1946 100 27-09-1946 Michel Harm en l.l.k.(?)   1068   14.30 uur Avereest
x       Veltman  Niesje  
26-09-1946 27-09-1946 101 30-09-1946 Krikke Lijsje e.v. 73jr   1069   15.00 uur Avereest
x       Welmers Hendrikus        
09-10-1946 10-10-1946 103 14-10-1946 Ester Maria   75jr   548   07.00 uur Nieuwleusen/Aver.
13-10-1946 15-10-1946 105 17-10-1946 Houvast Johanna e.v. 53jr   1071   08.00 uur Avereest
x       IJmker Arend  
13-10-1946 21-10-1946 106=107 18-10-1946 Valk van der Elizabeth Hendrika e.v.23jr   1073   19.30 uur Zwolle/Avereest
x       Kok  Hendrik, eerder gescheiden e.v. Antonie Arnoldus Kok
19-10-1946 21-10-1946 107 24-10-1946 Wind Grietje e.v. 72jr   1074   21.30 uur Avereest
x       Bastiaan Hendrik  
    24-10-1946 Oegema Geertje e.v. 27jr   1076     Maartensdijk
    Dijkstra D. H.en dochtertje Johanna Theodora  
23-10-1946 25-10-1946 108 28-10-1946 Uiterwijk Cornelia Gerarda 22dg (Nellie) 1080   02.06 uur Avereest
24-10-1946 25-10-1946 109 28-10-1946 Pijl Albert e.v. 81jr   1081   06.06uur Avereest
x       Dekker Aaltje  
25-10-1946 26-10-1946 660 29-10-1946 Gular Nasja Hillegonda 10dg 1083 04.00 uur Zwolle
28-10-1946 31-10-1946 111 31-10-1946 Ganzeboer Hendrik 1dg   1083   21.00 uur Zwolle/Avereest
07-11-1946 11-11-1946 113 12-11-1946 Lubbbers Jan 66jr   930   13.30 uur  Zwolle/Avereest
09-11-1946 11-11-1946 114 13-11-1946 Horst ter Hendrikje wed.van 72jr   351   04.06 uur Avereest
x       Lubbers Roelof  
12-11-1946 13-11-1946 703 14-11-1946 Kikkert  Jan en   l.l.k. (m) 1083 12.00 uur Zwolle
x       Veldhoen Aaltje   
11-11-1946 15-11-1946 119 15-11-1946 Vogelzang Jantje wed.van 78jr   408   11.30 uur Zwolle/Avereest
x       Wieten Meeuwes, eerder weduwe van Klaas Krooi  
13-11-1946 14-11-1946 118 18-11-1946 Drost Hendrikje 72jr   1084   11.15 uur Avereest
18-11-1946 25-11-1946 125 23-11-1946 Klos Geuchien 71jr   1085   20.30 uur Zwolle/Avereest
20-11-1946 23-11-1946 728 25-11-1946 Bruins Jan en   l.l.k. (?)   1084   16.00 uur Zwolle
x       Gritter Tonia  
22-11-1946 26-11-1946 126 26-11-1946 Kok Hermina 7mnd   1087   06.30 uur  Zwolle/Avereest
26-11-1946 29-11-1946 127 29-11-1946 Waning Geertje Gerradina Aukje 4mnd 1088   01.00 uur  Zwolle/Avereest
08-12-1946 11-12-1946 129 11-12-1946 Timmerman  Janna e.v.  89jr   2   12.15 uur Avereest
x       Heineman  Jan       
06-12-1946 11-12-1946 128 12-12-1946 Schotkamp  Grietje 78jr 169 22.06 uur Avereest         
15-12-1946 16-12-1946 130 18-12-1946 Koiter Fokkina Tietia e.v. 67jr   1089   00.30 uur Avereest
x       Veldman Harm  
20-12-1946 08-01-1947 6 23-12-1946 Meesters Geuchien wed.nr.van 89jr   265   00.20 uur Deventer/Avereest
x       Takken Hilligje  
25-12-1946 27-12-1946 132 28-12-1946 Veldhuis Trijntje 80jr   1091   21.10 uur Avereest
26-12-1946 27-12-1946 133 30-12-1946 Breman Fennigje wed.v. 69jr 281 09.05 uur Avereest
x       Rooseboom Barend  
01-01-1947 03-01-1947 2 04-01-1947 Gerrits Gerrit e.v. 75jr   1092   07.06 uur Avereest
x       Reinders Zwaantje  
