Begraafplaats Achterveld

Overl.dat. Geb.dat. Akte Begr.dat. Naam Voornaam Lftd. Nr. Alg. Nr.II klas Nr. I klas Info Plaats overlijden
17-09-1947 *09-09-1947   18-09-1947 IJmker Aaltje 1wk (8dg)   1153og
15-09-1947 *15-09-1947 Avereest 19-09-1947 Broekroelofs Pieter en l.l.k. 1091 A (516) Zwolle
x       Haveman Jentje  
15-09-1947 *14-10-1869   19-09-1947 Bloemberg Aaltje e.v. 77jr   1151og
x       Drent Jan  
21-09-1947 *25-01-1855 Staphorst 25-09-1947 Winters Femmigje 92jr   1154og Avereest
30-09-1947 *ca 1924 Avereest 04-10-1947 Doornbusch  Albert 23jr   1155og   A (548) Zwolle
03-10-1947 *03-10-1947   04-10-1947 Brons Harm en l.l.k. 1091  
x       Gort  Miena  
12-10-1947 *10-04-1891   16-10-1947 Varwijk Martha Claziena e.v. 56jr n.g. 1  
x       Haar ter Jan  
23-10-1947 *10-11-1862   27-10-1947 Dekker Thijs 84jr 1092  
28-10-1947 *13-10-1879 Slochteren 01-11-1947 Evenhuis Harm    68jr 165og  
30-10-1947 *22-09-1880 *(166) Aver. 03-11-1947 Graven de Piet 67jr n.g. 3  
07-11-1947 *07-11-1947   08-11-1947 Vogelzang  Roelof en l.l.k. 1093 A (115) Avereest
x       Pouwels Gerritdina     
05-11-1947 *21-03-1884   10-11-1947 Jabben Willem 63jr   1156og
08-11-1947 *26-04-1875 Zuidwolde 11-11-1947 Drenth Jan 72jr   921og
10-11-1947 *17-06-1867   14-11-1947 Drent Jan 80jr   1152og
13-11-1947 *13-11-1947   14-11-1947 Heinen Hendrik en l.l.k. 1093
x       Hoop de Thekla  
13-11-1947 *28-12-1869 *(78)Havelte 18-11-1947 Kooij Annigje wed.van 77jr   344og   g.st.
x       Kooi Klaas  
18-11-1947 *17-03-1865 Twijzel 22-11-1947 Reiding Lutske wed. van 82jr 123og   Zwolle
x       Meulen van der Anne W.  
24-11-1947 *01-04-1870 Zuidwolde 28-11-1947 Wolf Geertruida w.v. 77jr   891 Zuidwolde
x       Podt Jannes  
25-11-1947 *04-05-1879   29-11-1947 Jalink Gerard 68jr   286og
16-12-1947 *13-07-1880  Ded.vaart 20-12-1947 Zaaiman Aalderik 67jr n.g. 4   Dedemsvaart (Aver)
25-12-1947 *29-05-1861 *(95) Aver. 29-12-1947 Horstra Willem 86jr 1094
29-12-1947 *08-02-1872 Wapserveen 03-01-1948 Reinders Arpe 75jr   1019og Uffelte
18-01-1948 *24-05-1873   22-01-1948 Strampel Willem 74jr   1158og
28-01-1948 *08-07-1886 Staphorst 31-01-1948 Schoemaker Arend 61jr n.g. 6   Dedemsvaart (Aver)
07-02-1948 *15-11-1947   11-02-1948 Wesselink Bernd Steven 12wk   1160og
15-02-1948 *27-02-1891   19-02-1948 Ester Hendrikus 56jr   1161og
29-02-1948 *29-02-1948   02-03-1948 Paulusma  Sjoerd en l.l.k. 1095 Avereest
x       Jong de Alberdina  
03-03-1948 *03-03-1948 Zuidw.+(13) 05-03-1948 Vogelzang Jan Meeuwes en l.l.k. 1095 00.30uur Zuidwolde
x       Klein Geesje  
03-03-1948 *03-03-1948 Zuidw.+(14) 05-03-1948 Vogelzang Jan Meeuwes en l.l.k. 1095 00.30uur Zuidwolde
x       Klein Geesje  
07-03-1948 *01-01-1859 Zw.kerspel 11-03-1948 Jans Jennigje wed.v. 89jr   447og Avereest
x       Barneveld van Derk    
12-03-1948 *12-04-1863   17-03-1948 Gort  Grietje wed.van 84jr   478og Avereest
x       Kleis Jan  
24-03-1948 *02-03-1876   27-03-1948 Veldman Hilligje wed.van 72jr   664og
x       Smit Geuchien  
27-03-1948 *03-06-1873   31-03-1948 Jonker Lukas 74jr 301og  
02-04-1948 *ca 1868   06-04-1948 Schuitema Cornelia e.v. 80jr   1163og   g.st
x       Heersping Jan  
15-04-1948 *15-04-1948 g.st.-wel gr. 16-04-1948 Vermeulen Peter en l.l.k.   1165og
x       Hardon Aleida Roelfina  
18-04-1948 *ca 1867 Ommen 21-04-1948 Hoek van der Cornelia  wed.v. 81jr   934og   g.st.
x       Poortman Hilbert  
22-04-1948 *25-09-1904   26-04-1948 Boer de Heinrich (Hendrik) 43jr   1166og
24-04-1948 *24-04-1948   27-04-1948 Oosterveen  Arend en l.l.k.   1167og   A (240) Zwolle
x       Duinkerken Johanna Gesina
29-04-1948 *20-01-1862 Alkmaar 03-05-1948 Aken van  Hester wed.van 86jr   1168og Avereest
x       Matthéus Wolfenter  
01-05-1948 *26-06-1886   04-05-1948 Schokker Wolter 61jr   1169og
05-05-1948 *04-03-1948   10-05-1948 Bakker Jan 2mnd   1171og
13-05-1948 *10-06-1865 Hoogeveen 18-05-1948 Metselaar Koert 82jr   1172og
16-05-1948 *17-05-1867   19-05-1948 Euverman Femmigje e.v. 80jr/81jr   1173og Avereest
x       Hartman Roelof  
19-05-1948 *11-08-1879 Lutten 22-05-1948 Loff Jan 68jr   1175og Zwolle
19-05-1948 *13-04-1913   24-05-1948 Kamps Gradus 35jr   1176og
24-05-1948 *26-06-1884   28-05-1948 Vermeulen  Franke 63jr   1178og
28-05-1948 *15-03-1877 *(57) Aver. 01-06-1948 Tuin Hendrik 71jr 1096
31-05-1948 *05-04-1910   04-06-1948 Kamps Albertje e.v. 38jr   1177og
x       Keuken Berend  
03-06-1948 *03-06-1948   05-06-1948 Zomer Hendrik en l.l.k. 1097
x       Tüchter Hindrika  
05-06-1948 *05-03-1873   09-06-1948 Haeringen van Margje  A.dr. 75jr 248og  
12-06-1948 *19-03-1947   15-06-1948 Bontius Trijntje (Tineke) 14mnd   1180og
13-06-1948 *29-11-1872 Zuidwolde 17-06-1948 Prins Jan 75jr 152og   Avereest
19-06-1948 *24-01-1948 Ommen 23-06-1948 Prinsen Hermannus 5mnd 1097 Zwolle/Ommen
27-06-1948 *12-03-1875   01-07-1948 Linde Lefert 73jr   1181og
02-07-1948 *17-11-1882   07-07-1948 Wemmenhove Margje wed.van 65jr   876og  
x       Bakker Hendrik  
17-07-1948 *17-07-1948   19-07-1948 Pieron Arnold en l.l.k.   763
x       Duymar van Twist Maria Andriëtte
28-07-1948 *24-11-1886   02-08-1948 Nijland Bartha Everdina e.v. 61jr   1183og
x       Dragt Herman  
10-08-1948 *09-02-1873 Zuidwolde 14-08-1948 Dunning Rutger 75jr   1185og Dedemsvaart (Aver)
23-08-1948 *23-08-1948   25-08-1948 IJmker Frens en  l.l.k. 1098
x       Moes Johanna  
24-08-1948 *08-06-1865   28-08-1948 Hein Roelofje wed.van 83jr   1187og
x       Goseling Gerrit Willem  
01-09-1948 *01-09-1948 Ommen 03-09-1948 Tibben Derk en l.l.k. 1098 Ommen
x       Fluit Femmigje    
01-09-1948 *15-05-1876 Zandeweer 04-09-1948 Oosting Hendrik 72jr 205og   Avereest
02-09-1948 *10-12-1873   07-09-1948 Dam Wi(e)cher 74jr 1099
02-09-1948 *07-11-1871 Staphorst 07-09-1948 Haan de Geertje wed.van 76jr   775og Dedemsvaart (Aver)
x       Dunnink Harm  
02-09-1948 *26-05-1887 Meppel 08-09-1948 Jonkers Harm 61jr   1188og Zuidwolde
18-09-1948 *16-12-1907 Zuidwolde 22-09-1948 Klein Arendje e.v. 40jr   1190og Zwolle
x       Spijker Arend Jan  
26-09-1948 *26-09-1948 Zuidw.+(44) 29-09-1948 Nijman Gerrit en l.l.k. 1100 11.15uur Zuidwolde
x       Stoevelaar  Willemina  
30-09-1948 *30-09-1948   04-10-1948 Otter Jan en l.l.k.   1192og   g.st. Avereest
x       Willering Jantien  
16-10-1948 *15-09-1874 Zuidwolde 20-10-1948 Prins Aaltje 74jr 153og   Avereest
19-10-1948 *09-06-1948   23-10-1948 Bakker Aaltje 4mnd   1193og
28-10-1948 *08-01-1876   02-11-1948 Reurink Hendrik Jan 72jr   1194og Dedemsvaart (Aver)
03-11-1948 *14-02-1881   08-11-1948 Lange de Albertha 67jr   832og
08-11-1948 *08-11-1948 Avereest 10-11-1948 Vogelzang Roelof en   1100 Avereest
x       Altena Gerritdina  
09-11-1948 *07-10-1948   12-11-1948 Oosting Jakob 5wk   1196og
08-11-1948 *16-05-1865 N. Pekela 13-11-1948 Vries de Harmke e.v. 83jr 43og   Dedemsvaart
x       Starke  Jan  
14-11-1948 *06-01-1894   18-11-1948 Haar ter Andries 54jr   1197og
17-11-1948 *13-03-1882 *(35) Aver. 22-11-1948 Bouwhuis Lammigje e.v. 66jr   1199og   A (63) Ommen
x       Kooi Jan    
28-11-1948 *20-09-1867   02-12-1948 Woude van der Trijntje wed.van 81jr   559og Avereest
x       Bos Albert  