01-01-1947 03-01-1947 4 04-01-1947 Koops Jacobje e.v. 74jr   1094   22.15 uur Avereest
x       Sieben Hendrik  
01-01-1947 03-01-1947 3 06-01-1947 Dijsselhof Rutger e.v. 74jr   1096   22.20 uur Avereest
x       Pothof Wilmpje  
09-01-1947 10-01-1947 7 13-01-1947 Weenink Andries Pollinus wed.nr. van 89jr   148 04.10 uur Avereest
x       Duinkerken Maria  
11-01-1947 14-01-1947 9 16-01-1947 Dozeman Margje wed.van 78jr   1098   14.45 uur Avereest
x       Makkum Jan, eerder van Albert Rollen
19-01-1947 24-01-1947 12 23-01-1947 Lümer Johannes Henderikus 69jr   1099   12.00 uur  Zwolle/Avereest
    01-02-1947 Lutterop Dieuwertje e.v. 62jr   1101     Zuidwolde
x       Nijhuis Herm    
01-02-1947 04-02-1947 18 05-02-1947 Wielink Grietje wed.van 86jr 1085 02.10 uur  Avereest
x       Eggen Albert  
01-02-1947 03-02-1947 7 06-02-1947 Bruins Berend 78jr   1103   21.30 Zuidwolde
03-02-1947 04-02-1947 19 07-02-1947 Bril Geertruid e.v. 59jr   1105   00.30 uur Avereest
x       Kamp van de Lambert  
05-02-1947 07-02-1947 22 10-02-1947 Hazenberg Johannes Albertus 23dg   1107   02.06 uur Avereest
11-02-1947 13-02-1947 25 15-02-1947 Dijk van Jantje e.v. 68jr   1108   22.10 uur Avereest
x       Konterman  Jan  
11-02-1947 14-02-1947 27 15-02-1947 Hansman  Hendrik Jan 85jr   1110   16.00 uur Zwolle/Avereest
25-02-1947 27-02-1947 31 01-03-1947 Brands Jan 72jr   1112   09.10 uur Avereest
27-02-1947 03-03-1947 33 03-03-1947 Haar ter Jan 22jr   1114   09.40 uur  Zwolle/Avereest
27-02-1947 27-02-1947 40 04-03-1947 Koudijs Antonie 80jr   881   17.30 uur  A.Hardenberg
05-03-1947 06-03-1947 34 07-03-1947 Vecht van der Albert en l.l.k. (?) 1084 17.06 uur Avereest
x       Venema Gezina      
07-03-1947 10-03-1947 38 11-03-1947 Hoek van der Wicher e.v. 88jr   1117   16.05 uur Avereest
x       Flederus Wilhelmina Frederika    
08-03-1947 10-03-1947 39 13-03-1947 Nijmeijer Hendrik wed.nr.van 79jr   788   18.00 uur Avereest
x       Drost Jentje      
19-03-1947 19-03-1947 42 21-03-1947 Mijnheer Jacob en l.l.k.(?)   1118   02.00 uur Avereest
x       Arragon van Maria  
30-03-1947 02-04-1947 47 02-04-1947 Kuijer Leendert 3w   1119   22.00 uur Zwolle/Avereest
02-04-1947 05-04-1947 48 08-04-1947 Riphagen Dirk Elbertus 59jr   1120   15.00 uur Zwolle/Avereest
06-04-1947 10-04-1947 50 09-04-1947 Dekker Aaltje wed.van 82jr   1082   07.10 uur Avereest
x       Pijl Albert  
10-04-1947 10-04-1947 51 14-04-1947 Huls Jacob e.v. 47jr   1122   01.10 uur Avereest
x       Vogelzang Jentje  
22-04-1947 23-04-1947 55 26-04-1947 Meesters Zander wed.nr.van 54jr   736   05.00 uur Avereest
x       Drogt Willempje  
28-04-1947 28-04-1947 58 29-04-1947 Timmerman Engbert en l.l.k.(?)   1083b   03.00 uur Avereest
x       Dijk Maria Johanna  
01-05-1947 02-05-1947 59 06-05-1947 Baas Roelofje e.v. 65jr   1125   12.00 uur Avereest
x       Goor van  Jakob  
04-05-1947 07-05-1947 61 09-05-1947 Koops Gerritdina e.v. 66jr   1127   21.30 uur Avereest
x       Peters Andries    