04-12-1948 *28-07-1872 Ruinen 08-12-1948 Dragt Arend 76jr   1201og Dedemsvaart (Aver)
08-12-1948 *27-09-1868   13-12-1948 Wallegien Willem 80jr   655og
12-12-1948 *29-12-1870 Kiel-Win 16-12-1948 Velde te Kornelis 77jr n.g. 8   Dedemsvaart (Aver)
14-12-1948 *06-07-1874   20-12-1948 Vos Lukas 74jr   942og
29-12-1948 *23-02-1879   03-01-1949 Fransen Jan 69jr 89og   Zwolle
04-01-1949 *04-01-1949   05-01-1949 Linde van der Jan Arnoldus l.l.k.   978a Avereest
x       Bruggemans Tietje  
31-12-1948 *01-01-1875   05-01-1949 Hoogeveen Hermanna 73jr 229og  
02-01-1949 *26-10-1899   06-01-1949 Schipper Roelof  49jr   917aog
21-01-1949 *27-01-1873 Avereest 25-01-1949 Schipper Hendrik 75jr 1101
27-01-1949 *29-01-1869   31-01-1949 Seinen Mina wed.van 79jr 1102
x       Strijker Hendrik  
06-02-1949 *28-06-1878   09-02-1949 Wegter Gerrit 70jr   1203og overgebr.  naar 1261og
06-02-1949 *09-04-1901   10-02-1949 Snoeijer Peter 47jr   1204og
09-02-1949 *06-08-1868   12-02-1949 Pothof Douwtje e.v. 80jr   917c
x       Schoterman Gerrit  
11-02-1949 *09-02-1949 Zuidw.+(6) 14-02-1949 Klunder Albert 2dg 1103 23.30uur Zuidwolde
19-02-1949 *02-05-1945   24-02-1949 Hutten Harm Jan 3jr  (Harry)   1205og
23-02-1949 *08-04-1883   28-02-1949 Lubbers Jasperdina w.v. 65jr   441a
x       Vrieling Willem  
25-02-1949 *03-04-1867 Evangelist 01-03-1949 Aken van  Everhardus 82jr   1206og
28-02-1949 *28-02-1949 Zuidw.+(8) 02-03-1949 Ringeling Jan en l.l.k. 1103 06.10uur Zuidwolde
x       Kampinga Fennechiena  
28-02-1949 *29-05-1864 Akkerwoud. 02-03-1949 Westerlaan Tjitske wed.van 84jr   1017og   g.st.
x       Postma Gooitsen  
27-02-1949 *12-05-1875 Anloo 03-03-1949 Boor van de Jantje e.v. 73jr n.g.10   Dedemsvaart (Aver)
x       Schäfer Gabe  
06-03-1949 *19-08-1870   10-03-1949 Meijer Hendrik 78jr   1207og
08-03-1949 *15-08-1879   12-03-1949 Wieten Johanna e.v. 69jr n.g.12  
x       Rooijen van Hendrik  
12-03-1949 *09-09-1875 Havelte 17-03-1949 Hunneman Jantje wed.van 73jr   1189og Hardenberg
x       Jonkers Harm  
13-03-1949 *04-09-1859 Avereest 18-03-1949 Hein Jan Rzn. 89jr   1039og  
17-03-1949 *08-02-1880  Ruinerwold 21-03-1949 Santing Klaasje wed.van 69jr 285og   Zuidwolde
x       Vogelzang Frederik  
17-03-1949 *23-10-1884   22-03-1949 Zomer Aaltje wed.van 64jr   1195og
x       Reurink Hendrik Jan  
21-03-1949 *29-10-1859 Hoogeveen 26-03-1949 Kuipers Gerhardus 89jr   786og Dedemsvaart (Aver)
23-03-1949 *01-08-1912   28-03-1949 Zijda Klaas  36jr   1209og
29-03-1949 *24-03-1949   30-03-1949 Giethoorn Aaltje 5dg 1104 Avereest
27-03-1949 *03-05-1869   31-03-1949 Hartman Roelof 79jr   1174og
31-03-1949 *12-03-1864 Hardenberg 05-04-1949 Belt van de Hilligjen wed. v. 85jr n.g. 14   Dedemsvaart (Aver)
x       Bruins Harm  
07-04-1949 *06-02-1864   12-04-1949 Willemse Pieter 85jr   835og
12-05-1944 *20-02-1924 is juist 20-04-1949 Seine Jannes (herbegr.) 20jr   1210og Leuna (Dld.)
29-04-1949 *29-11-1869   03-05-1949 Veneberg Gerrit Jan 79jr   1213og
30-04-1949 *24-03-1868 Delfzijl 05-05-1949 Balkema Geertje wed.van 81jr 29og   Dedemsvaart (Aver)
x       Kroon Wiebe Bin  
05-05-1949 *05-05-1949   06-05-1949 Koiter Eltje en l.l.k.   1215og   g.st.
x       Seine Berendina  
05-05-1949 *05-05-1949   06-05-1949 Koiter   Eltje en  l.l.k.   1215og   g.st.
x       Seine Berendina  
02-05-1949 *27-01-1861   07-05-1949 Roossien Geertje wed.van 88jr   740og
x       Eerkes Sievert  
09-05-1949 *02-05-1858   13-05-1949 Runhard Margje wed.van 91jr   813og Ommen
x       Winters Arend  
14-05-1949 *14-02-1907   19-05-1949 Veltman  Poppe  42jr   1216og
17-05-1949 *03-01-1880   21-05-1949 Gort Jentje e.v. 69jr n.g.16  
x       Kisteman Jan  
26-05-1949 *09-02-1884 Avereest 30-05-1949 Boer de Martha e.v. 65jr   1274og Avereest
x       Gestel van Marcelis Sijbrand
05-06-1949 *05-06-1949   07-06-1949 Nijhuis Willem en l.l.k. 1104 A (367) Zwolle
x       Kikkert Klaasje  
01-06-1949 *15-03-1888   07-06-1949 Barneveld Tiemen 61jr   1218og
15-06-1949 *16-12-1885   20-06-1949 Giethoorn Harmina 63jr   1270og
24-06-1949 *13-01-1880   28-06-1949 Giethoorn Jantje   69jr   1269og
23-06-1949 *01-06-1872   28-06-1949 Anken van Maria wed.van 77jr 135og  
x       Sijbesma  Jan    
30-06-1949 *27-05-1949   02-07-1949 Pouls Hendrik 4wk   1267og
30-06-1949 *26-06-1949   02-07-1949 Snoeijer Johannes 4dg   1266   g.st. Zwolle
30-06-1949 *02-01-1890   04-07-1949 Prins Jentje e.v. 59jr   1268
x       Muis Hendrik  
02-07-1949 *03-06-1896   07-07-1949 Keizer Fenje e.v. 53jr   1265
x       Ruijf Johannes Theobaldus
06-07-1949 *02-09-1872   11-07-1949 Michel Jan 76jr   562og
07-07-1949 *13-02-1897   12-07-1949 Luining Luchiena e.v. 52jr   1263og
x       Smit Wolter  
22-07-1949 *02-01-1864 Zuidwolde 26-07-1949 Prins Hilligje wed. van 85jr 151og   Avereest
x       Boessenkool Hendrik  
24-07-1949 *21-12-1870   28-07-1949 Zagers Hendrika wed.v. 78jr   411og
x       Zwiers Pieter  
06-02-1949 *28-06-1878   28-07-1949 Wegter Gerrit 70jr overbr. v.1203 n. 1261og
31-07-1949 *11-02-1880 11-12-1880 05-08-1949 Kruithof Hendrikje e.v. 69jr   1257og
x       Bokxem Tiemen  
03-08-1949 *29-03-1894   08-08-1949 Rengelink Johanna Gerritdina e.v. 55jr   1255og
x       Engen van Marinus Clazinus
12-08-1949 *21-01-1890   17-08-1949 Schepers Hermanna e.v. 59jr   1253og
x       Bruinenberg Karst  
20-08-1949 *18-01-1880   24-08-1949 Sloots Harm 69jr n.g.18  
29-08-1949 *06-06-1905   02-09-1949 Kremer Bregje e.v. 44jr   1251og
x       Schipper Jan  
30-08-1949 *12-08-1875   03-09-1949 Rooijen van Hendrik 74jr n.g.13  
> >   03-09-1949 Vries de ? ?   235og
03-09-1949 *01-07-1891   07-09-1949 Kreeft Willem 58jr   1249og
04-09-1949 *05-02-1898   07-09-1949 Meulen van de Jeltje e.v. 51jr   1247og
x       Sieben Thijs  
24-09-1949 *26-08-1883   28-09-1949 Schokker Koert 66jr   1244og
25-09-1949 *30-03-1859 *(58) Aver. 29-09-1949 Giethoorn Jannes   90jr 1105
28-09-1949 *ca 1931   03-10-1949 Schipper Gerrit 18jr   1218   A (567) Zwolle
01-10-1949 *13-12-1868  Ded.vaart 06-10-1949 Bolhoeve Hendrika wed.v. 80jr   1240og Dedemsvaart (Aver)
x       Veen van de Willem Jan  
03-10-1949 *26-09-1887   07-10-1949 Bos Jacobus 62jr   1242og
09-10-1949 *02-04-1883   14-10-1949 Oegema Freerk 66jr n.g.21    
24-10-1949 *05-09-1871   29-10-1949 Baas Jan Berend 78jr   1239og
09-11-1949 *13-09-1876   14-11-1949 Petter Aaltje 73jr   1238og
13-11-1949 *29-12-1881   18-11-1949 Os van Christiaan 67jr   1236og
20-11-1949 *26-05-1871   23-11-1949 Lammertink Grada Willemina 78jr n.g. 20  
21-11-1949 *15-09-1898   25-11-1949 Bakker Roelof 51jr   1235og
03-12-1949 *21-04-1891 Staphorst 07-12-1949 Mannes Grietje e.v. 58jr 1106 Dedemsvaart
x       Grit Lubbert  
06-12-1949 *01-06-1863   09-12-1949 Bruins Pouwel 86jr   1233og
09-12-1949 *24-04-1881 Veendam 13-12-1949 Boer de Jantina Alida e.v. 63jr n.g.23   Zwolle
x       Burema Geert   
11-12-1949 *04-10-1864 Staphorst 15-12-1949 Smelt Frederik 85jr   496og Zwolle
16-12-1949 *16-12-1949   21-12-1949 Reurink Christiaan en l.l.k.   1231og
x       Grutter Trijntje  
16-12-1949 *02-12-1924   21-12-1949 Grutter Trijntje e.v. 25jr   1231og
x       Reurink Christiaan  
17-12-1949 *11-08-1863 *(169) Aver. 21-12-1949 Steenbergen Albert 86jr   1230og   g. st.
27-12-1949 09-01-1878 Nieuwolda 30-12-1949 Steenhuis Anje wed. van 71jr   1228og
x       Hurdelbrink Folkert  
07-01-1950 *12-12-1873   11-01-1950 Elburg van Herman  76jr   1226og
12-01-1950 *14-01-1869   17-01-1950 Weinreich Truitje wed.van 80jr   974
x       Bouwknegt Lucas  
14-01-1950 *13-06-1874 N. Pekela 18-01-1950 Starke Jan 75jr 44og   Dedemsvaart
18-01-1950 *22-04-1929   21-01-1950 Prins Willemien 20jr (Willy)   1224og
18-01-1950 *19-08-1872 Av.(136)18.- 21-01-1950 Haveman Klaas 77jr 1107
22-01-1950 *31-03-1875   26-01-1950 Steenbergen  Jan 74jr   n.ged. 1
27-01-1950 *03-04-1878   31-01-1950 Pothoff Johannes Marinus 71 jr   3
10-02-1950 *25-03-1923   14-02-1950 Meijer Klaasje   26jr   5
10-02-1950 *09-11-1885   15-02-1950 Bruinenberg Karst 64jr   1252og
25-02-1950 *26-06-1865   02-03-1950 Schepers Geert  84jr   6
01-03-1950 *ca 1932   06-03-1950 Schuldink Alberdina Janna 18jr   8   A (43) Hardenberg
03-03-1950 *01-08-1884 Av.(106)02.- 07-03-1950 Klos Jantien e.v. 65jr   798 Avereest
x       Bunskoeken Frederik  
08-03-1950 *24-12-1870   11-03-1950 Jongman Klaas 79jr   1220og
23-03-1950 *18-12-1855   28-03-1950 Overdijk Roelof 94jr   9
30-03-1950 *17-03-1890 Gravezande 03-04-1950 Staalduinen van Leendert Abraham 60jr   961 Avereest
19-04-1950 *13-03-1938   22-04-1950 Abbink Trijntje (Tineke) 12jr   10
28-04-1950 *02-01-1877 Av. (3) 18.- 03-05-1950 Schippers Lambertus 73jr 1108 Zwolle
01-05-1950 *28-08-1871 *(144) Aver. 04-05-1950 Vogel de Jan 78jr   13   g.st. Avereest
01-05-1950 *21-04-1944   05-05-1950 Veurink Atje Wihelmina 6jr 1109
09-05-1950 *25-04-1950   13-05-1950 Steege ter Hilly 14dg 1110
13-05-1950 *31-10-1896   17-05-1950 Brand Johanna Antina e.v. 53jr   15
x       Strijker Wolter  
12-05-1950 *21-09-1886   17-05-1950 Drogt Egbertje e.v. 63jr   18
x       Zand van 't Albert  
14-05-1950 *21-11-1885   17-05-1950 Zand van 't Albert 64jr   17
19-05-1950 *19-05-1950   20-05-1950 Bakker Barteld en l.l.k. 1110
x       Lutterop Hendrikje  
19-05-1950 *19-05-1950   20-05-1950 Bakker Barteld en l.l.k. 1110
x       Lutterop Hendrikje  
16-05-1950 *25-09-1882   20-05-1950 Nijhuis Herm 67jr   1102og
16-05-1950 *19-11-1896   20-05-1950 Gerrits  Jennigjen wed.v. 53jr   19
x       Kriekjes Jan  
19-05-1950 *12-11-1876   23-05-1950 Spijker Jan 73jr   21
08-06-1950 *08-05-1876  Ded.vaart 10-06-1950 Schokker Catharina w.v. 74jr   784og Dedemsvaart (Aver)
x       Velde van de Jan  
14-06-1950 *ca 1950   14-06-1950 Bonner Eelke en l.l.k.   23   g.st. Avereest
x       Kwant Sjoukje  
21-06-1950 *21-11-1888   26-06-1950 Giethoorn Harm 61jr   24
24-06-1950 *01-03-1943   28-06-1950 Jans Betze 7jr   26
25-06-1950 *08-11-1875 Gramsberg. 29-06-1950 Smit Hendrika e.v. 74jr   29 Hoogeveen
x       Doldersum Aaldert  
11-07-1950 *ca 1863   15-07-1950 Smit Harm 87jr   742
15-07-1950 *20-09-1928   18-07-1950 Velde van de Catharinus 22jr   31
17-07-1950 *18-03-1874   20-07-1950 Krul Jentje wed.van 76jr   707og Avereest
x       Schotkamp Pauwel (Paul)  
22-07-1950 *30-09-1948   26-07-1950 Poel Gerdina (Erna) 1½jr   32
29-07-1950 *07-06-1893   02-08-1950 Hilligje Hendriks e.v. 57jr   33
x       Bakker Johannes  
03-08-1950 *14-09-1965 *(93) Zuidw. 08-08-1950 Steenbergen Jentje wed.van 84jr   1066og
x       Vogelzang Jan    
08-08-1950 *04-06-1864   11-08-1950 Boessenkool Willem 86jr   35
10-08-1950 *19-02-1870 *(27) Aver. 14-08-1950 Rotman Jacob  80jr 1111 Avereest
10-08-1950 *07-12-1900 Zuidwolde 14-08-1950 Pot Henderika e.v. 49jr n.g.27   Zwolle
x       Schotkamp Hendrik  
10-08-1950 *11-05-1886 *(52) Aver. 14-08-1950 Bunskoeken Frederik Jan 64jr   976og   g.st. Zwolle
15-08-1950 *06-02-1869   19-08-1950 Pothof Gerrit Jan 81jr   37
17-08-1950 *11-03-1866   21-08-1950 Meulen van de Johannes   84jr   1000og
04-09-1950 *30-11-1889   07-09-1950 Meijer Jan 60jr   39
n.v.t. n.v.t.   08-09-1950 Drenth Janna Berendina 16jr herbegr. 41
16-10-1950 *15-02-1867 Hoogeveen 19-10-1950 Bakker Femmigje wed.van 83jr 221og   Dedemsvaart
x       Knol Jacob  
19-10-1950 *27-02-1909 Avereest 24-10-1950 Compagne Johanna Cornelia e.v. 41jr 1112
x       Tiegelaar Johannes  
25-10-1950 *10-02-1876 Slochteren 28-10-1950 Bouwman Harm 74jr   44 Hardenberg
14-11-1950 *31-05-1862 Staphorst 18-11-1950 Mulder Aaltje wed.van 88jr   830og
x       Huls Albert  
23-11-1950 *18-07-1895   27-11-1950 Bakker Jansje e.v. 55jr   46
x       Hulzebosch Harm  
24-11-1950 *13-02-1864   28-11-1950 Westerhof Jacobje wed.v. 86jr 192og  
x       Boer de Roelof  
06-12-1950 *20-03-1858   11-12-1950 Dekker Hilligje wed.van 92jr 1113
x       Nimberg Geert, eerder van Albert de Vries
26-12-1950 *25-02-1879   30-12-1950 Wierbosch Antoon 71jr   48
29-12-1950 *15-08-1874   03-01-1951 Teekman Hendrik 76jr n.g.31  
26-11-1943 *23-02-1924 (1943 is juist 24-01-1951 Belt van de Albert 19jr herbegr. 50 Bremen
22-01-1951 *21-09-1883   26-01-1951 Winters Jacoba e.v. 67jr   52
x       Pouls Arend  
25-01-1951 *23-11-1883   29-01-1951 Mijnheer Peter 67jr 235og  
29-01-1951 *29-03-1923   02-02-1951 Grutter Annigje e.v. 27jr   53
x       Slot Gerrit  
11-02-1951 *11-02-1951   13-02-1951 Ringeling Jan en l.l.k. (m) 1114 23.00uur Zuidwolde
x       Kampinga Fennechiena  
08-02-1951 *10-09-1881   13-02-1951 Kisteman Arend 69jr   55
08-02-1951 *06-01-1887   13-02-1951 Putter Catharina e.v. 64jr   57
x       Kat Hendrik    
13-02-1951 *26-09-1875   17-02-1951 Vries de Aaltje e.v. 75jr   59
x       Bult van de Jan  
13-02-1951 *13-02-1888   17-02-1951 Pouls Jan 63jr   61
19-02-1951 *26-05-1866 Av.(108)15.- 23-02-1951 Hein Jentje e.v. 84jr   63 Avereest
x       Haasjes Johannes  
21-02-1951 *17-09-1869 Avereest 24-02-1951 Nuis Pieter 81jr   65   g.st. Avereest
22-02-1951 *09-07-1869 *(25)R.wold 26-02-1951 Tuin Harm 81jr 1115 Avereest
28-02-1951 *29-03-1938   05-03-1951 Bouwman Klaas 12jr   66
03-03-1951 *14-07-1887   08-03-1951 Peters Hendrikje e.v. 63jr   67
x       Zomer Derk Jan  
14-03-1951 *30-01-1865   19-03-1951 Bakker Annigje wed.van 86jr 1116
x       Compagne Arend  
16-03-1951 *27-03-1872 Staphorst 20-03-1951 Poepe Harm 78jr   315og Zuidwolde
27-03-1951 *27-03-1951   28-03-1951 Hagedoorn  Lambertus en l.l.k.   71   g.st.