03-05-1947 07-05-1947 62 09-05-1947 Ennik Willem e.v. 68jr   1129   22.00 uur Avereest
x       Brouwer Jantien, wed.nr. van Grietje Bakker
06-05-1947 07-05-1947 63 10-05-1947 Timmer  Hendrik e.v. 88jr   1131   09.30 uur Avereest
x       Vogel de Aaltje    
07-05-1947 08-05-1947 26 10-05-1947 Leussen van Gerrit en l.l.k. (?) 1086 08.00 uur Zuidwolde
x       Schutte Christina  
08-05-1947 10-05-1947 64 12-05-1947 Vegt van der Gijsbertha Helena Maria Elisabeth e.v. 68jr 296 10.30 uur Avereest
x       Gelderman  Hendrik Jan  
10-05-1947 12-05-1947 65 14-05-1947 Poeste Willem 8mnd 1086 05.00 uur  Avereest
14-05-1947 16-05-1947 66 16-05-1947 Schonewille Geert 76jr 1087 09.06 uur Avereest
20-05-1947 22-05-1947 68 24-05-1947 Rolleman Gerritdina e.v. 55jr   1133   15.00 uur Zwolle/Avereest
x       Haasjes Klaas  
21-05-1947 22-05-1947 70 24-05-1947 Krikke Jan 42jr   1135   18.45 uur Avereest
22-05-1947 23-05-1947 71 24-05-1947 Meinen Maria wed.van 82jr   1003   15.00 uur Avereest
x       Stoter Albert      
23-05-1947 27-05-1947 72 24-05-1947 Gort  Wilhelm Geert  8dg 1088 13.30 uur Zwolle/Avereest
26-05-1947 28-05-1947 73 30-05-1947 Berner Jan 66jr   1137   12.00 uur Avereest
27-05-1947 28-05-1947 74 30-05-1947 Omvlee Jacob 87jr   616   01.30 uur Avereest
29-05-1947 30-05-1947 75 31-05-1947 Michel Lambertus en l.l.k. (?) 1089 03.00 uur Avereest          
x       Weide van der Catharina  
31-05-1947 02-06-1947 76 03-06-1947 Wieten Derk Jan 77jr   896   01.05 uur Avereest          
19-06-1947 21-06-1947 80 23-06-1947 Bakker Hendrikus 51jr   1139   01.30 uur Utrecht/Avereest
20-06-1947 25-06-1947 81 24-06-1947 Wegter Arend 65jr   1141   03.30 uur Zwolle/Avereest
04-07-1947 05-07-1947 83 08-07-1947 Reijne  Huibert 73jr 208 05.30 uur Avereest
14-07-1947 15-07-1947 84 17-07-1947 Kraal Harm e.v. 64jr   1143   11.20 uur Avereest
x       Scholten Johanna Gerritdina
16-07-1947 17-07-1947 85 19-07-1947 Waa van der Henriëttha Maria 65jr 300 17.15 uur Avereest
x       Jonker Lucas  
22-07-1947 24-07-1947 87 25-07-1947 Piel Cornelis Gerardus 3jr 1090 21.30 uur Avereest
22-07-1947 24-07-1947 86 25-07-1947 Boessenkool Albert e.v. 75jr   1144   18.30 uur Avereest
x       Batterink Aaltje  
26-07-1947 29-07-1947 88 30-07-1947 Leids Aleida Frederika 83jr 181 20.00 uur Avereest
01-08-1947 06-08-1947 39 05-08-1947 Hein Gerrit Jan 44jr   1146   22.00 uur Zwolle/Zuidwolde
04-08-1947 05-08-1947 89 07-08-1947 Buddenberg Janna e.v.  70jr   1147   15.30 uur Avereest
x       Zoelen van  Gerrit  
14-08-1947 22-08-1947 92 18-08-1947 Bruins  Antoon Christiaan 25jr   1146a   04.00 uur  Zwolle/Avereest
21-08-1947 22-08-1947 93 23-08-1947 Waninge Albert en l.l.k.(?) 1089 14.30 uur Avereest
x       Takken Geesje  
01-09-1947 05-09-1947 98 04-09-1947 Graven de Hendrik, wettig gescheiden e.v.  57jr   231a 04.30 uur  Ommen/Avereest
x       Haandrikman Jentje  
13-09-1947 15-09-1947 45 17-09-1947 Zand van 't Harm e.v. 65jr   1149   14.30 uur Zuidwolde
x       Soer Margje    
    voor het vervolg zie op deel 2