x       Peters Lena  
26-03-1951 *16-05-1874 Ded.vaart 30-03-1951 Giessel van Albert 76jr   69
15-04-1951 *23-11-1948   19-04-1951 Kieft Hermannes 2jr (Harrij)   76
16-04-1951 *29-01-1899   20-04-1951 Boneschansker Folkert Berend 52jr   72
22-04-1951 *13-01-1880   26-04-1951 Boertjes Volkert 71jr   74
07-05-1951 *01-03-1937   11-05-1951 Kosters Albert 14jr 1117
07-05-1951 *21-12-1897   11-05-1951 Post Reintje e.v. 53jr   78
x       Schreur Harm  
08-05-1951 *05-03-1918   12-05-1951 Meesters Gerrit Jan 33jr   77
16-05-1951 *16-05-1951   17-05-1951 Ballast Asse en l.l.k 1114
x       Godeke Fijgje  
19-05-1951 *17-02-1877 Zwolle 24-05-1951 Dijk Herm Jan 74jr   80
20-05-1951 *ca 1865   25-05-1951 Meesters Hendrikje wed.v. 86jr   791og   g.st.
x       Boesenkool Arend  
26-05-1951 *17-02-1876   30-05-1951 Sissing Jan 75jr   82
01-06-1951 *02-11-1894   06-06-1951 Blok Johannes   56jr 33  
04-06-1951 *10-03-1881 Staphorst 08-06-1951 Prins Klaas 70jr   448
15-06-1951 *15-06-1951   16-06-1951 Musscher Dirk en l.l.k. 1118
x       Vogelzang Hendrikje  
18-06-1951 *08-04-1867   22-06-1951 Dekker Hendrikje e.v. 84jr   85
x       Boessenkool Gerrit      
19-06-1951 *23-04-1879  Wanneperv. 23-06-1951 Beute Jan 72jr 36   Avereest
21-06-1951 *24-11-1894   26-06-1951 Klunder Jentje e.v. 56jr   87
x       Bakker Jannes  
21-06-1951 *26-05-1882   26-06-1951 Varwijk Gerardus Henricus 69jr 38  
25-06-1951 *24-07-1893   29-06-1951 Prins Roelofje e.v. 57jr 1119
x       Zomer Jan  
03-07-1951 *01-07-1951   05-07-1951 Compagne Albert 2dg   84
01-07-1951 *05-11-1881   05-07-1951 Seine Stijntje e.v. 69jr   1208og
x       Meijer Hendrik  
03-07-1951 *17-08-1859 *(148) Aver. 07-07-1951 Vogelzang Femmegien w.v. 91jr   966og   g.st.
x       Brouwer Hendrik  
19-07-1951 *23-01-1950   23-07-1951 Kieft Gezina 17mnd   89
19-07-1951 *03-01-1900   24-07-1951 Bos Everdina e.v. 51jr   90
x       Hoving Jan  
25-07-1951 *09-06-1945   30-07-1951 Waninge Johannes(Hans) 6jr   92
27-07-1951 *16-01-1951   01-08-1951 Slot Hilligje (Hillegiena)  6mnd   54
15-08-1951 *06-09-1878   18-08-1951 Schotkamp Derk 72jr   93
13-08-1951 *27-01-1872   18-08-1951 Bastiaan Hendrik 70jr   1075og
20-08-1951 *31-12-1879   23-08-1951 Boer Hendrik 71jr   95
02-09-1951 *02-09-1951   04-09-1951 Timmer Marinus en l.l.k. 1120
x       Boverhof Johanna    
12-09-1951 *23-12-1930   15-09-1951 Veldsink Jacoba Alberdina 20jr   97
25-09-1951 *03-07-1874   29-09-1951 Seinen Margje e.v. 78jr   105
x       Nieuwenhuis Jannes  
03-10-1951 *08-08-1877   08-10-1951 Winkels Herman  74jr   107
03-10-1951 *20-10-1876   08-10-1951 Mulder Maria e.v. 74jr 1121
x       Kleer de Hendrik  
17-10-1951 *17-10-1951   19-10-1951 Vrieling Jasper en l.l.k.   113
x       Graaf van de Jeltje  
17-10-1951 *14-06-1899   19-10-1951 Batterink Grietje e.v. 52jr   109
x       Faassen van Johannes  
16-10-1951 *23-03-1873 Veendam 20-10-1951 Egges Kornelia e.v. 78jr 41   Zwolle
x       Burema Jan  
17-10-1951 *13-09-1949   22-10-1951 Wierbos  Dirk 2jr   112
24-10-1951 *ca 1951   26-10-1951 Smit Paul 4mnd   114  
30-10-1951 *28-03-1871 Dinxperlo 03-11-1951 Smits Drika Wilhelmina e.v. 80jr 46   Dedemsvaart (Aver)
x       Veerbeek Johan  
06-11-1951 *09-01-1860 *(6) Aver. 10-11-1951 Dijsselhof Janna wed.van 91jr   1229
x       Steenbergen Albert, eerder van Klaas Vogelzang
11-11-1951 *04-10-1876 Muntendam 15-11-1951 Pronk Annegien wed.v. 75jr   631og
x       Stukje Jacob  
27-11-1951 *12-03-1886   01-12-1951 Oegema Tamme 65jr   1077og
30-11-1951 *10-11-1900   04-12-1951 Bouwman  Hendrik 51jr   115
12-12-1951 *23-10-1892   17-12-1951 Jong de Aaltje e.v. 59jr   117
x       Tigelaar Roelof  
16-12-1951 *16-08-1868 Brielle 19-12-1951 Gestel van  Marcelis Sijbrand 83jr   1273og Avereest
16-12-1951 *17-09-1877   21-12-1951 Meijer Harmpje wed.v. 74jr   49
x       Wierbosch Antoon  
18-12-1951 *21-02-1871   22-12-1951 Krale Geesje 80jr   120
21-12-1951 *30-11-1866 Avereest 24-12-1951 Jansen Bonne 85jr   568og Avereest
20-12-1951 *03-02-1874   24-12-1951 Ketelaar Griet e.v. 77jr 48  
x       Hoving Jacob   
> *27-03-1872 *(27)Z.wolde 31-12-1951 Weide van der Hilbert 79jr 1122
> *08-09-1897 *(76) Ruinen 02-01-1952 Martens Harm 54jr 1123
31-12-1951 *24-10-1885   04-01-1952 Batterink Hendrik Booij  66jr   124
31-12-1951 *20-07-1871   04-01-1952 Leeuw de Jan 80jr   122
08-01-1952 *20-12-1861 *(232) Aver. 12-01-1952 Weide Hilligje wed.van 90jr   126   g.st.
x       Weide  Fredrik  
11-01-1952 *21-09-1873   16-01-1952 Hulleman Willem 78jr   127
19-01-1952 *13-10-1868 *(156) Aver. 23-01-1952 Sieben Jantje wed.van 83jr   129   g.st.
x       Lange de Jan  
15-02-1952 *14-09-1886 Ded.vaart 20-02-1952 Hulleman Hermina wed. v. 65jr   130 Dedemsvaart (Aver)
x       Moes Berend  
26-02-1952 *13-02-1887   29-02-1952 Veen van Boele 65jr   131
27-02-1952 *01-12-1872   01-03-1952 Sieben Hendrik 87jr   133   g.st.
10-03-1952 *06-09-1951   15-03-1952 Kat Arend 8mnd   135
12-03-1952 *08-07-1872   17-03-1952 Brinkman Geertien wed.v. 79jr   7
x       Schepers Geert  
15-03-1952 *08-09-1860 Zuidwolde 19-03-1952 Bruins Harm 91jr 15   Zwolle
18-03-1952 *28-08-1878   21-03-1952 Benjamin Jantje wed.van 73jr   793og  
x       Egten van  Johan Gerhard  
19-03-1952 *18-03-1881   22-03-1952 Postema  Geertje wed.van 71jr   96
x       Boer Hendrik  
31-03-1952 *04-03-1874 Avereest 05-04-1952 Klein Willempje w. v. 78jr   136 Zuidwolde
x       Nijwening Willem  
03-04-1952 *18-11-1858 Staphorst 08-04-1952 Bos Evert 93jr 130og   Avereest
09-04-1952 *24-02-1898   13-04-1952 Rooseboom Arie 54jr   137
> >   16-04-1952 Poeste Jannij 11mnd 1124
16-04-1952 *19-11-1886 Zuidwolde 19-04-1952 Nijenhuis Hendrik 65jr   140 Dedemsvaart (Aver)
26-04-1952 *23-06-1924   01-05-1952 Zomer Maria e.v. 27jr   141
x       Doldersum H.  
13-05-1952 *29-06-1865 Av.(130)13.- 17-05-1952 Prins Roelofje wed.v. 86jr   219
x       Veen van de Jan  
19-05-1952 *07-08-1879   24-05-1952 Kolk van der Trijntje e.v 72jr   145
x       Spijker Albert  
21-05-1952 *25-01-1870   26-05-1952 Jonge de Jan 82jr   147
24-05-1952 *24-02-1867   28-05-1952 Drenth Heike 85jr   695og
03-06-1952 *05-04-1864 Staphorst 06-06-1952 Bijker Jentje wed.van 88jr   915
x       Bakker Jan  
> *ca 1952   09-06-1952 Wilpe van Gerrit en  l.l.k. 1124
x       Keulen van  Jentje    
07-06-1952 *02-10-1902   11-06-1952 Zwiers Geertruida Jantina w.v. 49jr   938
x       Rooseboom Arie  
10-06-1952 *12-02-1880 Ded.vaart 11-06-1952 Putter Jentje wed.van 72jr   70
x       Giessel van Albert  
14-06-1952 *20-02-1884   18-06-1952 Jonge de Gerrit   68jr   940
14-06-1952 *28-04-1925   19-06-1952 Velde van de Hendrik 27jr   151
18-06-1952 *24-08-1883   23-06-1952 Witpaard Klaas 68jr   154
21-06-1952 *06-05-1866   25-06-1952 Otter Harm 86jr   152
22-06-1952 *24-12-1877   27-06-1952 Tellegen van Grietje wed.van 74jr   746og
x       Wielink Willem    
25-06-1952 *16-11-1899 Ruinen 28-06-1952 Duinkerken Dina e.v. 52jr   155 Avereest
x       Petter Harm  
25-06-1952 *28-05-1923   28-06-1952 Vries de Hagge Willem 29jr   157
03-07-1952 *03-07-1952   03-07-1952 Dijkstra Betze en l.l.k. 1125  
x       Kisteman Roelofje  
01-07-1952 *09-10-1882   04-07-1952 Nuis Jantina wed.van 69jr   159
x       Bokking Rudolf  
05-07-1952 *ca 1878   08-07-1952 Wobben Hilligje 74jr 1126
26-07-1952 *26-01-1898 Ded.vaart 29-07-1952 Dunning Jan 54jr 60   Dedemsvaart (Aver)
25-07-1952 *10-03-1883   30-07-1952 Timmerman Lammechien e.v. 69jr   161
x       Boschman Jan  
06-08-1952 *22-12-1866   09-08-1952 Polmers Zwaantje wed.v. 85jr   842og
x       Diphoorn Jan  
13-08-1952 *06-07-1872   16-08-1952 Rooijen van  Fake 80jr   163
08-09-1952 *07-12-1947   11-09-1952 Nieuwenhuis Johanna Gerda 4jr (Janny)   165
22-09-1952 *11-09-1868 Ruinen 27-09-1952 Zwiers Stellink 84jr 1127 Dedemsvaart (Aver)
01-10-1952 *08-09-1879   06-10-1952 Velds   Anna Maria wed.v.73jr   1100og
x       Lümer Johannes Henderikus
02-11-1952 *09-10-1925   06-11-1952 Schokker Jan 27jr   166
30-11-1952 *25-11-1952   03-12-1952 IJmker Frens 5dg 1125
02-12-1952 *29-04-1877   06-12-1952 Reinders Zwaantje wed.v. 75jr   1093og
x       Gerrits Gerrit  
04-12-1952 *ca 1869   08-12-1952 Deijs Maria Wilhelmina w.v. 83jr   167   g.st.
x       Wilsum Lambertus  
12-12-1952 *11-06-1862 A-Ommen 17-12-1952 Potjes Hendrikje wed.v. 90jr   1111og   g.st.
x       Hansman Hendrik Jan  
19-12-1952 *20-11-1868   23-12-1952 Kleer de Hendrik 84jr   168
n.v.t. n.v.t.   23-12-1952 Mulder  Maria e.v. H. de Kleer ov.br.  1121naar 169
25-12-1952 *27-09-1874   29-12-1952 Krikke Hendrikje wed.v. 90jr 78jr   818og
x       Eggink Jannes  
30-12-1952 *01-01-1881 *(1) Z.wolde 02-01-1953 Kroes Evert 71jr   170   g.st.
31-12-1952 *09-07-1868 Avereest 05-01-1953 Sieben Jantien e.v. 86jr   171 Avereest
x       Stevens Willem  
14-01-1953 *24-11-1867 Wildervank 17-01-1953 Bos Lammechien w.v. 85jr   757og Zuidwolde
x       Luining Jan  
14-01-1953 *11-02-1885   19-01-1953 Beesten van Hermina e.v. 67jr   173
x       Snoijer Leendert  
15-01-1953 *17-11-1885   20-01-1953 Hoeve Jan 67jr   176
21-01-1953 *23-01-1870Giethoorn+(4) 26-01-1953 Setten van Otto Martinus Alex 82jr   178   19.00uur Zuidwolde
25-01-1953 *02-02-1873   29-01-1953 Petersen Annigje e.v. 79jr   180
x       Siegers Albert  
25-01-1953 *10-02-1903   29-01-1953 Reijne Jentje e.v. 49jr 52  
x       Alteveer Willem    
26-01-1953 *16-09-1872  Vlaardingen 30-01-1953 Sluimer Arie 80jr   160   15.15u (9) Avereest 
29-01-1953 *02-08-1867   02-02-1953 Bos Helena Lampera e.v. 85jr 54  
x       Vondeling Klaas  
29-01-1953 *09-04-1876   02-02-1953 Brink van de Martinus 76jr   11
30-01-1953 *11-12-1899   04-02-1953 Luining Janna e.v. 53jr   182
x       Strijker Koert  
19-02-1953 *26-01-1866   23-02-1953 Holthuis Lucas 87jr   175
24-02-1953 *26-10-1869 Ded.vaart 28-02-1953 Schipper Hendrikje wed.van 83jr    184 Assen
x       Schepers R.  
27-02-1953 *01-12-1872 *(192) Aver. 03-03-1953 Wegter Zwaantje wed.v. 80jr 1128     06.00u(21) Avereest
x       Rozendaal Jan  
28-02-1953 *13-08-1882 *(50) Zuidw. 04-03-1953 Hoogeveen Hendrik 70jr   238   11.00u(22) Avereest
01-03-1953 *21-03-1868 Zuidwolde 05-03-1953 Kuiper Hendrik 84jr   185 Zuidwolde
09-03-1953 *23-01-1901   14-03-1953 Langius Hinderkien e.v. 52jr   187
x       Masselink Derk Evert  
19-03-1953 *25-03-1872 Hoogeveen 23-03-1953 Doldersum Aaldert 80jr   30 Vriezenveen
20-03-1953 *06-09-1875   25-03-1953 Siegers Hendrika wed.v. 77jr   863og
x       Olijve Jan  
28-03-1953 *28-04-1888 *(87) A-H.b 01-04-1953 Kok Roelofje e.v. 64jr 1129     14.45u(31) Avereest
x       Hendriksen Evert  
04-04-1953 *27-05-1882   09-04-1953 Moes Jan 70jr   27
12-04-1953 *06-07-1876   16-04-1953 Kruithof Pieter e.v. 76jr   188
x       Loff Klaasje  
13-04-1953 *13-04-1882   16-04-1953 Reurink Aaltje e.v. 71jr   191
x       IJmker Johannes  
26-04-1953 *ca 1862 geen steen 30-04-1953 Heersping Jan 91jr   1164og   02.00u(40) Avereest
02-05-1953 *29-01-1888   07-05-1953 Berendsen Jan 65jr   193
09-05-1953 *27-03-1874   13-05-1953 Mulder  Aaltien e.v. 79jr   195
x       Batterink Hendrik Lzn.  
18-05-1953 *31-08-1867 Av.(162)16.- 21-05-1953 Holleman Margaretha w.v. 85jr 1130 07.15u(46) Avereest
x       Schalen Lambert     
21-05-1953 *21-05-1953   22-05-1953 Jansen Jantienus l.l.k.   197   03.00u(47) Avereest
x       Dekker Arendina  
20-05-1953 *30-08-1927   23-05-1953 Otter Johanna       25jr   198
21-05-1953 *05-09-1934   26-05-1953 Meier Harm 18jr   199
23-05-1953 *16-04-1910   28-05-1953 Spijker Arend Jan 43jr   1191og Zwolle/Ommen
17-06-1953 *03-09-1946   20-06-1953 Doldersum Johannes 6jr   190
23-06-1953 *06-07-1885   26-06-1953 Dam Everdina wed.v. 67jr   200
x       Broekroelofs Egbert  
27-06-1953 *22-11-1894   01-07-1953 Beukema Lubbertus 58jr   201
14-07-1953 *26-04-1909   18-07-1953 Veen van der Herman 44jr   203
15-07-1953 *02-10-1869   20-07-1953 Heite Marrigje 83jr   202
22-07-1953 *03-09-1882   25-07-1953 Linde Geertje e.v. 70jr   206
x       Aufderhaar Herman  
24-07-1953 *11-04-1932 Zuidwolde 28-07-1953 Ringeling Hilligje 21jr   205 Hoogeveen
20-08-1953 *26-10-1943   24-08-1953 Schipper Jan 9jr   208   10.00uur N.O.P.
01-09-1953 *ca 1904   05-09-1953 Luten Geertien e.v. 49jr   209 g.st. 21.00u(61) Avereest
x       Baas Hendrik  
09-09-1953 *18-10-1880   12-09-1953 Schoemaker Roelof 72jr   211
15-09-1953 *15-09-1953   16-09-1953 Haasjes Albert en  l.l.k. 1131 09.00u(62) Avereest
x       Jaspers Hendrika  
21-09-1953 *21-09-1953 ongehuwd 23-09-1953 Tolie van Woltertien l.l.k. 1131 16.30u(65) Avereest
22-09-1953 *24-09-1908   26-09-1953 Dragt Jan 44jr   213
01-10-1953 *28-03-1903   05-10-1953 Sieben Lummegien  50jr 40  
02-10-1953 *25-08-1953   07-10-1953 Peters Koop 5wk   215
07-10-1953 *18-10-1899 Onstwedde 12-10-1953 Burema Douwe Egbert 53jr 43   Dedemsvaart (Aver)
20-10-1953 *04-01-1895   24-10-1953 Rijkeboer Zwier 58jr   216
26-10-1953 *ca 1872 geen steen 30-10-1953 Louwdijk Christiaan 81jr   218   09.00u(77) Avereest
02-11-1953 *05-05-1883 Zwolle 06-11-1953 Wilpe van  Gerrit 70jr 252og  
02-11-1953 *02-11-1886   06-11-1953 Oosterhof Wiebe 67jr   219
19-11-1953 *31-03-1915   24-11-1953 Lubbers Lucas 38jr 61  
29-11-1953 *20-09-1871   04-12-1953 Steege ter Hendrik 82jr   221
geen steen *08-05-1885 *(68) Aver. 10-12-1953 Schans Geesje 68jr   223
05-12-1953 *30-07-1917   10-12-1953 Vermeulen Peter 36jr   225
11-12-1953 *26-03-1896   15-12-1953 Wallegien Hendrikus 57jr 63    
17-12-1953 *03-08-1900   22-12-1953 Lange de Koop 53jr   226
> *ca 1869   28-12-1953 Rijkers Willem Johan 84jr 1132
04-01-1954 *03-09-1888   08-01-1954 Meijer Hendrik 65jr   230
04-01-1954 *24-08-1872 Zwolle 08-01-1954 Timmerman Marrigje wed.v. 81jr   81   14.00u (2)
x       Dijk van Herm Jan  
05-01-1954 *14-12-1884   09-01-1954 Brink Aaltien e.v. 69jr   228   19.30u (3)
x       Hein Jan  
19-01-1954 *21-05-1880   23-01-1954 Schröder Johan Hendrik 72jr x128og  
24-01-1954 *13-06-1872   28-01-1954 Tuin Beertje wed.van 81jr 1133
x       Vosseberg Jan  
> >   30-01-1954 Pot Jan ?   232
29-01-1954 *19-02-1876 Kampen 02-02-1954 Berends Jan 77jr   1271og Dedemsvaart (Av)
08-02-1954 *14-02-1893 Amsterdam 12-02-1954 Piel Jacob 60jr   233 Dedemsvaart (Av)
11-02-1954 *24-11-1868   16-02-1954 Oosterveen Roelof 85jr   806og
15-02-1954 *16-08-1885 Hoogeveen 19-02-1954 Deen Aaldert 68jr   234 Zwolle
> *05-11-1869 *(75) 24-02-1954 Brinkman Arend 85jr   1046
20-02-1954 *03-03-1880   24-02-1954 Burbach Jacoba e.v. 73jr 65  
x       Weenink Hendrikus  
20-02-1954 *16-04-1875   25-02-1954 Koers Tonia e.v. 78jr   238
x       Roozendal Harm  
23-02-1954 *25-07-1870 Ruinen 27-02-1954 Lubbinge Hendrikje e.v. 83jr 67   Dedemsvaart (Av)
x       Klooster Hendrik  
02-03-1954 *13-08-1888   05-03-1954 Bakker Klaas 65jr   240
04-03-1954 *13-08-1876   08-03-1954 Nijhuis Jentje wed.v. 77jr   242
x       Peters Johannes  
> *21-05-1869 *(42)Z.wolde 08-03-1954 Bult van de Meine 84jr   244   tijd.g.st.
14-03-1954 *14-05-1882   19-03-1954 Goor van  Jan 71jr   246
16-03-1954 *26-10-1883   20-03-1954 Vogelzang Roelof 70jr   248
24-03-1954 *27-02-1874   29-03-1954 Belt van de Hendrika Berendina e.v. 80jr   249
x       Romkes Johannes Evert  
07-04-1954 *13-08-1878 Zuidw. *(80) 12-04-1954 Dragt Herman 75jr   1184og   13.00u  (9) Zuidwolde
10-04-1954 *10-12-1864   15-04-1954 Ketelaar Jan 89jr   993og
> *07-12-1868 *(189) Aver. 16-04-1954 Boer de Wiechert 85jr   96
20-04-1954 *07-11-1909   24-04-1954 Tibben Derk 44jr   251
27-04-1954 *01-09-1930   01-05-1954 Meier Hendrik Jan 23jr   255  
27-04-1954 *20-03-1913   01-05-1954 Liest Evert 41jr   252
> *23-04-1896 Termunten 05-05-1954 Baas Hendrik 58jr   210
> *ca 1954   12-05-1954 Sieben Egbert en l.l.k. 1134
x       A. Albert  
> *ca 1954   03-06-1954 Oosterveen J. l.l.k. 1134
x       ? ?  
02-06-1954 *28-01-1902   05-06-1954 Meijer Hendrik 52jr   256
10-06-1954 *15-09-1878   14-06-1954 Kort Jan 75jr   964og
> *ca 1954   23-06-1954 Zand van 't Lammert A. l.l.k. 1135
x       Naaijer F.  
> *14-10-1862 *(247)H.veen 05-07-1954 Veldman Andries 91jr   956og   g.st.
10-07-1954 *17-02-1903   14-07-1954 Akkerman Klaas 51jr   258
24-07-1954 *10-01-1872   28-07-1954 Veldman Jan 82jr   262
27-07-1954 *27-04-1873   30-07-1954 Smit Aleida wed.van 81jr   265
x       Sieben J.  
08-08-1954 *27-01-1867'sGravenhage 11-08-1954 Groneman Nicolaas B. 87jr   266 Zwolle
10-08-1954 *24-05-1869 Zuidwolde 14-08-1954 Stevens Willem   85jr   172 Avereest
31-08-1954 *09-03-1873   03-09-1954 Jonge de Hilligje wed.van 81jr   692og
x       Schokker Hendrik  
31-08-1954 *22-11-1889   04-09-1954 Rolleman Zwaantje 64jr 69  
24-09-1954 *20-01-1897   28-09-1954 Kleis Grietje  87jr   268
x       Otter Hendrik  
19-09-1954 *03-08-1880 Avereest 28-09-1954 Waning Geert 74jr 71   Hoogeveen
06-10-1954 *18-09-1891   11-10-1954 Meesters Gerrit 63jr   270   13.00u (30) Zuidwolde
13-10-1954 *13-10-1954 Zwolle 14-10-1954 Poortman Hein en l.l.k.(v) 1136 Zwolle
x   beertje   Godeke Leida  
> *14-12-1892 Zuidwolde 16-10-1954 Dijk van Willempje e.v. 61jr   272   g.st.
x       Soer Lucas  
14-10-1954 *21-10-1889 Lochem 18-10-1954 Hofstee Antje e.v. 64jr   274 Dedemsvaart
x       Berg van de Berend Jan  
> *07-04-1868 *(39)Z.wolde 18-10-1954 Poolman Jan 86jr   728
14-10-1954 *17-02-1928   19-10-1954 Kleis Albert 26jr   276
14-10-1954 *11-05-1930   20-10-1954 Bakker Jentje (Jenny) 24jr   277
00-10-1954 *00-00-1870 (00) is juist 26-10-1954 Vegt van de Antje 84jr   703og
01-11-1954 *03-01-1924   05-11-1954 Huls Roelof 30jr   1124og  
19-11-1954 *07-04-1883   23-11-1954 Koops Henderkien  71jr   1086og
> *ca 1907   27-11-1954 Schalen Ebelina Lena 47jr 1137
24-11-1954 *08-10-1886   29-11-1954 Woudsma Petertje e.v. 68jr 73  
x       Maat J.  
30-11-1954 *22-11-1872   03-12-1954 Schrotenboer Willemina 82jr   111
12-12-1954 *17-10-1888 A.Vollenhove 17-12-1954 Belt  Aaltje wed.v. 66jr   780og Dedemsvaart (Aver)
x       Fraai Willem  
25-12-1954 *14-12-1879   30-12-1954 Alfing Siena e.v. 75jr   279
x       Zagers Hendrikus  
01-01-1955 *18-05-1868 Avereest 05-01-1955 Giethoorn Trijntje e.v. 76jr   281 Avereest
x       Michel Lammert  
06-01-1955 *26-12-1908   11-01-1955 Smink Berend 46jr   283
14-01-1955 *25-09-1877 Edam 19-01-1955 Berends Roelofje 77jr 32  
24-01-1955 *27-05-1862   28-01-1955 Oosterhuis Klaas 92jr 1138
25-01-1955 *18-10-1884 Sleen 31-01-1955 Klingenberg Fennechien e.v. 70jr 74   Dedemsvaart (Aver)
x       Schoemaker Paul  
02-02-1955 *14-09-1872   07-02-1955 Zomer Jacob 82jr 76  
09-02-1955 *07-05-1879 Ded.vaart 14-02-1955 Stegeman Berendina Johanna Wilhelmina 75jr   77og   Dedemsvaart (Aver)
17-02-1955 *27-05-1880   21-02-1955 Wijnholds Hillechien w.v. 74jr   1113og
x       Brands Jan  
> *14-04-1870 *(36)Z.wolde 23-02-1955 Scheiuit Woltertje wed.v. 84jr 1139
x       Dekker Thijs  
21-02-1955 *11-02-1893   24-02-1955 Voorst van Klaas 62jr   287
00-02-1955 *00-00-1874 (00) is juist 25-02-1955 Vegt van der Jan 81jr   704og
21-02-1955 *01-03-1867   25-02-1955 Lange de Engbert 87jr   288
21-02-1955 *01-11-1873   26-02-1955 Jansen Hendrik 81jr   285
24-02-1955 *11-08-1864   28-02-1955 Compagne  Trijntje wed.van 90jr    1232og
x       Bruins Pouwel  
01-03-1955 *18-06-1892 *(65) Zuidw. 04-03-1955 Dekker Hilligje wed.van 62jr   222   g. st.
x       Steege ter Hendrik  
28-02-1955 *22-10-1889 Ded.vaart 04-03-1955 Kelder Hermina e.v. 65jr   290 Zuidwolde
x       Westerveld Albert  
07-03-1955 *05-12-1885   12-03-1955 Vegt van der Evert 69jr   292
08-03-1955 *21-11-1952   12-03-1955 Maat Hendrik Willem 2jr (Henkie)   294
09-03-1955 *27-12-1888   14-03-1955 Klos Gerrit 66jr   295
18-03-1955 *26-02-1886 Kielwindewe 22-03-1955 Fraai Reint 69jr 81   Ommen           
> *ca 1873   26-03-1955 Hilbrink Rensien wed.v. 82jr   ?
x       Zwiers Jan  
> *ca 1881   01-04-1955 Thijsen Marrigje e.v. 74jr 1140
    Herssevoort Albert  
06-04-1955 *16-04-1870 Heenvliet 07-04-1955 IJzerman Maartje Leentje w.v. 84jr   267 Dedemsvaart (Av)
x       Groneman Nicolaas B.  
06-04-1955 *29-03-1873  Ded.vaart 09-04-1955 Bakker Harm 82jr   298
> *30-06-18778 A-Ommen 16-04-1955 Reurink Jan Hendrik 77jr   1022
16-04-1955 24-05-1871 Dinxperlo 21-04-1955 Veerbeek Johan 83jr 47   Zwolle
> *28-03-1868 *(51) Aver. 22-04-1955 Westerhof Lambertus 87jr 1141
19-04-1955 *05-05-1881   23-04-1955 Kielstra Aalderd 73jr   300
20-04-1955 *02-01-1870   25-04-1955 Diepen van  Derk 85jr   302
29-04-1955 *26-04-1883 Gieterveen 04-05-1955 Meinders Jacobje e.v. 72jr 78   Hoogeveen
x       Everhardus Gerrit  
04-05-1955 *08-04-1886   09-05-1955 Vrielink Albertus 69jr   304
30-05-1955 *07-06-1889 Zuidwolde 08-06-1955 Vries de Jan   65jr   306 Zwolle
04-06-1955 *17-03-1887   08-06-1955 Bree van Antoon 68jr   308
07-06-1955 *03-12-1916   11-06-1955 Kampinga Hinderikus 38jr   311
13-06-1955 *13-10-1901   18-06-1955 Grooters Hendrika Hermina 53jr   313
15-06-1955 *21-09-1862 Veendam 20-06-1955 Burema Jan 92jr 42   Dedemsvaart (Av)
08-07-1955 *16-09-1878   12-07-1955 Bokxem Tiemen 76jr   1256og
08-07-1955 *26-12-1893   13-07-1955 Bisschop Marrigje e.v. 61jr   315
x       Batterink Lefert  
09-07-1955 *30-11-1953   14-07-1955 Pasop Hendrikje 1jr 1142
17-07-1955 *13-06-1955   21-07-1955 Peters Koop 4wk   215
28-07-1955 *31-01-1873   01-08-1955 Siegers Albert 82jr   181
30-07-1955 *13-10-1886   02-08-1955 Roebersen Berendina e.v. 68jr   317
x       Duinkerken Egbert  
03-08-1955 *11-07-1877   06-08-1955 Krikke Roelof 78jr   319
03-08-1955 *15-07-1883 Zw.kerspel 08-08-1955 Sluis van der Hermina e.v. 72jr   321 Dedemsvaart (Aver)
x       Blankvoort Gerrit Jan  
08-08-1955 *02-12-1877   12-08-1955 Timmerman Wicher 77jr   236
16-08-1955 *23-05-1955   18-08-1955 Kieft Anneke 2mnd   297
23-08-1955 *02-11-1874   25-08-1955 Rodermond Geesje wed.van 80jr   323  
x       Haakman Hendrikus    
23-08-1955 *30-09-1861  Ded.vaart 26-08-1955 Zweers Gerrit Hendrik 93jr   1006og   08.45uur Dedemsvaart (Aver)
29-08-1955 *23-08-1955   31-08-1955 Bouwers Gerrit Jan 6dg   324
31-08-1955 *04-05-1913   03-09-1955 Vasse Gerritdina Gezina e.v. 42jr   326
x       Herssevoort G.J.  
31-08-1955 *06-09-1874   03-09-1955 Haan de Aaltje wed.van 80jr   325
x       Visscher K.  
06-09-1955 *22-01-1882 Bedum 10-09-1955 Homan Barbara wed.v. 73jr 287og   Dedemsvaart (Aver)
x       Leenders Jan  
11-09-1955 *13-10-1885 Kiel-wind 15-09-1955 Ensing Johanna wed. v. 69jr 82   Ommen
x       Fraai Reint  
19-09-1955 *30-03-1887   24-09-1955 Graaf van der Johannes 68jr   587og
21-09-1955 *26-07-1904   26-09-1955 Hoekman Willemina e.v. 51jr   327
x       Kriekjes Jan  
10-10-1955 *30-06-1876 Giethoorn 13-10-1955 Wuite Margje wed.van 79jr 37  
x       Beute Jan  
08-10-1955 *16-12-1889 Avereest 13-10-1955 Meerholz Johanna Geziena 65jr   329 Zwolle
25-10-1955 *20-08-1931   29-10-1955 Compagne Christiaan 24jr   331
> *14-03-1880 *(51) Aver. 02-11-1955 Zoelen van Gerrit 75jr   1148
> *19-09-1865 Staphorst 08-11-1955 Petter Jacob   90jr 165  
08-11-1955 *31-07-1954   12-11-1955 Hoorntje Ronald 1jr   334
10-11-1955 *23-09-1907   15-11-1955 Laan van der Edza Jantina e.v. 48jr   335
x       Broersma Wigle Pieters  
21-11-1955 *04-10-1869   25-11-1955 Gruppen Hilbert 86jr   339
20-11-1955 *26-07-1902   25-11-1955 Bokxem Mina Hendrika e.v. 53jr   337
x       Kleis Geert  
> *12-06-1882 *(82) Aver. 26-11-1955 Poeste Annigje wed.van 73jr 1143
x       Schippers Lambertus  
05-12-1955 *2-12-1955   06-12-1955 Tijssen Jentina 3dg 1144
> *ca 1872   17-12-1955 Fransen Aaltje wed.van 83jr   1104
x       Bruins ?  
18-12-1955 *30-05-1877   21-12-1955 Goch van Agatha Cornelia 78jr   341
26-12-1955 *02-05-1903   30-12-1955 Velde te Geert 52jr 85  
> *22-04-1869 *(77) Aver. 07-01-1956 Gort Albert 86jr 1145
14-01-1956 *04-02-1891   18-01-1956 Kroon Trijntje e.v. 64jr   342
x       Bouman Tienes    
13-01-1956 *19-07-1904   19-01-1956 Vasse Albertus 51jr   344
22-01-1956 *26-09-1874 N.Dordrecht 26-01-1956 Hogenberg Willemtien w.v. 81jr   346 Dedemsvaart (Aver)
x       Wijk van Kornelis  
27-01-1956 *07-02-1880   28-01-1956 Gringhuis Trijntje e.v. 75jr   347
x       Vrieswijk Cornelis  
> *ca 1956   31-01-1956 Schepers  Geert en l.l.k.   349   g.st.
x       Reurink Maria   
04-02-1956 *14-08-1867  Slagharen 08-02-1956 Meijerink Willem 88jr 203og   Dedemsvaart (Aver)
> *ca 1956   13-02-1956 Haasjes H. en l.l.k. 1146
x       Jaspers H.  
> *ca 1878   18-02-1956 Oost Diewertje wed.v. 78jr 1147
x       Rijkers Johan Willem  
13-02-1956 *23-11-1875   18-02-1956 Hoogenkamp Jentje e.v. 80jr 172og   Dedemsvaart (Aver)
x       Haar ter Marinus  
17-02-1956 *12-09-1853 Ded.vaart 21-02-1956 Wildeboer Sietske Otter w.v. 76jr 231og   Dedemsvaart (Aver)
x       Bouwman Johannes  
17-02-1956 *30-07-1880   22-02-1956 Henderiks Petrus e.v. 75jr   350
x       Hendriks Klasina  
17-02-1956 *25-07-1877 Zuidwolde 23-02-1956 Hooijer Aaltje wed.van 78jr   352
x       Haveman Ernst  
22-02-1956 *05-04-1878   25-02-1956 Berends Hilligje 77jr   353
> *ca 1956   27-02-1956 Duitman Marrigje gesch.e.v.     l.l.k. 1146
x       Kanis J.  
> *ca 1876   02-03-1956 Fransen Woltertien e.v. 80jr   354   g.st.
x       Krikke Hendrik  
28-02-1956 *16-08-1879   02-03-1956 Michel Lambertus wed.nr.v.  76jr   356
x       Faassen van Aaltje  
01-03-1956 *14-09-1877   03-03-1956 Schrotenboer Johanna e.v. 78jr   357
x       Bruins Jacob    
16-03-1956 *27-10-1886   21-03-1956 Gombert  Jan 69jr   359
17-03-1956 *22-04-1883   21-03-1956 Boschman Jan 72jr   162
25-03-1956 *27-09-1881 Rouveen 29-03-1956 Nijboer Grietje wed.van 74jr   186 Zuidwolde
x       Kuiper Hendrik  
26-03-1956 *21-12-1884   29-03-1956 Hein  Jan wed.nr.van 71jr   229
x       Brink Aaltien    
28-03-1956 *08-07-1873   03-04-1956 Logtenberg Willem 82jr   361  
29-03-1956 *23-03-1877   03-04-1956 Drenth Hilligje 79jr   362
31-03-1956 *22-08-1916 Drogteropsl 04-04-1956 Ringeling Grietje   39jr   363 Drogteropslagen
01-04-1956 *23-01-1869   05-04-1956 Haasjes Johannes 87jr   64
09-04-1956 *30-11-1880 Blankenham 12-04-1956 Veen van der Albertje 75jr   364 Dedemsvaart (Aver)
12-04-1956 *24-08-1863   17-04-1956 Vogel de Aaltje wed.van 92jr   1132og
x       Timmer Hendrik  
24-04-1956 *04-03-1873   28-04-1956 Dekker Frouwke e.v. 83jr 87  
x       Kap Roelof  
> *07-01-1877 *(3) De Wijk 08-05-1956 Jansen Trijntje wed. van 79jr 1148
x       Draaijer Berend  
04-05-1956 *04-12-1880   09-05-1956 Lange de Annigje e.v. 75jr   365
x       Bunskoeken Jan  
07-05-1956 *07-03-1874   11-05-1956 Zagers Hendrikus 82jr   280
09-05-1956 *18-06-1934   14-05-1956 Bakker Egbert 21jr   367
16-05-1956 *25-12-1933   19-05-1956 Steen Margje   22jr   370
20-05-1956 *21-09-1884   24-05-1956 Wunnink Aaltje   71jr   373
21-05-1956 *24-04-1880   25-05-1956 Haveman Maria Roelina wed.van 76jr 90og  
x       Fransen Jan  
22-05-1956 *31-08-1880   25-05-1956 Zomer Derk Jan 75jr   68
> *05-10-1869 *(159) Aver. 26-05-1956 Krikke Hendrik 86jr   355   g. st.
> *ca 1929   26-05-1956 Jabben Willem 27jr 1149
30-05-1956 *16-11-1888   02-06-1956 Otter Lambertha e.v. 67jr   375
x       Nulft van de Hendrikus Theodorus Marinus
01-06-1956 *30-07-1880   05-06-1956 Hakkert Karel Adrianus 75jr 223og  
> *ca 1883   16-06-1956 Kleine Albert 73jr 1150
22-06-1956 *13-09-1884   26-06-1956 Kisteman Anna e.v. 71jr 273og  
x       Blom van der Nicolaas  
21-06-1956 *31-12-1886   26-06-1956 Dekker Roelof 69jr   379
> *26-02-1866 *(52) Aver. 28-06-1956 Sieben Hendrik 90jr   1195
> *08-02-1866 *(32) Aver. 18-07-1956 Sieben Frederik 90jr   134
18-07-1956 *19-07-1896   21-07-1956 Steege ter Grietje e.v. 59jr   382
x       Dekker Jan  
27-07-1956 *24-07-1956   28-07-1956 Zijlstra Anne Fedde Egbert 3dg x73og  
30-07-1956 *09-08-1883   03-08-1956 Pol Hendrikje e.v. 72jr   381  
x       Vaartjes L.  
07-08-1956 *27-12-1869 Rouveen 11-08-1956 Konterman Jan 86jr   1109 Dedemsvaart (Aver)
10-08-1956 *22-03-1886 Ommersch. 15-08-1956 Bijker Margje e.v. 60jr 89   Zuidwolde
x       Woltinge Lambert  
15-08-1956 *05-08-1910   18-08-1956 Haitjema Klazina e.v. 46jr   384
x       Krikke Aizo Jans  
16-08-1956 *08-12-1872 Giethoorn 20-08-1956 Schreur Jan 83jr   386 Dedemsvaart (Av)
20-08-1956 *24-06-1898   24-08-1956 Rozendal Klaasje e.v. 58jr   388
x       Siegers Jan  
23-08-1956 *07-04-1895   28-08-1956 Veldman Jentje   61jr   390
27-08-1956 *26-02-1907   31-08-1956 Lubbers Jan 49jr   392
08-09-1956 *20-12-1876   13-09-1956 Veldman Harm 79jr   1090og
18-09-1956 *31-07-1890   22-09-1956 Haasjes Hendrikje   66jr   393
27-09-1956 *05-01-1875   02-10-1956 Plenter Zwaantje wed.v. 81jr   671og
x       Drenth Heike  
06-10-1956 *03-05-1886   11-10-1956 Noordhoek Harmke Aaltje e.v. 70jr 91  
x       Kok Sibolt  
08-10-1956 *19-03-1885   12-10-1956 Michel Johanna e.v. 71jr   874og
x       Paulusma Gerrit H     , eerder van Gerrit Kamphof
12-10-1956 *25-05-1878 Zuidwolde 16-10-1956 Kleine Grietje wed.van 78jr   1186 Dedemsvaart (Aver)
x       Dunning Rutger  
14-10-1956 *07-04-1879   18-10-1956 Veen van Evert 77jr   395
17-10-1956 *04-11-1978 Nieuwleusen 22-10-1956 Vonder Hendrik 78jr   397 Zwolle
22-10-1956 *30-09-1907   26-10-1956 Mulder Femmigje e.v. 49jr   284
x       Vriend Tj.  
> *ca 1956   29-10-1956 Sluimer Arie en l.l.k.   398   g.st.
x       Haar ter Albertha  
> *ca 1925   29-10-1956 Haar ter Albertha e.v. 31jr   398   g.st.
x       Sluimer Arie    
06-11-1956 *28-08-1876   10-11-1956 Goor van  Jacob 80jr   1126
10-11-1956 *21-07-1898   14-11-1956 Beesten van Jentje e.v. 58jr   399
x       Schokker Andries  
16-11-1956 *03-09-1861   21-11-1956 Hoeve ten Woltertje wed.v. 95jr   328og
x       Swankhuisen Gerrit  
07-12-1956 *25-10-1876   11-12-1956 Kate ten Jentje e.v. 80jr 94    
x       Roobaard Evert  
> *12-05-1878 Av. (66) 18.- 22-12-1956 Bartels Aaltje wed.van 78jr   401
x       Omvlee H.